☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Minden Más Flame a te anyád! Reply To: a te anyád!

#2577
avatarcmds
Member

felreertesz. nem is azert ajanlottam fel a talalkozast, mert ez a demoscene publikumara tartozna, hanem mert rank. viszont ugy erzem meg 10 evvel kesobb is – annak ellenere amit iral -, hogy nagyon a bögyödben / bögyötökben vagyunk, aminek rendszeresen hangot is adsz, meg most is. lehet hogy van valosagalapja, lehet hogy csak elbeszelunk egymas mellett, nem tudom, de szerintem egy par orat meger. a partyn valo talalkozassal az a helyzet, hogy mar egyonk sem aktiv scener, ha jol emlekszem az antiq2k2 volt az utolso partynk, es ez ahogy nezem igy is marad.

Bar a cikk nem most keszult, a Black Bug legvege valoban “szemelyeskedes” (bar a demoscene.hu-n fent van a log), mi igy gondoljuk. Szerintem is gaz, hogy egy ilyennek kint kell lennie a br oldalan, de mint ahogy ott is irtuk, mivel meg most is neha megjelennek ezzel kapcsolatos fals irasok / vitak, igy ugy gondoltuk, jobb ha leirjuk, mi hogy lattuk es eltuk meg a torteneseket, hogy azok, akiket ez meg erdekel, utana tudjanak olvasni.

Az angel devoiddal – mint ahogy ezt az oldalunkon is jeleztuk – nem az volt a baj, hogy kritizaltad, remelem ezzel te is tisztaban vagy, mint ahogy mi is azzal, hogy nem volt jo demo. A problema inkabb a flame-mel volt, az egesz “felfuttatasaval”, mint ahogy irjuk is, es melynek logjai a mai napig megtekinthetoek.

A legnagyobb izgalmakat nalunk sem epp az okozza, hogy nyilvanos forumokon mikor szolsz be vagy teszel degradalo megjegyzeseket a volt csapatunkkal vagy azok tagjaival kapcsolatban, minden esetre elgondolkodtato, hogy annak ellenere, hogy azt mondod, teged ez mar nem erdekel, sot tulleptel rajta, epp ellenkezoen csepekszel, epp te vagy az, aki allandoan ezt valamilyen formaban felhozza. En ugy gondolom, hogy ez tudatos, direkt csinalod, es epp ezert ajanlottuk fel, hogy akkor tán megis lenne mit meg tiz evvel kesobb is megbeszelnunk.

A talalkozas otlete szerintunk meg mindig lehetseges sot szukseges, a dontes rajtad all.

Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára