☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Egyéb Scene Témák Partyk & Egyéb találkozók exceed:10th anniversary party

Viewing 30 posts - 1 through 30 (of 42 total)
  • Author
    Posts
  • #1239
    avatard-lee
    Member

    … 96-06. / 2006.12.16 / 1074 Budapest, VII kerület Huszár u. 7-9 / 20:00Itt is reklám, igen-igen! exceed.hu It’s niiiiiiiiiiiice!

    #2090
    avatarTrX
    Member

    hmmm.. dumalok Boyccal, aztan csinalunk 10eves DigitalDynamite szulinapot is meg iden…. :) Ugyanis az is 10 eves intezmeny :D hihi

    #2091
    avatard-lee
    Member

    Jo, akkor iden ti lesztek a sztarscenekar. :D

    #2092
    avatarzoom
    Keymaster

    Hm… asszem ez így most jól megfektette a főoldalt :)

    #2093
    avatard-lee
    Member
    zoom wrote
    Hm… asszem ez így most jól megfektette a főoldalt :)

    Ezt en is eszrevettem… de miert?

    #2094
    avatarzoom
    Keymaster

    mert a “legutolsó fórumhozzászólások”-plugin nem tudta lekezelni a szavazás kódját

    #2095
    avatard-lee
    Member

    Pedig a szavazasos topikok a legjobbabbak! :)

    #2096
    avatarzoom
    Keymaster

    Hát, a lehetőségek:

    1. Nem lesznek szavazós topikok
    2. Letiltjuk az “utolsó fórumhozzászólások”-boxot és lesznek szavazós topikok
    3. Valaki nagyon okos ember megjavítja a bugos plugint, és nem tiltunk le semmit
    4. Gyász.

    #2097
    avatard-lee
    Member
    zoom wrote
    Hát, a lehetőségek: 1. Nem lesznek szavazós topikok 2. Letiltjuk az “utolsó fórumhozzászólások”-boxot és lesznek szavazós topikok 3. Valaki nagyon okos ember megjavítja a bugos plugint, és nem tiltunk le semmit 4. Gyász.

    Akkor most errol nyissak szavazast, ezekkel a lehetosegekkel?! :DEmotionikonok miert nincsenek? =)

    #2098
    avatarMurphy
    Member

    Hát szavazást nyitni már nem tudsz ;) Mi az első pont melett döntöttünk! Aztán majd előbb utóbb megjavul ez is…

    #2099
    avatarzoom
    Keymaster

    Az emotikonokról majd nyithatunk szavazást a főoldalon, pl:

    Legyenek-e emotikonok?
    * Igeeeeen, olyan cukimukik azok, jeee!
    * Úristen, még a kérdés is sértő!
    * Mi a fene az az emotikon?
    * Felőlem…

    :)

    #2100
    avatard-lee
    Member

    http://www.exceed.hu/images/ojjektum.jpg1 het van hatra a Tribute2Compoig! Tessek szepen nevezni!

    #2101
    avatarBery
    Member

    Te nagyon optimista vagy ezzel a kompóval, D-lee. De szerintem, ha ti, exceed-esek nem csináltok valamit, más nem fog :) Hacsak nem egy ex-eed-es :)

    #2102
    avatarMurphy
    Member

    Hát valakit csak lefizettek, hogy csináljon ;)

    #2103
    avatard-lee
    Member
    Murphy wrote
    Hát valakit csak lefizettek, hogy csináljon ;)

    Meg hazon belul se megy, nemhogy mast. :D

    #2104
    avataraboy
    Member

    jé, a d-eyes is 10 eves iden.. nem is gondoltam volna.

    #2105
    avatarLacoste
    Member

    És a CaPaNNa is 10 éves ! Egy óvodát kellene nyitni ! :)

    #2106
    avatarBery
    Member

    A Mortal Compact is! A 10 éveseké a világ. És én is alig vagyok több pár hónappal ;-)

    #2107
    avatard-lee
    Member

    Szerintem a Chrome is 10…
    Csinaljatok nekik is tribute-t, vagy a d-yejes, Capanna, Mortal Compact-nak, leadjuk!

    Viszont ha mar ez igy kiderult, a 15-20 eveset egybe is tarthatjuk! :)

    #2108
    avatarslyspy
    Keymaster

    A UF az már több, mint 10 éves. És a Capanna is, ha már a scenest95-ön is volt.

    #2109
    avatarMurphy
    Member

    Hát UF már plus4-en is létezett, úgyhogy szerintem 92 körül alakulhatott. Majd a Foolman vagy a Tiger megmondja a frankót!

    #2110
    avatarslyspy
    Keymaster

    Hát én már csak a pc-s időkben csatlakoztam, de az 95-ben volt. Hehe, akkor még a pc-s demokon mindenki csak sajnálkozott, scenesten is amigás demok voltak többségben.

    #2111
    avatarMurphy
    Member

    Hát a scenest 95-ön egyik sem amiga se pc scene tekintetében nem volt nagy villantás. Jó volt a Grif meg a Faculty demója, talán még a Promise-é, a többiek nem annyira. 96-ban meg ugye a PC scene már nagyon ütött, ráadásul mind a Faculty, mind a Promise is PC-n indult :)

    #2112
    avatarLacoste
    Member

    A CaPaNNa a Scenest 95-ön nem volt hanem WLS!PC néven futott a Commodore+4-es WLS-ből !! Szóval azért is 10 éves ! A United Force-nak 1992-ben vannak gyökerei még Commodere+4-en !

    #2113
    avatarblala
    Member

    hahh. a byteam elmult 13 eves! ámerikaorszagban ennyi idosen mar egyszerre lehet szexualis buncselekmeny elkovetoje es aldozata is az ember! :) igaz hogy [a btm] mar levegot is alig kap ilyen idosen, nem virgonckodik partyszervezessel mint a tizeves fiatalok :)

    #2114
    avatarslyspy
    Keymaster

    Minél régebbi időkbe megyünk vissza, annál hülyébb nevű csapatokat találunk. Ugye Byteam, United Force, Future Crew. Kár, hogy a LacaSoft tipusú nevek kihaltak.

    #2115
    avatarMurphy
    Member

    +4-en meg mindenkinek vagy 3-4 betűs rövidítés volt a neve, vagy y-ra végződött :D

    #2116
    avatard-lee
    Member

    Akkor te eredetileg Mury vagy? :D

    #2117
    avatarMurphy
    Member

    Nem tudom, hogy feltünt-e, hogy nem “és”-t írtam, hanem “vagy”-ot!

    #2118
    avatard-lee
    Member

    Deansdale?

Viewing 30 posts - 1 through 30 (of 42 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára