☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    Posts
  • #1418
    avatarCaiwan
    Member

    Schőnherz QPA oriáskijelzőjén láttam egy demó adaptációt a mátrixra.Később megtaláltam azt a release-t viszont semmit nem hagytak mellette, hogy honnan konvertálták át: link Szerkesztő/player: linkAmire nem jöttem rá, hogy ez melyik demó; valahol hallottam, hardreadba vagy bitjambe, de sehol nem találom. Továbbiakban szerintem ebbe a topikba lehetne hasonló kérdésekkel fordulni. :)

    #6092
    avatarzgl
    Member

    adinpsz – Extatique

    #6093
    avatarvincenzo
    Member

    adinpsz demo zgl-nek

    a másikat nem tudom, de nagyon ismerős a zenéje. talán egyik breakpointos panda cube demo…?

    #6094
    avatarzgl
    Member
    vincenzo wrote
    adinpsz demo zgl-nek

    ??Ezt mondtam én is; az spqr anim gyakorlatilag egy ebből ripelt 2,5 perc.

    #6095
    avatarCaiwan
    Member

    Ezen kívül még volt a MFX-Dose2. Ám én egy este alatt írtam hozzá konvertert, és már azon gondolkodom melyik demót lenne érdemes átkonvertálni :D

    #24097
    avatarCargo/Singular
    Moderator

    Egy wild demo rémlik fel valahonnan az 1996-1998 közötti időszakból, amiben az Égből Pottyant Mesék egy átszabott, kisípolt verziójával indult valaki. Sírva röhögtem rajta. Rémlik még valakinek?

    #24102
    avatarYADA
    Member

    Remlik, sirva menekultem elole, szerintem siman csak sz*r. De hat izlesek…

    #28196
    avatarzetor2000
    Member

    A Capana féle Tale Of Tavaszt szeretném.. Sajna innen eltűnt (volt egy extra.hu-s link…) Bármilyen formában jöhet, szerzek gépet is ha kell… :-)
    Abban volt, hogy az autodesk kacsa elment ide-oda, a végén Windows-t kellett volna vennie a kalapos gazdától, de azt mér nem … “nem fizetek semmit b*&@## az anyádat” volt a vége, meg nagy nevetés.

    Ha megvan egy link ahonnan le lehetne tölteni, az jó lenne.

    #29029
    avatarrizzo
    Member

    Sziasztok! Annak a demónak a címét szeretném megtudni amiből egy screenshot a Function’15 oldalán az oldschool compo leírása mellett van.

    #29031
    avatarGargaj
    Keymaster
    #29041
    avatarrizzo
    Member

    Köszönöm a linket! :)

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára