☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Viewing 30 posts - 1 through 30 (of 82 total)
  • Author
    Posts
  • #1446
    avatarFcR
    Member

    Gyertek basszaj!

    #6440
    avatarmelak
    Member

    megyek és lesz “basszáj”!!

    #6441
    avatarjazzkutya
    Member

    menni kell, na.

    #6442
    avatarblueghost
    Member

    Szombaton megyek és viszem a lámerdemómat!

    #6443
    avatar-SP-
    Member

    Fuck yea. Ott a helyünk!

    #6444
    avatarTravis
    Member

    Blueghost: Azt mondod, idén is megküzdünk a dicső utolsó helyért? :-)

    #6445
    avatarblueghost
    Member

    Travis: úgy van! :)

    #6446
    avatarEdhellon
    Member

    Azt hittem a lamerdemo kategoria vegkepp a multe mar…

    #6447
    avatarBery
    Member

    Néha úgy tűnik, hogy van azért még induló ;-) És itt nem Blueghost-ra és nem is Travisre gondolok :) Nyilván első sorban magamra, de azért nem vagyok egyedül :)

    Srácok, már csak 5 nap deadline-ig! Bár Blala péntek előtt neki sem kezd ;-) Én se haladok az időgéppel ;-)

    #6448
    avatarpohar
    Member

    én 40%-nál tartok

    #6449
    avatarBery
    Member

    pohar, az időgéppel? Akkor pár napot már vissza tudunk menni? ;-)

    #6450
    avatarpohar
    Member

    számításaim szerint még csak a zenecompo elejére tudunk ugrani, úgyhogy nem merem kipróbálni :)

    #6451
    avatarCaiwan
    Member

    Én most kezdtem el írni valamit, remélem az időgép működni fog :)

    #6452
    avatarrascy
    Member

    Mindig csak az időgépre tudtok gondolni… :) Korábban kell elkezdeni! Én már másfél hónapja elkezdtem. Aztán most állhatok neki újra, mert kb. 10%-a van meg, de legalább időben elkezdtem :) Ajaj, időgép hol vagy???? :)

    #6453
    avatarBery
    Member

    Én mindig időben kezdem el, de aztán egy egyel korábbi partira akarom beadni ;)

    #6454
    avatarblueghost
    Member

    Nekem 3 hónapja készül és 50%-nál tartok. :)

    #6455
    avatarTravis
    Member

    Nekünk december óta készül, azután júniusban rájöttem, hogy nem tudom elkészíteni Funkcióig, gondoltam jó lesz majd Mainre. Azután bejelentették, hogy nem lesz Main, mire a méltán népszerű no-sound engint felhasználva most 90%-nál tartunk.

    #6456
    avatarslyspy
    Member

    Én 87%-on állok, de szar lesz.

    #6457
    avatarBery
    Member

    Én egyelőre azt a kódot írom, ami majd ki tudja jelezni, hogy hány százalékon állok a demóval ;)

    #6458
    avatarpohar
    Member

    scenemagazin lesz-e?

    #6459
    avatarCaiwan
    Member

    De nektek van rendes eszköztáratok, nekem még a framework-engine-api hibrid kódom soha még tesztelve sem volt. :D Igazi kihívás következik.

    #6460
    avatard-lee
    Member
    #6461
    avatar-SP-
    Member

    Én 2 éve totál rá voltam pörögve a werkkzeugra, de nem mernék semmit beadni ami azzal készült :)

    #6462
    avatarBery
    Member

    -SP-, miért? Én nem láttam még, de gondolom elsőre nem áll kézre, de mi más oka van?

    Mondjuk én kóder vagyok, tehát más engine-jét, pláne demo toolját nem szívesen használnám, mert nekem erről is szól egy demo, hogy én rakom le az alapjait, de ez egy másik ok, feltételezem, te nem erre gondoltál.

    #6463
    avatar-SP-
    Member

    De, pontosan erre :) Próbálgatni meg tanulgatni, hogy egy engine hogy épülhet fel és mit lehet vele csinálni (és nem utolsó sorban mennyire könnyíti meg a munkát), arra szuperjó. De hogy beadjak valamit, amit igazából nem is én csináltam, hanem más szoftvere az én “rendezésem” alapján, az nem adna teljes sikerélményt :)

    #6464
    avatar-SP-
    Member

    Na meg elég hülyén néz ki, ha valaki teszem azt úgy ér el helyezést egy democompon, hogy nulláról még egy d3d ablakot sem tudna nyitni.

    #6465
    avatarBery
    Member

    Ezzel mondjuk egyetértek. Mert, ha csapaton belül készült az engine / tool, az más, de ez nekem is olyan, mintha “kölcsönkérnénk” 7-8 focistát a nemzetközi élmezőnyből a válogatott mérkőzésekre más ország színeiből és utána azt mondanánk, hogy a magyar válogatott ért el sikereket (velük). :)

    #6466
    avatarblueghost
    Member

    Mi tavaly értünk el helyezést és fogalmam sincs hogyan kell d3d ablakot nyitni. :D

    #6467
    avatarBery
    Member

    OpenGL-t még azért elfogadjuk tudásnak, bár éppen hogy csak ;)

    #6468
    avatar-SP-
    Member

    tudtam, hogy valaki beleköt az opengl-d3dbe :D

Viewing 30 posts - 1 through 30 (of 82 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára