☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Platformok Egyéb ZX Spectrum

This topic contains 7 replies, has 4 voices, and was last updated by avatar Ati 12 years, 7 months ago.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Murphy
    Member

http://www.youtube.com/watch?v=QhxxVRtauqMHogy a fenébe csinálnak ilyen rasztereket spectrumon?Mondjuk 2006 végén sikerült nekik először :)

Chrono$
    Member

engem az lepett meg hogy sides zene van alatta az inkabbabb

Chrono$
    Member

ez vmi digiplayer lehet mint plus4en.. de a raster is gyilkos

rachy
    Member

Nem akkora mutatvany, csak pontosan ki kell szamitani az idozitest. Lattam mar ennel vadabb dolgokat is, bar Spectrumhoz nem ertek, nem tudom ott milyen egyeb kihivasok vannak.Plusin: raster-alapu scroll a Digital Dream-ben, a Question Mark-ban meg folyamatosan szol a digi, mikozben tolt vagy rasztereket mutogat. (Az utobbit ugy lehet megoldani, hogy a mixelesi frekvenciat hozza kell igazitani a sorfrekvenciahoz, vagy annak egesz szamu tobbszorosehez es nem csak a hatterszint cserelgeted, hanem a digi hangerot is vele egyutt valtoztatod az aktualis minta szerint.)

Chrono$
    Member

questionmarkot pont ma neztem :) hehe.. en mindig ra tudok csodalkozni ezekre a dolgokra, sajna megcsinalni nem fogom tudni a budos eletben.. bar lehet hogy nem is erdekes.. viszont mostanaba’ eleg sok munkaorat beletoltam a multi botticellibe de azt majd ugyis meglatjatok :)

Ati
    Member

Nabakk! Te a Botticellivel csinálod azt amit?

Chrono$
    Member

jahh, az a kiraj! de az alapja az papir+ceruza+scan+konvertalas es onnan jon a paroras pixelezes ..

Ati
    Member

:-) Kulisszatitok!
    Pixelshop-ot nem próbáltad még? Szerintem jól használható eszköz lenne, ha a zoom funkciót még egy kicsit tuningolná a készítője. Hallod Abcug! A Botti használatához nekem sosem volt türelmem.

Hm, lehet a plusis fórumot kellene használni?

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára