☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums A Demokészítés művészete Programozás Demokészítés – alapok, tippek, trükkök

Viewing 9 posts - 91 through 99 (of 99 total)
  • Author
    Posts
  • #2970
    avatarMurphy
    Member

    Geri, engem is érdekelne, hogy milyen problémáid vannak a jpg-kkel?

    #2971
    avatarGeri
    Member

    Már semmilyenek.

    #2972
    avatarblala
    Member

    Hat a jpg-vel azert van problema, aki szerint nincs, az forditson libjpeg-et. Es akkor a jpeg2000-rol, ami egy masik formatum ugyanazzal a nevvel, meg nem is volt szo. Viszont volt mar errol a temarol szo itt, lasd http://www.scene.hu/?p=419.

    #2973
    avatarGeri
    Member

    Én a libjpeg problémáit pl úgy kerültem el, hogy nem használtam. Pedig sokan evangelizálják. Csakhát minek. libjpg helyett aztán lehet még használni windows féle gdi-s jpg betöltő csodafüggvényeket, de sajna ezek lassabbak mint anno 486oson egy átlagos jpg betöltő program sebessége. Meg persze így nem is platformfüggetlen. Szóval szerintem nagyon kellene már egy elterjedt defacto harmadik módszer. De nekem ezzel már nem lesz gondom többet.Merő véletlenségből nagy googlizás árán én is az általad linkelt jpg betöltőt találtam meg (találtam egy másikat is, csak használhatatlannak bizonyult – színes blokkok, kockák, etc) és eddig csak pozitívan nyilatkozhatok róla.

    #2974
    avatartobibandi
    Member

    Üdv Mindenkinek, please help!Keresek egy vagy több mentort, aki elmondana nekem viszonylag alap dolgokat tkürelmesen. Sokat tudok kérdezni. Az a helyzet, hogy itthon egyedül tanultam eddig, de mostanra már elég sok probléma merült fel. Szeretnék demót csinálni; c++-t tanultam eddig, nem is szeretnék váltani :-) opengl-t használok egyenlőre gluttal kiegészítve, egyenlőre devcpp-ben írogatok – kb ennyi.msn, vagy más chat érdekel elsősorban

    #2975
    avatarMurphy
    Member

    Hello, Gyere fel Skype chatre, az a tuti, ott találsz több arcot is aki segíteni fog, meg persze onnantól privát kontaktokat is be tudsz gyűjteni.

    #2976
    avatartobibandi
    Member

    :-S

    #2977
    avatarBery
    Member

    Mármint itt, a jobb oldali sávban, a Chatbox fölött van egy link a scene.hu Skype chat-re, arra gondolt Murphy. Csak ha nem lenne egyértelmű :)

    #2978
    avatarTravis
    Member

    Haszos linkekre leltem demókészítés kapcsán:Kezdetnek egy videoForráskódok minden mennyiségben (demoengine is)

Viewing 9 posts - 91 through 99 (of 99 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára