☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Viewing 25 posts - 1 through 25 (of 25 total)
  • Author
    Posts
  • #1258
    avatarteo
    Member

    lesz iden is: http://breakpoint.untergrund.net/kik jonnek es mivel? lehetne egyeztetni: amigas reszrol 2 kocsinyi ember van, de a c64-esek is jonnek egy autoval, ha jok az infok.

    #2857
    avatarGargaj
    Member

    /me repcsivel, szokas szerint kedden (megin konci)

    #2858
    avatarteo
    Member

    hja neztem, de sarmellekrol csak csutortok lehet menni es kedden kene jonni, bar az ar az eleg barati volt, de nincs 2 extra folosleges napom :D

    #2859
    avatarzoom
    Member

    Vickey + én a sármelléki túrát választottuk, plusz van még egy Maxie is, aki valamikor csütörtökön korán ott lesz már és a hahn-i reptéren meetelünk vele.

    #2860
    avatarMurphy
    Member

    Jót tenne a Scene.hu-nak, ha valaki vinne fényképezőgépet, illetve kamerát Breakpoint-ra, és küldene nekünk exkluzív anyagokat. Kinek lenne kedve ilyesmihez?

    #2861
    avatarzoom
    Member

    Nálam pl lesz fényképezőgép, de gondolom másnál is. Trx is megint viszi állvánnyal együtt biztos :D

    #2862
    avatarteo
    Member

    online partyreportot szeretnel? :)

    #2863
    avatarMurphy
    Member

    Jaja, jó lenne

    #2864
    avatarMaxie
    Member

    nalam lesz laptop szal arrol majd lehet feltolteni az okossagokat, meg fotoaparat is de arra nem vagyok olyan buszke majd inkabb zoom szines szagos fenykepzogepevel csinalunk kepeket ;)

    #2865
    avatarD3T0X
    Member

    laxtminit ajánlat!!!lenne 1 autóm csak kéne bele member vagy 2, de legjobb 3.ezt most kéne eldönteni, vagy mehet kedd este xarul előre=8)..

    #2866
    avatarteo
    Member

    http://breakpoint.untergrund.net/

    van idopont, latom mar jopar magyar resztvevo is regisztralt. ha esetleg megint vannak szabad kocsihelyek, akkor lehetne egyeztetni.

    en reszemrol iden vonattal megyek (igaz ez most csak 1 oranyi ut lesz :))

    #2867
    avatarBery
    Member

    Nekem meg van Function-ön nyert belépőm – eladó :)

    #2868
    avatarteo
    Member

    breakpoint08-ra? :D

    #2869
    avatarBery
    Member

    Bizony! Szar poén lett volna az őszi Function-ön az előző tavaszi Breakpoint-ra jegyet adni díjnak :)

    A Breakpoint szervezők ajánlották fel a Function-ra díjnak. És hát szemét módon megnyertük egy közepes demóval :)

    Szóval tényleg egy érvényes Breakpoint belépő eladó. Nyilván ár alatt.

    #2870
    avatarzoom
    Member

    Szerintem lehetne gondolkozni egy scene.hu partybuszon is, ha elég ember jelentkezne akkor gazdaságosabb lenne mint a sok autó (nem utolsó sorban nagyobb fun). Repülő az idén sajna elég szarul esik, vagy eljön az ember eredményhirdetés előtt reggel, vagy 2 napot csövezik Frankfurtban…

    #2871
    avatarteo
    Member

    hat nemtudom lenne e ra eleg ember. ezek a partybuszos probalkozasok mar egy ideje sajnos ertelmuket vesztettek. esetleg egy kisbusznyi embert ossze lehet kukazni, de szerintem kocsival sem olyan veszesen draga, es sokkal kenyelmesebb.

    neztem repcsit, ferihegyrol 12 rugoert megjarod odavissza, pentek reggel indul, es hetfon jon reggel vissza. lecsuszol a dijkiosztorol, annyi. mondjuk multkor repultem haza, es 3kor mar neki kellett indulni frankfurtbol, brrrrr.

    egyebkent lufthansaval is megfordulsz 24 ezerbol, szoval erdemes megnezni ott is, sokkal kenyelmesebb / flexibilisebb mint hahn.

    szallodazni akar valaki?

    #2872
    avatarzoom
    Member

    Ok az mondjuk igaz hogy a buszos verziónál ott van a sofőr napidíja meg a szállása, úgyhogy lehet hogy az már pont felviszi az egy főre eső árat az autóéhoz.
    Néztem Lufthansat de én csak 35ezrest láttam.

    #2873
    avatarslyspy
    Member

    tavaly azert talan volt egy busznyi ember, nem?

    #2874
    avatarMurphy
    Member
    #2875
    avatarteo
    Member

    ugynezki mar nincsenek nekik 1100Ft-os (plusz illetek) jegyeik. 2 napja neztem akkor meg volt.

    busszal meg a taplo buszsoforokkel csak a baj van :D

    #2876
    avatarslyspy
    Member

    soforokkel pontosan tisztazni kell mindent es akkor nincs gond, buszra meg vigyazni kell es meginkabb nem lesz gond.

    #2877
    avatarGargaj
    Member
    zoom wrote
    Ok az mondjuk igaz hogy a buszos verziónál ott van a sofőr napidíja meg a szállása, úgyhogy lehet hogy az már pont felviszi az egy főre eső árat az autóéhoz. Néztem Lufthansat de én csak 35ezrest láttam.

    Ryanairnel 11262 Ft illetekkel.

    #2878
    avatarblala
    Member

    je tenyleg, multkor meg dragabb volt 6500 ft-al. Kar hogy visszafele eleg szopas hajnalban kimenni Hahn-ra, nemtom lesz-e shuttle busz…

    #2879
    avatarzoom
    Member

    Igen pont ezért nem mondtam először a Ryanairt, mert hajnalban kell eljönni. A honlap szerint az első shuttlebus az eredményhirdetés után indul, nem tudom, ha elég ember jelzi akkor indítanának-e nekik külön egyet korábban.

    #2880
    avatarteo
    Member

    vagy megkertek valakit, hogy dobjon at hajnalban mainzba :)
    (30km)

    http://www.bohr-omnibusse.de/

Viewing 25 posts - 1 through 25 (of 25 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára