☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums A Demokészítés művészete Programozás [szavazás] Linuxos demó kódolás Reply To: [szavazás] Linuxos demó kódolás

#4986
avatarGeri
Member

A drága csodawindóz kinyírta a hozzászólásomat, úgyhogy mégegyszer.“Ergo nincs mit elkenni, viszont egyik altalam vazolt problemara sem volt erdemi reakciod. Innentol lehet ragozni ki mit ken.”Lapátolgassam vissza ünnepélyesen olyan lóba a szart, ami nem is az én lovam? Amúgymeg már hogyne válaszoltam volna, válaszoltam a billentyűzetes bugra is, és a merevlemezkezelővel kapcsolatos gányolásra is. Amúgyis, a helytelen kezelésedből adódó bugokra szerintem nem nekem kell válaszolni, a többi bugot meg tudomásul kell venni. Semmi sem tökéletes.“OSX-en nem igy van. (Mino meglepetes.) Ott ugyanis meg major release eseten sem valtozott meg meg egy lib neve sem, csak mert verziot ugrott. Sot, kinosan ugyelnek arra, hogy felulrol mindig kompatibilis legyen az osszes framework az elozohoz kepest.”Én ilyet nem is állítottam. ( A “Mac OS X 10.3.9 or later” figyelmeztetések meg biztos csak arra vannak, hogy elijesszék a rókakutyákat.) Az általad most vázolni kívánt osx csodakompatibilitás nem is létezik, soha nem is létezett.“Es ez NEM orvossag a broken API-kra.”Azok az api-k nem broken-ok. Egész egyszerűen nem a mocsárra kell a várat építeni, hanem a szilárd részekre. Windows alatt is lehet c#-ben ati control centert készíteni, csak aztán ne tessenek csodálkozni, ha a gépek 95%-án meg se mozdul.“Universal Binary”Persze, hogy aztán 2 év múlva az új widowsokonken meg se mozduljon soha többet az egész, ajánlom figyelmedbe aPersze 9x alatt tökéletes, xp alatt meg “nem win32 alkalmazás”…Amúgy tök érdekes nem? Az előbb még minden területre kiterjedő kompatibilitást harsogtál, mostmeg már egybegyógyításról van szó, amire az általad vázolt csodakompatibilitás révén osx alatt szűkség se lenne, aztán mégis van…“Aztan atviszed valahova, ahol ezt libxvidmode.1.so-nak hivjak. Gyakorlatilag a ket lib kozott NINCS semmilyen kulonbseg”http://www.google.hu/search?q=libxvidmode.1.so&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:hu:official&client=firefox-aRemekül elvitatkozgatunk itt ezekről a soha nem is létezett dolgokról (de természetesen én kenegetek, mert miért is ne :D)De kezdjük ott, hogy az xvid (mert a fájl nevéből gondolva arra gondolhattál) meg csak egy sima codec. XP alatt meg amd procikon fél évig fagyott az xvid, aztán mégsem ment a sírás. Amúgyis, miért nem másoltad és nevezted egész egyszerűen át a fájlt? Ehhez nem kell magfúziókutató diploma…“Harmadreszt nem mindenki akar src-t kiadni.”Én sem szoktam src-t kiadni, aztán mégis remekül megvagyok a linuxos cuccaimmal :P

Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára