☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Minden Más Hardver témák Commodore PC-k

  • This topic has 19 replies, 10 voices, and was last updated 17 years ago by avatarslyspy.
Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 20 total)
  • Author
    Posts
  • #1260
    avatarMurphy
    Member
    #2979
    avatarslyspy
    Member

    fel is nyalok gyorsan egy komodor logót a gépem oldalára….

    #2980
    avatarGargaj
    Member

    Mint valaki, akinek ez a nev valaha jelentett valamit, szomoruan fintorgok. :/(Bar a felmeteres Commodore-logos venti a gepek oldalan elegge tiszteletet parancsolo.)

    #2981
    avatarSpenot
    Member

    Jezusom, az venti?! Azt hittem, csak dizajnelem :o

    #2982
    avatarMaNiAc
    Member

    OMG! Tenyleg eleg durva… de nekem akkor is kicsit eroltetett, foleg ezek a festesek. Underground vagy freestyle ide vagy oda, nekem egyik se jott be… =\

    #2983
    avatarChrono$
    Member

    en is csinaltam logot a gepemre amikor meglattam hogy logotol lesz a pc commodore :)

    #2984
    avatarMurphy
    Member

    képet! :)

    #2985
    avatarChrono$
    Member
    #2986
    avatarMurphy
    Member

    Ohh hát ez nagyon szolíd :) egyébként pont ugyanilyen házam van, csak a neonokat kötöttem ki :)

    #2987
    avatarChrono$
    Member

    jahh ez a 2007-es plus4-es :)

    #2988
    avatarTrX
    Member

    nemtudom mit kell fintorogni. annakidejen csucskategorias gamergep volt. most is azt csinaltak belole. :) egyebkent eleg tekintelyt parancsolo a vas… :)

    #2989
    avatarSpenot
    Member

    Annak idejen attol volt jo gamergep, hogy egyedi hardvert tartalmazott, nem attol, hogy osszeraktak barmelyik boltban kaphato alaplapot + kartyakat es bepakoltak egy “LOOK HOW COOL WE ARE, WE HAVE GRAFFITY!!!11” hazba ;) Bar a szoftvert a C64-be is a Microsoft irta, az igaz :DMondjuk az ‘igazi’ Commodore-tol sem allt tavol a mintasra festett haz, lasd pl. a Tiger es Boing Ball Special Edition A500-akat, illetve a 2. Geburtstag A500-at es a hozza hasonloan aranyszinu C64-et. Dehatazertmegis :)

    #2990
    avatarMurphy
    Member
    spenot wrote
    Annak idejen attol volt jo gamergep, hogy egyedi hardvert tartalmazott

    ma is, úgy hívják, hogy konzol.

    #2991
    avatarSpenot
    Member

    Olvass vissza, hogy mire volt ez valasz… ugy volt ertendo vala, hogy *a Commodore gepek* attol voltak jo gamergepek :)

    #2992
    avatarJimmi
    Member

    Én azt hittem, hogy kiadnak egy PSP méretű kis marokkonzolt, amin lesz kb. 3000 régi c64 játék. Az tök jó lett volna, és biztosan nem kerülne sokba előállítani. Ehhez képest ez egy újabb Alienware.

    #2993
    avatarMurphy
    Member

    Az ötlet nem rosz, ugye most is vannak akik PSP-t aktívan használják c64 emura

    #2994
    avatarGargaj
    Member

    C64 DTV, anyone?

    sot, C64 DTV Handheld?

    #2995
    avatarCharlie
    Member
    TrX wrote
    egyebkent eleg tekintelyt parancsolo a vas… :)

    Tekintelyt parancsolo? Belolem a mela undor es a szanakozas kevereket valtja ki. De hat nem vagyunk egyformak…Amugy a masik ami eszembe jutott, hogy lassan a felteglat is az ASUS gyartja (lasd meg: Macek), mindenki mas meg a sokfele matricakat ra. Szep uj vilag. Akinek ez tetszik, az megkaphatja az en reszem is.

    #2996
    avatarUnreal
    Member

    1000 watt???? a szulok meg otthon orulnek majd ahogy a gyerek bekapcsolja a gepet, es hopsz minden mas leall….:) meg jon a havi aramszamla…:)

    #2997
    avatarslyspy
    Member

    nalam mar most is levagja biztositekot. panel rulez. szoval mondom, hogy komodorom van.

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 20 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára