☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Egyéb Scene Témák Partyk & Egyéb találkozók Volt ilyen, vagy csak városi legenda?

Viewing 23 posts - 1 through 23 (of 23 total)
  • Author
    Posts
  • #1261
    avatarMurphy
    Member

    Google alapján találtam erre a 2001-es fórumra:http://www.sg.hu/listazas.php3?id=981584217“Mindenesetre mostanság nem ajánlott a netgame partykat összetéveszteni a scene partykkal. Nemtom melyik partyn úgy elvertek két quakert hogy alig ismertek rájuk utána. Tudniillik beszóltak egy régi scenernek hogy ha még egyszer belebotlik a kábelükbe, szájonvágják. Nem kellett volna…”

    #2998
    avatarslyspy
    Keymaster

    Scenerek vagyunk. Kemények vagyunk.

    #2999
    avatarGargaj
    Keymaster

    Hiaba, a jo promo mindigis erossege volt a scenenek… :)

    #3000
    avatarTrX
    Member

    a promo a tomcat fo erossege volt mindig is. nomeg a tulzasok is :)az a ket kveker siman “aramtalanitva” lett, mert nem voltak hajlandoak compo idejere se abbahagyni a tevekenyseguket. ugyhogy tomcat odament aztan kirantotta aloluk a 220-at. azok meg anyaztak, aztan hazamentek. ennyi.persze tomcat biztos ki fog allni a pofozkodas mellett, de arra szerintem rajta kivul senki nem emlekszik.persze lehet, hogy en tevedek es tenyleg be lett verve a pofajuk mert beszoltak valami nagyembernek. :D

    #3001
    avatarSpenot
    Member

    En is csak a TrX altal felvazolt incidensre emlekszem. (Egyebkent a party (Flag 2000?) hatarozottan ugy lett meghirdetve, hogy NEM gamer party, ugyhogy egy szavuk se lehetett.) Persze ettol meg megeshetett a forumban leirtakhoz hasonlo eset, a legtobb balherol csak evekkel kesobb ertesulok, ha egyaltalan ;)

    #3002
    avatarGargaj
    Keymaster
    spenot wrote
    En is csak a TrX altal felvazolt incidensre emlekszem. (Egyebkent a party (Flag 2000?) hatarozottan ugy lett meghirdetve, hogy NEM gamer party, ugyhogy egy szavuk se lehetett.)

    FLaG 2000 volt, es a kb emlekeim szerint a kovetkezokepp zajlott le az esemeny: Tomcat mikrofonba bemondta szinpadrol h “azok ott kvekelnek, valaki nyomjon nekik egy resetet”, amire nehanyan morogni kezdtek, a tobbseg meg kivancsian varta a fejlemenyeket, de istenigazabol egeszen addig nem tortent semmi amig Tomcat tovabb nem eroltette a dolgot, amire is (ha jol emlekszem) egy arra jaro satureszeg Leon tantorgas kozben rohogve nyomott nekik egy resetet, a party nagyot tapsolt, es igy kb ennyi volt…Aztan persze jott az a resz amikor az egesz partyn mocskos nagy aramszunet volt, es csak a ket “gamernek” (Zool + Ruszi talan?) maradt arama egy kb jo fel oraig, merthogy ok egy total masik konnektorbol szedtek a delejt :)

    #3003
    avatarKissjuni
    Member

    Hát Tomcatről elöbb hallottam mint a demosceneről. Jó a sajtója.

    #3004
    avatard-lee
    Member

    KissJuni: Akkor te meg fiatal lehetsz. :)

    #3005
    avatarKissjuni
    Member

    Hát igen :)

    #3006
    avatarslyspy
    Keymaster

    hehheh IDDQD. :))

    #3007
    avatarKissjuni
    Member

    Szeretsz doomozni? :D IDKFA :P

    #3008
    avatarGargaj
    Keymaster

    az IDDQD amugy tok jo democim lehetne.

    #3009
    avatarKissjuni
    Member

    Megölhetetlen doomguy kalandjait mutatná be :D

    #3010
    avatarACE
    Member

    http://doom.wikia.com/wiki/Doom_cheat_codes
    fene sem gondolta volna, miknek a rövidítései.

    #3011
    avatarKissjuni
    Member

    Hát én elég sokat doomoztam régen és igy bennem maradt :D

    #3012
    avatarslyspy
    Keymaster

    Lehet, hogy csinalok egy csapatot IDDQD neven. Ki akar belepni? :)

    #3013
    avatarKissjuni
    Member

    Hát ha én adtam az ötletet.. Majd elmegyek placeholdernek (disznek) :D

    #3014
    avatarSpenot
    Member

    Akkor en meg megalapitom az IDSPISPOPD csapatot, amibe akar az akaratom ellenere is barki belephet! ;)

    #3015
    avatarGargaj
    Keymaster

    Nem, akkor te lepnel bele mindenkibe az akaratuk ellenere :D

    #3016
    avatarKissjuni
    Member

    http://placeholder.ytmnd.com/ nem is mondtam akkora hülyeséget :D

    #3017
    avatarLeeroy
    Member

    Egy még régebbi eventen, a debreceni Jumper 98-on is volt konnektorrángatás emlékeim szerint, bunyó nélkül. :)

    #3018
    avatarthomas^sd
    Member

    Lee volt az valamelyik masik partin is mi is rangattuk ki de mi a keyboardot … asszem Cache 95 on kecskemeten …. Jumper98 az tenyleg etalon parti volt

    #3019
    avatarthomas^sd
    Member

    Lol Doom akkor mar inkabb Alien breed 3d :)

Viewing 23 posts - 1 through 23 (of 23 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára