☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Platformok PC Laptop vásárlás Reply To: Laptop vásárlás

#4380
avatarBery
Member

Tapipadtól első két hétben néha fájt az ujjam, majd bedugtam az egeret, így azt sem vettem észre, amikor a zárlatos scanner kinyírta a tapipadot :) De most már, ha akarom, se tudom használni. Pedig nem akarom :)

Játékfejlesztésre én se használnék feltétlen notebook-ot, bár azért van GeForce 8600-assal szerelt is 230-260e körül. Ellenben notebook billentyűzethez (legalábbis az enyémhez) foghatót még nem nyomkodtam a 40e Ft-os keyboard kategóriában sem. Ezt sem cserélném semmire, annyira isten!!!

Mondjuk azon gondolkozom, hogy veszek 120e körül egy 32″-os LCD, és a falra szerelem, azon fejlesztek :) Apró érdekesség, hogy a nappalim egyben a munkahelyem is, viszont gerincsérv-műtét okán gyakran fáj a derekam, így nem feltétlen dolgozom mindig ülve (vagy legalábbis sűrűn váltok testtartást), annak ellenére, hogy nekem is úgy megy a legjobban :) Leginkább ennek okán szeretem a notebook rugalmasabb használatát. Írom mindezt földön ülve, géppel a felhúzott térdemen, 80 fokba kihajtva a kijelzőt :)

A notebook jó! Majd beleöregedtek, és rájöttök ;)

Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára