☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Platformok Egyéb Mobil platforomok (Windows Mobile, Symbian, BlackBerry, Android, J2ME, Palm, stb.) Reply To: Mobil platforomok (Windows Mobile, Symbian, BlackBerry, Android, J2ME, Palm, stb.)

#5734
avatarSpenot
Member

Basszus, elkestem, Csarli mar nekiallt szupersztarolni engem ;PNaszoval egy evig szantottam az iPhone-t, ugyanott, ahol Csarli a Blackberry-t. (Most is ott vagyok, csak Mac-en.) Ha esetleg erdekel meg egy velemeny a cegrol, irj nyugodtan, cimem a profilomban.Geri leirasa az iPhone developer regisztraciorol ugy-ahogy stimmel. Azert nem vagyok en se regisztralt developer, mert lusta vagyok faxolgatni :D Ugyanakkor viszont az SDK-t barmikor ingyen letoltheted, es szimulatoron futtathatod a programjaidat, ami ugyan nem pont ugyanaz, mint a valodi iPhone, de az APIkat stb. kiismerni eleg. Ehhez ertelemszeruen iPhone-ra sincs szukseg, csak egy Mac OS X 10.5-ot futtato x86 gepre. A faxolos, fizetos (evi $99) regisztracio csak ahhoz szukseges, hogy valodi device-ra is attolthesd a cuccaidat, es az App Store-ba is kirakhasd oket.

Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára