☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Minden Más Offtopic Elszállt az idő… Reply To: Elszállt az idő…

#2657
avatarSed
Member
FooLman wrote
szó nincs a scene haláláról. Inkább Tomcat érezte magát öregnek éppen. Szerintem ilyet mindenki eljátszik, amikor éppen fáradt, és rájön, hogy baxameg, 10 éve nem csináltam semmi kreatívat, max lapátolom a GDP-t, meg boldogítom az asszonyt. Az új generáció sem sokkal hülyébb, mint mi voltunk, csak jobban szem előtt van. Az új zenék sem sokkal vacakabbak a réginél, csak nem értjük őket, ahogy a mi szüleink sem fogták a mi zenéinket. Ennyi, én is megszoktam, hogy le-vénembereznek, amikor elmondom, hogy covox-ot forrasztottam, hangkártya helyett… meg hogy hosszú kuporgatás után 64k-ra bővíttettem a c16-ot. és igazuk van :)

Hmmm, a mai fiatalok már nem tudják elképzelni az életet mobil és internet nélkül.Pedig ahol én nőttem fel, ott még vonalas telefon sem volt. Ha Pistikével akartam focizni, el kellett battyogno hozzá, becsöngetnem, és megkérdezni Pistike anyukát, hogy otthon van-é. bezzeg ma! :)))10 év távlatából is hihetetlen. Szórtuk a huszasokat a kocsmában az arcade-be, közbenszólt a mainstream, ami akkor tényleg Dj Bobo, Captain Hollywood és tsai volt. De jó volt! Jobb mint a mai xar mulatóstechno!

Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára