☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Egyéb Scene Témák Minden ami Scene.hu Kérések és Kérdések, hogy minél barátságosabb legyen az oldal!

Viewing 30 posts - 91 through 120 (of 171 total)
  • Author
    Posts
  • #1596
    avatarOswald
    Member

    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    #1597
    avatarOswald
    Member

    muszáj ilyen csicsás editornak lennie, és muszáj hogy eltűnjön amit írtam ha a post replyre klikkelek, és muszáj azon totóznom hogy a post reply vagy a váalasz a témára az amit meg kell nyomni? :(

    #1598
    avatarblala
    Member

    Oswald: okoszabaly webes post-editorokhoz: copy (a copy/paste-bol) mielott raklikkelsz akarmilyen gombra :) Hosszabb hozzaszolasokhoz pedig: kedvenc szovegszerkeszto, majd onnet kopipaszta… (amugy igen, ez a 4 gomb elegge “konfuzalo”…)

    #1599
    avatarBery
    Member

    Ez egy magyar oldal, csak a magyar feliratú gombokra fókuszáljatok! ;) A gyors válaszban ráadásul nincs csicsás editor :) (hú, most melyik gombbal küldöm el ezt? ;)))

    #1600
    avatarMurphy
    Member

    A hírhozzászólások rész nekem duplázás felkiáltással nem engedi módosítani a hozzászólásomat… :(

    #1601
    avatarDaTa
    Member

    Sztem bekaptatok egy vírust a scene-gallériában :P
    Mivelhogy bejön egy gif vírusírtást vagy valami hasonlót ábrázolhat, és amikor az embert rákattint elküld egy jó kis ip-re. Még szerencse, hogy sulisgépről néztem meg… Sztem nézzétek meg mert itt minden második frissítésre bejön… Ja alatta van egy FlOod vagy valami ilyen felirat. Ha ez valakinek a műve akkor bocsi

    #1602
    avatarzoom
    Keymaster

    Szerintem egy kliensoldali vírus valószínűbb, szóval nem lehet hogy te kaptál be valamit? :)

    #1603
    avatarslyspy
    Keymaster

    FlOod az a képaláírás, gondolom a címe (vagy alkotó?), a vírus meg nálad lesz. Van olyan, ami a linkeket módosítja úgy, mintha a honlapon lennének, aztán máshova mutatnak mint kéne.

    #1604
    avatarzoom
    Keymaster

    Van valami technikai oka hogy a scene.hu hírlevélben a linkek csak sima szövegként szerepelnek?

    #1605
    avatarslyspy
    Keymaster

    hat hogy plain textben kuldjuk a hirlevelet. egy normalis levelezo program elvileg felismeri, hogy http meg www es linket csinal belole.

    #1606
    avatarzoom
    Keymaster

    Hát ez a baj, hogy nem plain text:
    Content-Type: text/html; charset=”utf-8″

    Mert ha az lenne, akkor valóban a jobb levelezők linkesítik a linkeket. Csak ez így fura volt nekem hogy html aztán mégse linkek. Szal így.

    #1607
    avatarslyspy
    Keymaster

    hm hm… elvileg txt kene, hogy legyen. meg egy rulez az e107-nek?

    #1608
    avatarteo
    Member

    “teo: Hat rss button ott van a bongeszoben az url mellett.”

    ie6-ban tuti nem. de nemhiszem, hogy ennek bongeszofuggonek kellene lennie amugy.

    #1609
    avatarMurphy
    Member

    ja, hat az ie 6 nem is tud rola, hogy van olyan, hogy rss :D

    #1610
    avatarzoom
    Keymaster

    Valaki aki ért hozzá és kiismeri magát az e107 php útvesztőjében az cserélje már le a következő két sort a headerben (melyek közül egyik sem jó teljesen :) :*link rel=’icon’ href=’http://scene.hu/favicon.ico’ type=’image/x-icon’ /**link rel=’shortcut icon’ href=’http://scene.hu/favicon.ico’ type=’image/xicon’ /*erre:*link rel=”shortcut icon” href=”http://scene.hu/favicon.ico” type=”image/x-icon” /**=kacsacsőrök értelemszerűen

    #1611
    avatarGargaj
    Keymaster

    beszelj ra.

    #1612
    avatarGeri
    Member

    Légysziiiii… légysziiiiiiiiiii… naaaaaa… naaaaaa.. légysziii… nyíííííí nyííííííí nyíííííííííííííí………

    #1613
    avatarzoom
    Keymaster
    Gargaj wrote
    beszelj ra.

    ha nem akkor nekem kell megkeresni és abból baj lesz :)

    #1614
    avatarGeri
    Member

    Akkor egy javaslat, hogy legyen normális a szerver.

    10 loadból 7x nem jön be az oldal nálam, a maradék 3 alkalommal meg ilyen kemény 500 bájt/sec szerű sebességgel mozog. Természetesen nem az én netem rohad, mert más oldalak normálisan mennek. Lehet, hogy valami oldalra rálinkelt forgalomanalizáló rohasztja, vagy én nemtom, de kibaszottul idegesítő.

    #1615
    avatarACE
    Member

    “Image disabled” – ezt így most miért?

    #1616
    avatarslyspy
    Keymaster

    Geri: biztos, hogy itt van a hiba? eddig meg senki nem panaszkodott ilyesmire, meg DC-1 szerveren mas oldalak is futnak, felteszem szoltak volna neki, ha ilyen gondok lennenek. De persze barmi lehet.

    #1617
    avatarBery
    Member

    Geri, szerintem is árnyékra vetődsz. Nagy ritkán előfordul, hogy nem nagyon akar bejönni az olda, de 96%-ban elsőre, azonnal, gyorsan.

    #1618
    avatarzoom
    Keymaster

    Lettek fórumrangok :)
    Kiscsillagok fölé kell vinni a kurzort.

    #1619
    avatarBery
    Member

    legjobb :)

    #1620
    avatarACE
    Member

    leg-leg-leg-leg-legjobblegjobb… ez miben volt? ;)

    #1621
    avatarabcug
    Member

    hasznos, de legalabb fejlodik (bar az irany az meg ketseges :)foleg vicces, hogy a tegnapi 7 csillagom 3-ra redukalodott es igy harmadolyan rangu lettem, mint aki tegnap regisztralt es 10.ed annyi barmilye van :)

    #1622
    avatarzoom
    Keymaster

    http://youtube.com/watch?v=HrG3WLmXlwA :)abcug: muszáj volt mert a régi ponthatárok túl alacsonyak voltak és az emberek fele nem tudott már hova fejlődni :)Jelenleg blala matematikai segedelmével x^2 görbe alapján növekvő ponthatárok lettek implementálva ;)

    #1623
    avatarblala
    Member

    abcug, a pontok nem valtoztak csak a ponthatarok, szoval aki tegnap regisztralt az is visszacsuszott. Egyebkent nem x^2 hanem x^1.8 gorbe szerint megy :DD

    #1624
    avatarBery
    Member

    Akinek a hozzászolásoknál kicsi az alapban felkínált textbox, és Windows alól böngészget, annak ajánlom az új Google browsert, a Chrome-ot, amiben a jobbsarkánál fogva átméretezhetők bármilyen oldalon a textboxok. Van, ahol szépen szét is csúszik tőle az adott oldal :) Egyébként nagyon gyors is, és betöltődni is a leggyorsabban töltődik be az elterjedt “nagy” browserekhez képest.

    #1625
    avatarslyspy
    Keymaster

    majd ha mar legalabb beta lesz. :)

Viewing 30 posts - 91 through 120 (of 171 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára