☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums A Demokészítés művészete Programozás Segítség, kezdőknek! Reply To: Segítség, kezdőknek!

#2774
avatarDaTa
Member

Sziasztok! Én a demoscenevel, mint videóval és programmal az AXN Sci-Fi-n találkoztam először, nagyon megtetetszettek, és úgy gondoltam , hogy belefogok én is egybe. Bár nem vagyok zenész a zene nem lesz probléma. OpenGl-t most kezdtem tanulni (hála MaNiAc/NRS – nagyon jó köszi)és szeretnék egy kis segítséget kérni, tőletek profiktól. Nem létezik-e egy olyan program amivel én is 3DS Max-ban renderelt filekból kamera mozgatás és miegymás efektekkel megfúszerezve létrehozhatnám az én pici demómat. Még csak 15 éves vagyok és a táma nagyon érdekel, már sok programozási nyelvben is jártas vagyok, készítek egy játékot is, csak sajna ez teljesen más. Próbáltam a Starvaganze demoeditort de az csak tényleg editor nem pedig szó szerint készítő. Én szeretném létrehozni a grafikát, ezzel ellentétben a Starvaganze meg cask egy alap scenekből álló csomagot kínál, természetesen a nagyobb demójukból. Na szóval ha tudnátok segíteni hogy hogyan kezdjem el, honlapokat kínálnátok, nagyon megköszönném, az sem baj ha angol. Előre is köszöntem.

Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára