☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Egyéb Scene Témák Partyk & Egyéb találkozók SceneCON 2007 Reply To: SceneCON 2007

#3088
avatarpohar
Member

Hallottuk Charlie-tól hogy lesz egy party. Nosza elhatároztuk, én,  hogy elmegyünk, mivel eddig még úgyse voltunk egy ilyenen sem.Az indulás nem volt zökkenőmentes. A party előtti nap éjszaka még nem volt zene és a kód is csak 50%-os állapotban volt. Éjjel 5-ig kódoltam, hogy azát pár óra alvás után elmenjek a partyra és ott folytassam. Sajnos reggel túl sokáig szöszmötöltem otthon, úgyhogy csak dél körül indultam. A 7-es buszon találkoztam egy ismerősömmel, akivel már rég találkoztam. Mindketten metróra szálltunk át a Ferenciek terén, így továbbra is együtt utaztunk. Ez kiváló alkalom volt arra, hogy megmutassam neki a demot. Ezért jó pocketpc-s demot csinálni. Úgyhogy a pórnép is kapott a jóbol, mert nem halkítottuk le.A place felé sétálva nagyon meleg volt, igyekeztem mindig az árnyékos oldalon menni. Beugrottam egy boltba ásványvizet venni. Sokat kellett várni, de a pénztáros néni nagyon barátságos volt. Nagyon meglepődtem,h ogy 3*1,5 liter víz csak 132Ft-ba került. Később majdnem leszakadt a szatyor füle, de nem lett baj belőle.Mikor megérkeztünk, megkerestük Pasy-t, Vincenzo-t és C-t, majd megkérdeztük tőlük, hogy hol van egy gép amin kódolni lehetne, de ezt ők sem tudták. Így aztán kimentünk a kocsmába jól bebaszni. Mikor visszajöttünk már megjött Csirkeis, úgyhogy izzítottuk a hálót, és Doom-oztunk egy jót, meg Quake-eztünk is egy csomót. A zene compo elég szar volt, mivel nem válogatták be a zenémet. A lamer demók viszont kibaszottúl jók voltak, legjobban a Phox-é tetszett. A többi compo-n aludtam.Reggel aztán összepakoltunk, és elhúztunk haza. Greetings:  Racers, Racers,  Racers, Racers, Racers, Racers,  Racers, Racers, Racers, Racers, Racers,  Racers   meg a többieknek, akikkel találkoztam, csak nem jut eszembe a nevük.

Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára