☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Egyéb Scene Témák Partyk & Egyéb találkozók SceneCON 2007 Reply To: SceneCON 2007

#3060
avatarshr
Member

üdv népek, regeltem, oly hosszú hibernáció és “vajon scener vagyok én még…?” kérdésfeltevés után.

no igen, elég kevés infó van az oldalon… no mindegy, remélem visszaérek a pótlányom ballagásáról a compókra. másnap meg haveri buli, Alvaro nem tudott szabadnapokat kivenni, sűrű az élet.

hm, 256b compók azok aranyosak, de lehet, hogy nem lenne elég induló, nem tudom. ami engem illet, ezer éve nem írtam 256b intrót (meg cikket róla pláne nem :( ), halott vagyok, ha nem lennék az iwiwen, a partyról sem tudnék, eh.

a compóknál a “graphic” most azt jelenti, hogy mindent egybedobunk? mert lehet, hogy ez a most olvasott light party stílus ezt akarja jelenteni, de akkor a fenét fogok kapálózni, hogy addigra megrajzoljak egy már elkezdett fli képet, mert esélye sem lenne semmire… majd beadom inkább valahova máshova (árokra, ha a nagyszabásúbb még azt se tudom mim nem lesz meg addigra. kéne írnom rajzolót meg befejezni a megjelenítőt, megtanulni rajzolni és egyebek).

Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára