☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Egyéb Scene Témák Minden ami Scene.hu Kérések és Kérdések, hogy minél barátságosabb legyen az oldal!

Viewing 21 posts - 151 through 171 (of 171 total)
  • Author
    Posts
  • #21048
    avatarrawbits
    Member

    Az előző verzióban volt egy felhasználó lista. Keresni lehet nem lehetett benne…

    #21060
    avatarFuvesi
    Member

    Hiányolok itt a fórumon egy kis apróságot.
    Lehet hogy valahol itt van, és csak én nem vettem észre.
    De hol lehet előre és hátra lapozni a fórum hozászolásokban?

    Jó lenne egy legelső, előző, következő, legutolsó választási lehetőség.
    Köszöntem.

    #21061
    avatarGargaj
    Keymaster

    Baszki tegnap meg ottvolt. WTF.

    #21062
    avatarGargaj
    Keymaster
    #21063
    avatarrawbits
    Member

    Akkor tehát ide is. :)

    A W3C szerint. És szerintem nekik talán hihetünk…

    És abban a két esetben is figyelmeztetni kell a felhasználót! Engem például nagyon zavar, ha új ablakok nyílnak meg és szerintem mást is. Lásd az összes PopUpWindowBlocker jellegű kiegészítő felhasználót… Mint írtam, én szeretem azt a középső gombot. A Mac-esek meg ****janak sót, vagy használják a középső ujjukat. :P :D

    Egyébként meg ha a szabványtól el szeretnétek térni, akkor szavazzunk! Hanyan vagytok?! :)

    #21064
    avatarrawbits
    Member

    Még valami! Know your tools!

    Visszalépés az előző oldalra: Backspace
    Visszalépés a következő oldalra: Shift + Backspace

    Ha netán valakinek netán kényelmetlenséget jelent kattingatva navigálni… Próba!

    Egyébként meg kinek van valamilyen handheldje, telefonja vagy internetezésre alkalmas hűtője, kenyérpirítója? na azon próbáld meg új oldalra nyitni a linkeket és rájössz, hogy a legtöbbön ez halálosan rossz gondolat!

    #21065
    avatarrawbits
    Member

    XD Bocs a sok nagybetűért! Lesz majd valamikor egy “Edit” gomb a későbbiekben?

    #21067
    avatarGargaj
    Keymaster

    Fixed.

    #21097
    avatarFuvesi
    Member

    Pl eszt a részt én szívesen kikapcsolnám a böngészőben:
    “Visszalépés az előző oldalra: Backspace”

    Túl sokszor volt már vele problémám űrlap kitöltős oldalakon.
    Rendesen meg tudja szívatni az embert….

    #21263
    avatarEsplanade
    Member

    Képfeltöltés és beillesztés hasznos dolog lenne hozzászólásokhoz.

    #21264
    avatarrawbits
    Member

    Esplanade: szeretnél egyedi emoticonokat? :) Képfeltöltés megoldott az ezernyi ingyenes képfeltöltő oldalon keresztül, mint ahogy twitteren is pl. De ha mégis lehet majd képeket csatolni, akkor kérek egy olyan kapcsolót, ami örökre elrejti azokat előlem. Én azért nem fórumozok általában, mert állandóan elveszik minden a beágyazott képek között. Átláthatatlanná teszi az egészet.

    Viszont egy edit funkció tényleg jó lenne!

    Ó és az nem lenne következetesebb, ha a cikkek hozzászólásainál és itt a fórumban is ugyanúgy jelenne meg ez a szerkesztő rész? Mondjuk mind a kettőnél elérhető lenne a “You may use these HTML tags and attributes:” és látszana az a mező ahol a preview jelenik meg.

    #21279
    avatarEsplanade
    Member

    Konkrétan arra gondoltam, hogy érdemes lenne fórumtémákat nyitni az egyes compo kategóriáknak, ahová lehetne gyűjteni azokat az alkotásokat amiket érdemes megnézni, meghallgatni, ajánlani egymásnak és évek múlva is archívumként megmaradna. Ehhez az is kellene, hogy a szerver tároljon feltöltött képeket, hogy az örökkévalóságnak ott maradjon a tartalom.
    Így ha cikk nem is születik adott partyról, mégis követhető lenne mi történik a rilízek világában.
    Plusz ezeknek a fórumtémáknak szélesebb layout is hasznos lenne, hogy nagyobb képeket is be tudjunk ágyazni, esetleg videókat, audiolejátszót.
    Mit szóltok az ötlethez?

    #21301
    avatarGargaj
    Keymaster

    Grafikának ott az ArtCity, zenének ott a BitJam, minden másnak ott a Pouet.

    #21547
    avatarMurphy
    Member

    Az utóbbi időben radikálisan visszaesett az oldalon az aktivitás, szerinted miért?

    #21564
    avatarBery
    Member

    Scene is undead

    #21602
    avatarrascy
    Member

    Mit mutat a Google Analytics?
    A látogatók vagy látogatások száma is visszaesett?
    Ha nem, akkor az új oldalon nyem jó valami :)

    Bár tavasz van és lehet mindenki a szabadban van…

    #21611
    avatarMurphy
    Member

    A látogatások száma kb ugyanannyi, mint egy éve volt, viszont az oldalon a user kommentek/lájkok száma jóval kisebb, sajnos erre pontos statisztika nincs, csak visszanézel régebbi híreket, és maiakat.

    #22161
    avatarFiber
    Member

    User profile edit oldalon:
    You enabled MailHide but the mcrypt PHP extension does not seem to be loaded.
    Illetve akinek engedélyezve van, nem lehet megtekinteni az adatlapját, mcrypt errorral elhalálol.

    #22168
    avatarGargaj
    Keymaster

    Az adatlapot megfixeltem, a tobbin dolgozik Elchy.

    #23059
    avatarrascy
    Member

    Küldtem hírt, tettem is bele két youtube iframe kódot, de mentés után aut. kitörölte.
    Há mé’ ?

    #23067
    avatarslyspy
    Keymaster

    Valami jogosultsagi para lesz ez. Addig is, akkor videok linkjet tedd be a cikkbe es majd embedelem.

Viewing 21 posts - 151 through 171 (of 171 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára