☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Minden Más Offtopic Az évtized bulija

Viewing 18 posts - 1 through 18 (of 18 total)
  • Author
    Posts
  • #1431
    avatarGeri
    Member

    #6294
    avatarTravis
    Member

    Használj Machintosht. Vannak rá kereskedelmi progik, egységes az Api, felhasználóbarát, kompatibilis. És még fejlesztened sem kell.

    #6295
    avatarGeri
    Member

    #6296
    avatarTravis
    Member

    Steve Jobs? :-)

    #6297
    avatarGeri
    Member

    #6298
    avatarvincenzo
    Member
    Geri wrote
    én még olyanról nem hallottam hogy valaki attól lett volna híres, hogy mac-et használt :D

    a (főleg a) mainstream zenei világ kb 99%-a mac-et használ.egy híres ember sincs közöttük, tényleg :)

    #6299
    avatarGeri
    Member

    #6300
    avatarTLC
    Member

    Ez szerintem ezen a ponton “már” halott ügy… Szerintem senki sem vitatja, hogy a Linux-világnak vannak bizonyos-, hol pozitív, hol negatív jellegzetességei. A levél viszont arról ad tanúbizonyságot, hogy nem érted ezek természetét. …Nem akarok kemény szavakat használni, de annyira off, hogy, bár nem szeretem az ilyet, nem is lep meg, hogy a különféle fórumokról szó nélkül kimoderálták.

    Ha van egy jó elképzelésed egy olyan rendszerről, ami szerinted jó, akkor nincs más hátra, ugorj neki Te magad. Azt, amit leírsz, általában Unix-szal, a rendszer komoly meghágása nélkül szerintem nem fogod tudni megvalósítani. Ha a koncepciód jó, akkor várhatóan csatlakozni fognak hozzád, és az ügyből előbb-utóbb lesz énekes halott. Ha pedig nem jó, akkor ehhez méltóan el fog bukni.

    #6301
    avatarCharlie
    Member

    OS fejlesztés bazmeg, híresekleszünk, hát persze. Gratulálok hogy sikerült elérned a 10 évvel ezelőtti prog.hu szinvonalat… :)

    Egyébként, lehet fikázni a Linuxot, meg szerintem is van baja bőven, de azért figyelmedbe ajánlom hogy keletkezett: Linus Torvalds írt egy alap rendszermagot és közzétette, hátha valakit érdekel. Amit te csinálsz most, az csak a sorrendben különbözik ettől, de az ördög – mint mindig – a részletekben lakik…

    #6302
    avatarGeri
    Member

    #6303
    avatar-SP-
    Member

    applefagek mondjanak le. linuxfagek mondjanak le. (és nem, ettől még nem vagyok microsoft-támogató)

    #6304
    avatarGargaj
    Member

    Csinaljatok demot.

    #6305
    avatarslyspy
    Member

    Erről.

    #6306
    avatarCaiwan
    Member

    Anime linux?

    #6307
    avatarGeri
    Member

    #6308
    avatarCaiwan
    Member
    #6309
    avatarGeri
    Member

    #6310
    avatarBery
    Member

    Igen, ez van minden 5-10 évben, hogy kellene írni már egy _jó_ OS-t :) Persze egy jó hobbi teljesebbé teszi az ember életét, még ha sok értelme nincs is :)

    De tényleg, inkább csináljatok demót. Ott is sokszor esélytelen, hogy kész legyen, ehhez mérten egy OS… :)

Viewing 18 posts - 1 through 18 (of 18 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára