☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Viewing 27 posts - 1 through 27 (of 27 total)
  • Author
    Posts
  • #1324
    avatarpohar
    Member

    Breakpoint vagy Assembly győztes és scene.org award best demo díjas demohoz keresek:-kódert-zenészt-modellert-grafikust-dizájnert-script írót-organizert-promotert-és valakit, aki a lehető legtöbb fórumon és iwiwen ingyen sört ajánl a szavazatokért

    #4089
    avatarCharlie
    Member

    En nem vagyok fent az iwiwen, de ingyen sorert szavaznek ratok. :DDD

    #4090
    avatarvincenzo
    Member

    szeretném megkérdezni, hogy a “kóder” állást be-e töltötték-e már? valamint felajánlanám 4 doboz sörömet (lager light) 12db alig használt szavazócetliért.

    #4091
    avatarslyspy
    Member

    jáj, mindent el kell komolytalankodni… ;)

    #4092
    avatarblala
    Member

    Haskell-tutorial szerzo, illetve valaki aki megissza a sok sort, az nem kell? :)

    #4093
    avatarJedi^ACW
    Member

    Esetleg egy “japán” scener nem kell a teambe? Megdobná a csapat popularitását az japán iskoláslányok körében (sok-sok plusz szavazat – sör nélkül). :D

    #4094
    avatarChrono$
    Member

    jedi te gyere az absencebe :) mar felig meddig le stipi stoppoltalak.. :):)

    #4095
    avatarpohar
    Member

    úgy látszik Jedi első körben lesz draftolva :D

    #4096
    avataraha
    Member

    GUI interface kódert és egy szépérzékű demo managert keresek. Mert sajnos én csak a piros, zöld, és kék színeket ismerem:)

    #4097
    avatarshaman/exceed
    Member

    Én speciel komolyan szeretnék demózenét írn újra. Úgy 7 év után… :) Szóval, ha valahova zenész kellene, jöhet egy mail vagy valami. Persze ingyen sör, csajok, stb. nem kizáró tényező nálam sem…

    #4098
    avatarpohar
    Member

    aha: abból a három színből az összes többit ki lehet keverni :)

    #4099
    avatarblala
    Member

    Az a harom szin eleg is egy demoba, kavarni se nagyon kell :D

    #4100
    avataraha
    Member

    Ha nem megy a topic akkor, módosítok.
    Keresek olyan kezdő programozót, grafikust, zenészt akit érdekel a demoscene de nem tudja hogyan induljon el ( az igazság az, hogy még én sem tudom hogy elvagyok e indulva :)
    Jelige: na írjon mán valaki :)
    ahypnosis,kukac,gmail,pont,hu

    #4101
    avatarabcug
    Member

    szerintem ne embert keressetek mert az faraszto es unalmas, hanem mondjuk lizingeljetek a konspirszit :) mennyivel jobban hangzott volna az, hogy ‘firg_memento’ pl. :)

    #4102
    avatarJimmi
    Member

    Fifike akar menni kódolni.

    #4103
    avatarsobeit
    Member

    Jelenleg énis keresek társat :) Most tanulom a coderelést kéne aki csinálna zenét meg aki ért vmennyire a programozáshoz pls az nyomjon ide 1 választ aki segitene vagy társam lenne

    #4104
    avatarNmG
    Member

    Hali!

    Én is éppen társat, aktív embereket keresnék. Vagy legalább olyat, aki érti a zagyválásaimat. Szinte csak ASM-ban nyomom, de értek a C/C++-hoz is (de kevésbé preferálom). Jelenleg főként hangszintézissel vacakolok. meg még sok mindenen.
    További infókért dobjatok egy személyes üzit.
    Üdv, Gábor

    #4105
    avatarEsplanade
    Member

    Nem tudom emlékeztek-e a Test Drive III: The Passion című játékra.Rám nagyon nagy hatással volt annó, elsők között lehetett szabadon vezetni benne, amerre csak akartál.Idén húsz éves a játék és ennek tiszteletére érdemes lenne egy kézikamerás wild demót készíteni, ami a játékon alapulna.Tehát egy autót látnánk belülről és hasonló tájakon mennénk mint a játék útjai.Lenne tehén az út szélén, eső, sorompó, földút, az ismert bug amikor átmegyünk a másik autón, stb…Volt benne rádió is, remixelni kéne a zenéket a mai kornak megfelelően és alárakni.Akit érdekel az ötlet írjon nyugodtan!videó a játékból: http://www.youtube.com/watch?v=kF11RYUSVQ4

    #4106
    avatarslyspy
    Member

    Esplanade: kicsit nagy szervezési feladatnak tűnik, amit felsoroltál.

    #4107
    avatarMaNiAc
    Member

    Vazzeg mekkora thread necro, 2x is! Kishijan kivancsisagbol irtam aha-nak, hogy arulja mar el, mihez kell neki a GUI coder…

    #4108
    avatarEsplanade
    Member

    valaki dolgozik most demón? valami infó róla? vagy titok? :)   én most ügyködök az első demómon, bár kevés az időm, technikailag:háttérben fotók, előtérben pedig sprite-ok  mozognának, a perspektíva úgy változna hogy a háttérbe olvadjon a sprite  először 3D objektumokat akartam, de attól túl steril lenne az egész, ezért végül is 2D grafikus vinné a hátán a demót, és végre találtam egy grafikai stílust is ami megfelelne a célnak zene már van hozzá, egy elég minimál, erős basszussal, lágyabb kitartással a közepén papíron van már szöveges storyboard, zenére ütemezve, 1-2 helyen nem tudom még mi legyen, de szerintem tetszeni fog mindenkinek ha elkészül (egyszer) majd még írok ha haladok vele, addig is dobok nektek egy Jetit :) bár nem ilyen humoros demót akarok, inkább kicsit elgondolkodtatót, de látszik rajta hogy háttér és a 2D kép milyen jól passzol

    #4109
    avatarTravis
    Member

    Mi dolgozunk egyen, de az titkos/meglepetés lesz. Annyit elárulok róla, hogy nem windowsos lesz :-)

    #4110
    avatarslyspy
    Member

    Esplanade: Én ki akarok próbálni egy dolgot, amiből lehet, hogy demo lesz.
    Travis: zene legyen. :)

    #4111
    avatarTravis
    Member

    Hát, ha nagyon akarod…

    #4112
    avatarEsplanade
    Member

    Többen összedobtunk egy lamerdemó tervet.Mit gondoltok érdemes 2011-ben még lamerdemóval foglalkozni? Funtion party-n egyáltalán lesz ilyen kategória?A lamerdemó, tartalmaz geek humort és az internetről áradó “vicces” teremtményeket.Egyébként egy ismert film átdolgozása és általunk lenne újraszinkronizálva.Technikailag annyi lenne hogy háttérben a filmből képek, photoshoppolva, előtérben pedig teremtmények mozgatása,Akit érdekel a projekt az szóljon privát üzenetben és elküldöm a lamerdemó storyboardját.

    #4113
    avatarpohar
    Member

    Esplanade: mindeképp csináld meg! Az utóbbi években a kevés induló (0) miatt nincs külön lamerdemo kategória, de a hagyományos demo vagy wild kategóriában indulhatsz vele. Talán másoknak is meghozza a kedvét…az eredeti kérdésedre válaszolva: egy nagyon egzotikus platforma próbálok demot írni. pouet-en még nem találtam hasonló próbálkozást.forgó kocka már megy ;)

    #4114
    avatarGargaj
    Member
    Esplanade wrote
    Funtion party-n egyáltalán lesz ilyen kategória?

    Nem tervezunk kulon kategoriat (valszeg nem is lenne eleg entry), ha megallja a helyet mint demo akkor vegulis miert ne indulhatna ott? :)

Viewing 27 posts - 1 through 27 (of 27 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára