☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Egyéb Scene Témák Készülő produkcióhoz keresek… 3d modeller Assembly gamehez

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Posts
  • #1414
    avatararchee
    Member

    3D grafikust keresek.Egy egyszerü kis scene-game hez keresek 3D modellert. Lehetöleg 3ds MAX-al.Részleteket nem teszek közzé. Már létezik hasonló flash-game, de ez egy sokkal jobb kivitelezés lenne.Ha minden jól megy, már Assemblyn ki lesz adva.Mivel fizika alapú, vannak megkötések. Pl alacsony polygonszám, és zárt meshekböl kell, hogy álljon a pálya. A környezetnek lesznek összetörhetö elemei is, ezek konvex meshek. Az engine alapvetöen 4szögekre van optimalizálva, ezért a téglatesteknél oda kell figyelni, hogy a vertexek pont egy síkban legyenek.A játékban résztvevö objektumokat inkább megrajzolom kódbol, de azokat is át lehetne rajzolni, ha tetszik.Texturázni is jó lenne, de nem azon van a hangsúly, szerintem itt az egyszerü dizájn beválik. Sok fényforrásos árnyék lesz, mint a sumotoriban, bumpmap nem lesz. Az érinteni tilos objektumokat, és a törhetöeket a színük/texturájuk különbözteti meg.Valamint tudni kell markerokat lerakni, pl kezdö vagy célpontnak, megnevezve, irányuk is legyen.A végeredményt pedig ASE formátumban kimenteni, mert ahhoz könnyü betöltöt írnom majd.Egy exé-t adok próbálgatni.Nem kizárt, hogy szükség lesz aláfestö hangefektekre is vagy zenére. Mert ugye 5 percig kivetítön nem jó a csönd.Akit érdekel az együttmüködés, csak credits-ért az írjon itt vagy magánban.Köszönöm.

    #6042
    avatarCaiwan
    Member

    Kicsit off, bár valamennyire idetartozik szerintem, ha nem akkor verjetek meg: Valakinek van egy rövid leírása (~ for dummiestől rövidebb, pár oldal) belnderhez totál tökre hülyéknek? Azért lenne szükségem rá, mert hiába írtam 3ds loadert, ha egyszerűen nem tudok megfelelő filet előállítani a teszteléshez. Csak a modellezős része kell, animation nem. Ilyenje van valakinek? Grafikusok?

    #6043
    avatarBery
    Member

    Hajrá Archee! Te vagy a legjobb! Várjuk a játékot!

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára