☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Egyéb Scene Témák Készülő produkcióhoz keresek… Oldschool Raspberry PI demóhoz keresek tracker zenészt.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • #22449
    avatarCaiwan
    Member

    Néhány napja hozzájutottam egy Raspberry PI-hez, és néhány helloworld fordítás, és makefile írogatás után úgy néz ki össze tudok rá rakni, valami egyszerű, oldschool intrót, pár effektel, scrollerrel, satöbbi, hogy növeljem ennek a platfomnak a népszerűségét.

    Technikailag libmodplug üzemel benne, tehát valamilyen tracker zenére lenne szükségem, amit belerakhatok. Magával a zenével nincs semmi különösebb elvárásom, csak annyi, hogy  – mivel intro – loopolt legyen, meg ne legyen extrém méretű (nem néztem meg ugyan, hogy mennyit bír, de 16-24 sávot biztos elvisz). Nem kell teljesen nulláról megírni egy számot, elég ha van valakinek kéznél olyan, amit rendelkezésemre tudna bocsátani.

    Ezt az egészet Functionön szeretném elkövetni, ha lesz belőle valami.

    #22474
    avatarCaiwan
    Member

    Elvileg kapok zenét, legalábbis kaptam, de az nem olyan, illetve igért nekem valaki, majd meglátjuk mi lesz.

    #22507
    avataradsr
    Member

    kár, hogy tracker, mp3 verzsön lenne…

    #22561
    avatarCaiwan
    Member

    Úgy néz ki, hogy érdekelne az az mp3 változat, de nem a RPI intróhoz kellene, hanem már a nagydemóhoz, mert időközben a zenészünkkel gondok lettek, és úgy néz ki hogy nem.

    #22589
    avatarhege88
    Member

    Hello!

    Aktuális még a trackeres dolog a Raspberryhez?

    Ha igen, írj egy mailcímet.  Mikori a határidő? Anno írtam Amigán trackerben (meg aztán PC is) zenéket.  Néhány mod még megvan, (nem voltak soha publikálva, egy-két haver hallgatta meg max) csak elő kell kotornom a régi vinyóm, meg keresnem kell egy asztali pc-t hozzá.

    Meg fohászkodni, hogy még beolvashatóó :)

    Üdv:

    Hegedűs János

    #22596
    avatarCaiwan
    Member

    Igen, aktuális, PM ment.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára