☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Egyéb Scene Témák Partyk & Egyéb találkozók Function 2008 Reply To: Function 2008

#4690
avatarcRAFTy sERGe
Member

Tulajdonképpen nem is tudom mit mondjak. Könny csordult a szemebe, hogy megláttam, megint lesz party. Sokan örülnek neki, sokan nem. Én maximálisan! Mondjuk lehet nekem nem örülnek sokan, az majd a partyn kiderül. Nagyon elvesztem tavaj idén nem szeretnék. Ezért ismét nem idulok semmiben, hogy a jó arcokkal és barátokkal tölthessem el az időt. Persze azért nem fogom magam meghazuttolni és ismét elhúzom a régi “körömet” :) Remélem talizok Beryvel,Blalával,ADTvel,Jazkutyával,Gargajal(rossz is lenne ha nem:) )… gyíkokkal akik ott hagytak tavaj :) Bárhonnan is nézem már nem vagyok mérges és remélem rám se sokan:) Külön asztalt kérek a fogyasztáshoz DILITŐL :) Mit is írjak még hülyeséget? Ja Akihez anyagilag hozzákötöttem magam 2007 ben, annak idén respect,extra szolgáltatást nyújtok (Unreal vágja), de semmi cumi :) Én ott leszek, ezt vegyétek fenyegetésnek :) klumpaJa! Módosítanom kell magam, Xenophobe zenéje mindig eszembejutatja, hogy honnan indult a partizásom újra :) kRAFTEr sZERGEj

Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára