☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Egyéb Scene Témák Készülő produkcióhoz keresek… amigaremix – state of the art – condom corruption

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author
    Posts
  • #1326
    avatarhege88
    Member

    Ha már itt lehetőség van…Már a just4fun-nél egy hozzászólásomban felvetettem, de most itt megismétlem:Készítettem pár éve néhány amigás remake-t, (amigaremix.comon megtalálhatóak, vagy free.x3.hu/c64amiga-n) )főleg azért, mert szerettem volna régi kedvenceimet”tiszta”, normális (16bit 44,1khz viszonyok között meghangszerelve) hangzássalújraélvezni..Nagy “falat” volt a state of the art zenéje (aki nem tudná, 500as amigán talán az egyik legjobb demo volt anno), meg az évek múlásával a lendület is elfogyott..Kész van, de nem az igazi…Aki szeretne alkotni, (látna fantáziát) a mű újraértelmezésében, ill. csinálna egy tisztességes remake-t, annak elküldeném először az általam készített cuccot mp3-ban, aztán ha lát benne fantáziáz, akkor az általam készített xm-et.Aki ismeri az eredetit, az tudja, hogy elég sok “érdekes” hangszer volt benne,nem kis munkával kifüleltem az eredeti mod-ot…..Én egyelőre sajnos felhagytam már a trackerezéssel/zeneszerzéssel idő, más elfoglaltságok miatt…Másik indokom az, hogy ezt a számot a mai napig nem dolgozták fel az amigaremix.com-on, pedig vannak oda is tehetséges feltöltögető emberkék..Legyen a magyaroké a dicsőség!!mail: hege88kukacgmailpontcomUi.. az eredeti modot itt alant: letöltheted… 1195157199_363_FT0_condom.zip

Viewing 1 post (of 1 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára