☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Platformok Egyéb ZX Spectrum

  • This topic has 7 replies, 4 voices, and was last updated 17 years ago by avatarAti.
Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Posts
  • #1262
    avatarMurphy
    Member

    http://www.youtube.com/watch?v=QhxxVRtauqMHogy a fenébe csinálnak ilyen rasztereket spectrumon?Mondjuk 2006 végén sikerült nekik először :)

    #3020
    avatarChrono$
    Member

    engem az lepett meg hogy sides zene van alatta az inkabbabb

    #3021
    avatarChrono$
    Member

    ez vmi digiplayer lehet mint plus4en.. de a raster is gyilkos

    #3022
    avatarrachy
    Member

    Nem akkora mutatvany, csak pontosan ki kell szamitani az idozitest. Lattam mar ennel vadabb dolgokat is, bar Spectrumhoz nem ertek, nem tudom ott milyen egyeb kihivasok vannak.Plusin: raster-alapu scroll a Digital Dream-ben, a Question Mark-ban meg folyamatosan szol a digi, mikozben tolt vagy rasztereket mutogat. (Az utobbit ugy lehet megoldani, hogy a mixelesi frekvenciat hozza kell igazitani a sorfrekvenciahoz, vagy annak egesz szamu tobbszorosehez es nem csak a hatterszint cserelgeted, hanem a digi hangerot is vele egyutt valtoztatod az aktualis minta szerint.)

    #3023
    avatarChrono$
    Member

    questionmarkot pont ma neztem :) hehe.. en mindig ra tudok csodalkozni ezekre a dolgokra, sajna megcsinalni nem fogom tudni a budos eletben.. bar lehet hogy nem is erdekes.. viszont mostanaba’ eleg sok munkaorat beletoltam a multi botticellibe de azt majd ugyis meglatjatok :)

    #3024
    avatarAti
    Member

    Nabakk! Te a Botticellivel csinálod azt amit?

    #3025
    avatarChrono$
    Member

    jahh, az a kiraj! de az alapja az papir+ceruza+scan+konvertalas es onnan jon a paroras pixelezes ..

    #3026
    avatarAti
    Member

    :-) Kulisszatitok!
    Pixelshop-ot nem próbáltad még? Szerintem jól használható eszköz lenne, ha a zoom funkciót még egy kicsit tuningolná a készítője. Hallod Abcug! A Botti használatához nekem sosem volt türelmem.

    Hm, lehet a plusis fórumot kellene használni?

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára