☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Egyéb Scene Témák Partyk & Egyéb találkozók Function 2008 Reply To: Function 2008

#4737
avatar-SP-
Member

Nagyon jól éreztem magam (ismét). Gratula az organizer crew-nak. Kár, hogy a lényegi részét ki kellett hagynom, de majd megnézem utólag :D (ha lesz hozzá gépem, mert eddig egyik demo sem indult el amit próbáltam :))Szóval, rövid gondolatok: – Failotron liveactje telibevert jó volt, indítványozom, hogy jövőre is hívjátok el, ez az arc egy géniusz! – A szemináriumok közül csak az Eidosos repülőmodellezést láttam, az nem volt rossz. A PS3 nem érdekelt, IQ-ét meg sajna ki kellett hagynom, pedig az is biztos jó volt. – Audiosurf pwnz :D – Legközelebb legyen Exceed-büfé, hiányzott a tavalyi zsírosdeszka – Innonak respect a paprikáskrumpliért- Nyaljon be tövig az a néhány németajkú, aki a sleeping roomban hangoskodott illetve csapkodta az ajtót hajnali 5-kor. A horkolós srác meg egyen zoknit :P Na jó, nem volt vészes, de azért mégiscsak… Egyébként tényleg jó party volt, jövőre remélem nem kell kihagynom egy percet sem. Amúgy HOL A RESULTS???

Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára