☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums A Demokészítés művészete Zene [szavazás] Just For Fun music compo 2

Viewing 30 posts - 31 through 60 (of 62 total)
  • Author
    Posts
  • #6184
    avatarpohar
    Member

    egy bőkezű szponzornak hála, mégis van nyeremény:

    Bery | jan. 6. 18:56
    Én felajánlok egy SB Live-ot a győztesnek. ;-)

    #6185
    avatarCharlie
    Member

    Engem megnyugtat, hogy a T. MD1 Elnök… Úr ilyenformán is gondoskodik a felajánlott 1%-ok megfelelő helyre kerüléséről.

    #6186
    avatarBery
    Member

    Charlie, az 1%-okból felvásároltuk az elérhető Amigákat, szuperszámítógépet építünk belőle, majd leigázzuk vele a Naprendszert ;-)

    Egyébként, ha felajánlom egy elfekvő hardveremet, mint magánember, annak semmi köze az MD1-hez, pláne az 1%-okhoz.

    #6187
    avatarslyspy
    Member

    Na mostan mielőtt szétffolódik és flamewarba trollkoll a topic: két dolog: 1. ne offoljátok szét, 2. az md1 működése nyilvános, beleszólásra mindenkinek van lehetősége, még neked is Charlie, szóval ha ezzel kapcsolatban észrevételed van, azt tedd meg a megfelelő fórumon. A továbbiakban ebből a topicból minden nem kompóval kapcsolatos megjegyzést kinyírok.

    #6188
    avatarAcid
    Member

    Én is jelentkeznék, csak azért regisztráltam. :D Neki is ülök majd mert nemrég vettem egy midi kontrollert meg van egy házi készítésű szintim.
    Egy kérdés: Akkor a bootleg se ér ugye?

    #6189
    avatarpohar
    Member

    Hello, köszi a jelentkezést!
    Egészen pontosan mit értesz bootleg alatt? Elég sok mindent takar.
    Abban a szellemben írtuk ki a versenyt, hogy új, eddig még sehol sem hallott zenéket kelljen beadni.

    Ez nem neked szól:
    ha majd legközelebb a http://mastollaval.blog.hu/ lesz a szponzor, akkor nem lesz ilyen kikötés.

    #6190
    avatarAcid
    Member

    Akkor nyilván nem ér a bootleg.
    Az én értelmezésemben az, hogy egy teljesen új szám egy már létező szövegével….
    De például ha egy verset zenésítesz meg az is bootleg, ha az elektronikus zenét nézzük.
    És még egy kérdés:
    Hogy fognak az emberek szavazni? Miután átküldöm a számot valahova feltöltitek és ott meg lehet majd hallgatni?

    #6191
    avatarpohar
    Member

    most a TE tudásodra vagyunk kíváncsiak. sajnos az ötleted feldolgozásnak minősül.

    a szavazásról: a leadási határidő után az összes zenét letölthetővé tesszük és a nyitólap bal oldalán elhelyezett szavazó masinával lehet szavazni.

    #6192
    avatarAcid
    Member

    Igen igen sejtettem, de azért biztos ami biztos megkérdeztem.
    De akkor már az is felvetődik bennem, hogy azért samplert lehet használni ugye?
    Ez alatt pedig azt értem, hogy kivett hangokat: játékokból, gépekből, az utcáról?

    Amit konkrétan használnék: Gameboyból vettem ki hangokat, nem egy játék zenéjét de konkrétan pl a bekapcsolás utáni pluttyanást stb….
    Ezek csak hangok ez gondolom azért ér…

    #6193
    avatarpohar
    Member

    ha az a sample egy hangszer, akkor belefér. de olyan dallam, motívum, ami nem a te szerzeményed, az már nem.

    “van egy házi készítésű szintim” – erről mesélsz egy kicsit? biztosan sokan kiváncsiak rá

    #6194
    avatarvincenzo
    Member

    igen, én pl kíváncsi lennék a saját szintire

    #6195
    avatarAcid
    Member

    Igen erős, megfogalmazás volt részemről az hogy házi. :D Egy kínai piacon vett játékszinti átalakításáról van itt szó. :D Pontos leírás a készítésről: http://forum.flstudio.hu/tema-hangszer-tuning-avagy-k%C3%A9sz%C3%ADts-hangszert-h%C3%A1zilag Videó: http://www.youtube.com/watch?v=bEmKyCiwy2I

    #6196
    avatarpohar
    Member

    Két és fél hét van a határidőig, úgyhogy még nem késő belekezdeni egy új zenébe.

    Eddig kettő zene érkezett, az egyikhez videoklip is tartozik.

    #6197
    avatarAcid
    Member

    :) Itt megint én. :D A videót is be kell zippelni vagy annak elég a nézegetős linkje?

    #6198
    avatarpohar
    Member

    elég a link

    #6199
    avatarAcid
    Member

    Jelentkezés leadva. :D

    #6200
    avatarpohar
    Member

    megérkezett, köszi

    #6201
    avatarsZamu
    Member

    Sziasztok!neveztem

    #6202
    avatarpohar
    Member

    köszönjök a nevezést, szépen lassan elkezdtek csorogni a művek.

    még két hét van a végső határidőig. lassan kezdjétek el kölcsönkérni a kóderektől az időgépet :)

    #6203
    avatarkocka_bob
    Member

    Mikortól lehet szavazni és hol?

    #6204
    avatarpohar
    Member
    kocka_bob wrote
    Mikortól lehet szavazni és hol?

    Feb.14. hétfő éjfélig lehet beküldeni a zenéket. Amint tudjuk előzsűrizzük, letölthetővé tesszük őket és kiírjuk az oldalra a szavazást.Sajnos többen is nem “új” zenét küldtek be, pedig a szabályok ezt írják elő.

    #6205
    avatarAcid
    Member

    Ja akkor még van idő bőven a szavazgatásig. :D

    #6206
    avatarteo
    Member

    uh, lassan akkor neki kellene allnom :D

    #6207
    avatarpohar
    Member

    Ma, azaz február 14. hétfő éjfélig jöhetnek a cuccok.

    #6208
    avatarTaZaR
    Member

    Mennyi zene érkezett?

    #6209
    avatarpohar
    Member

    tucatnyi

    #6210
    avatarteo
    Member

    és mikor végez az elözsüri?

    #6211
    avatarvincenzo
    Member

    szerintem holnapra kint lesznek a zenék é slehet szavazni, de ez meg nem erősített hír, ne vegyétek 100%-nak :)

    #6212
    avatarpohar
    Member
    teo wrote
    és mikor végez az elözsüri?

    Majd dél körül, hogy ne menjen mindenki haza, mert unatkoznának a külföldiek.

    #6213
    avatarteo
    Member

    akkor 27-én már ki is kerülnek a cuccok, hogy 28-ig szavazhasson rá mindenki (persze a külfödiek is)?

Viewing 30 posts - 31 through 60 (of 62 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára