☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Minden Más Offtopic Keresek egy régi..

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    Posts
  • #1380
    avatarMaxie
    Member

    Gondoltam ide lehetne irni mindenféle oldschool dolgokat, pl valaki aki gyüjtő szenvedélyből keres egy régi hardwaret, vagy mint ahogy esetemben van: egy régi dolgot. Én egy régi játékot keresek a következőket tudom róla 386 környéki, és alapvetően az atomix sémára épül, a különbség az hogy molekulák helyett szép képeket kell összerakni természetesen időre. Amit még tudok hogy az első pályán egy 2×2 es hamburgert kellett kirakni de később volt valami magenta szinű virág meg valami sas is. Ha esetleg valakinek ez ismerős és eszébe jut egy cím vagy netántán megvan neki ne habozzon :)

    #5502
    avatar-SP-
    Member

    Huh ez nekem nagyon rémlik, de én sem tudom a címét… és nincs is meg sajna.

    Én is keresek egy játékot :) Commodore 64, Shoot ‘Em Up, egy szkafanderes asztronautát kell irányítani, aki egy “űr-székben” ül és lövöldöz, miközben kenyerek(?) jönnek fentről, villámot és repeszeket szórva. Eddig csomó helyen érdeklődtem, de mindenhol csak annyi volt a válasz, hogy WTF – pedig tényleg ez van a játékban :D

    #5503
    avatarthomas^sd
    Member

    ….miközben kenyerek jönnek fentről, villámot és repeszeket szórva. :D Fenomenalis :D Volt egy nagyon jo game de szerintem nem erre gondolsz?: Exile Itt egy hasznos link szamodra: http://www.gamebase64.com/Tuti megtalaod csak sokat kell nezelodni

    #5504
    avatar-SP-
    Member

    Nem, nem az Exile :) Kösz a linket! Eddig csak a c64.hardwired.hu -t nyálaztam végig, de ott nem volt. Nézelődöm tovább… azért ha valaki tudja, várom a megoldást :D

    #5505
    avatarslyspy
    Keymaster

    Én tudom melyik, csomót játszottam vele. Ilyen defender klón, de nem tom a címét. És nem kenyér, hanem kicsi felhőcske. :)

    #5506
    avatarslyspy
    Keymaster

    eee! Dropzone. Rákerestem, hogy defender clone.

    #5507
    avatarOswald
    Member

    “de később volt valami magenta szinű virág”

    amikor bemész a c&aba ott is kersz egy magenta szinű nadrágot ? :) ha megölnének se tudnám most hirtelen az milyen szín :)

    #5508
    avatarGargaj
    Keymaster

    pedig a magenta az meg bocsanatos mer nyomdai alapfogalom :)

    #5509
    avatarOswald
    Member

    nem bűn csak jót röhögtem rajta :)

    #5510
    avatarslyspy
    Keymaster

    T-rózsaszín.

    #5511
    avatar-SP-
    Member

    Slyspy: majdnem, de nem a dropzone :) Amire én gondoltam, ott szemből lehetett látni a székben lebegő fazont, és nem volt semmilyen grafika a háttérben, csak tökfeketeség meg pár csillag…

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára