☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Viewing 30 posts - 31 through 60 (of 65 total)
  • Author
    Posts
  • #4610
    avatarteo
    Member

    hogy en ezen miert nem lepodom meg :)

    #4611
    avatarProcyon
    Member

    Sziasztok! Helyet keresek egy szemely reszere [Debrecen/Miskolc-] Budapest-Bingen-Budapest viszonylatban, husvet kornyeken. Skillek: B-kat jogositvannyal rendelkezem kozel 7 eve, bar autot nem napi rendszeresseggel vezetek, de biztos kezzel iranyitom; csendes utitars vagyok (25%-kal kevesebb hulyeseget beszelek:); stb. Ha valaki olvassa ezt es tudna segiteni, kerem ne habozzon, keressen meg!

    #4612
    avatarACE
    Member

    Charlie is mintha valami ilyesvalakit keresne ;)

    #4613
    avatarProcyon
    Member

    Remelem meg mindig :)

    #4614
    avatarJailbird
    Member

    Cargo-ék is keresnek egy 4. embert az úthoz, szólok nekik.

    #4615
    avatarCharlie
    Member

    att.luc: keress meg: charlie (csiga) scenergy (pötty) dfmk (pötty) hu, vagy 70 593-3362. De mi Skodaval megyunk, es szerda _REGGEL_, mivel en orga vagyok, es csutortokre oda kell erni + meg aludni is akarok mielott organizalni kezdek. Tehat hajnalban (6-kor) mar szeretnek az M1-en haladni… Ha igy is jo neked, akkor szivesen latunk.

    A Cargoekkal valoszinuleg kenyelmesebb, bar nemtom hogy ok Pest fele jonnek-e…

    #4616
    avatarCharlie
    Member

    Jailbird: Tenyleg Cargoeknal melyik überlúzer mondta vissza? Ugy volt, hogy Cargo + Psn + Soci + Leon felallasban mennek, neh? Es ha jol sejtem, Ajkarol vagy Veszprembol, nem Pestrol. Csak erdeklodom. :)

    #4617
    avatarJailbird
    Member

    Charlie: Soci nem tud jönni. Most épp azon ügyködünk hogy ha esetleg lemondom a repülős helyfoglalást akkor talán tudnék Cargoékkal menni, mivel így -1 emberrel sokba jön ki nekik az út. Ha esetleg valaki helyettesíti Soci-t akkor maradok a repülőnél (kényelmesebb, gyorsabb), viszont semmiképpen sem szeretném ha ezért nem tudnának kijutni BP-re

    #4618
    avatarCharlie
    Member

    “Remek.” :) Eljen a szervezes. :P Bazdmeg egy autonyi embert is alig lehet osszeszervezni, mi lenne itt egy busszal? Uristen. :P

    #4619
    avatarProcyon
    Member

    Charlie, koszonom h hivtal!

    Namost a szerda reggel az nekem sehogy se menne. Csutortok reggel inkabb, Miskolcrol indulok. 3:25-os indulassal mar 6:17-re Bp Keletiben vagyok, de utana 1 oraval hamarabb vagyok Wien Westbf-on (10:08-ra) mint Ajkan (11:22) vagy Veszpremben (10:44). Valamelyik mukodokepes? Cargoek mikor indulnanak?

    #4620
    avatarCharlie
    Member

    Nekem biztos nem megy. En szerda estere mar Bingenben leszek, remenyeim szerint. A tervek szerint csutortok reggel teljes harci diszben es hasznalhato allapotban kell megjelennem, ami eleg nehez, ha akkor vezettem le 1000km-t eppen (~13-14 ora, minimum Skodaval), es/vagy meg Budapesten vagyok. :) Szoval akkor Cargoek, ha megoldhato.(Megjegyzem, neked is idoben jut eszedbe, hogy hogyan kene kijutni. Johogy nem pentek reggel… :) )

    #4621
    avatarControl
    Member

    Sziasztok! Engem is érdekelne egy szabad hely, igaz csak Bécs-Bingen-Bécs viszonylatban. Jogsim sajnos nincs – ha ez kizáró ok lenne. :)

    #4622
    avatarteo
    Member

    kommentar nelkul mar nem is tudsz hozzaszolni, mi?

    kapunyitasra lesz ott valami magyar egyseg? (marmint aki nem org)

    #4623
    avatarProcyon
    Member

    Charlie: az idoadatok mar nyilvan nem neked szoltak :) (amugy jogos, de van mentsegem.) Szal megbeszeltuk.Akkor ha jol ertem, akkor ez most Jailbird-tol fugg. Most Maxie meg kavar egy kicsit, aztan majd lesz valahogy.

    #4624
    avatarJailbird
    Member

    Mivel a repülőjegy már ki van fizetve és számomra egyszerűbb/gyorsabb megoldás az ha repülővel megyek, most csupán az a kérdés hogy Cargoék mit mondanak majd.

    #4625
    avatarCharlie
    Member
    “teo” wrote
    kommentar nelkul mar nem is tudsz hozzaszolni, mi?

    Anelkul mar nem is tudsz hozzaszolni, hogy engem minosits, mi? (Pedig igazabol, minosithetetlen vagyok, sz’al elbasztad.) Control: Hat, ha neked jo a szerda, akkor beszelhetunk rola, bar k*rvara nem akartam bemenni Becsbe, hanem megkerulni, az A21-en (asszem).

    #4626
    avatarpasy
    Member

    Charlie: Mohabá segít! :)

    #4627
    avatarteo
    Member

    pasy – en is mindig ezt javaslom a folyton feszult ismeroseimnek :)

    #4628
    avatarCargo/Singular
    Member

    Control,mocsokul késő van, de úgy tűnik lennének még vállalkozó kedvűek egy plusz autóhoz, maradjunk kapcsolatban, aztán lehet, hogy lesz ebből trip.

    #4629
    avatarCharlie
    Member

    A Feher Veszedelem es en (meg a spenot), ezt uzenjuk minden ketkedonek. :) Ja es udv Bingenbol. :D

    #4630
    avatarpohar
    Member

    Charlie: gratz!!! :)

    #4631
    avatarslyspy
    Member

    Srácok! Lesz valami fresh-stream?

    #4632
    avatarteo
    Member
    #4633
    avatarzoom
    Member

    charlie: rofl :D

    #4634
    avatarEdhellon
    Member

    Charlie: fotosop… :)

    #4635
    avatarabcug
    Member

    Ez nem fotosop, ezt a bigyot lattam a varosligetben, valami nyilvanos “szorakozo hely” :P a skoda meg mar 3 eve ott all :)))

    #4636
    avatarSpenot
    Member

    hozzatok sok overclockolt dual/quad p4 xeont es opteront darabonkent ket high end videokartyaval, plz. es ha esetleg jutna egy korai xbox 360 a fenekem ala…gy.k. hideg van :)

    #4637
    avatarabcug
    Member

    Integess a kameraba, itt vagyunk mogotted :)))

    #4638
    avatarCharlie
    Member

    A Recording Room jo meleg, jelentem. Befu”ti a ket Core2Duo nevu Intel alapu szemetbanya. :)

    #4639
    avatarCharlie
    Member

    Elso adag kep jelenleg toltodik felfele. Akit zavar a galeria.php, van direktori nezet is, ertelemszeruen.

Viewing 30 posts - 31 through 60 (of 65 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára