☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Egyéb Scene Témák Készülő produkcióhoz keresek… Világhírű vonósnégyes keres elsőhegedűst, másodhegedűst, csellisát

Viewing 18 posts - 1 through 18 (of 18 total)
  • Author
    Posts
  • #1343
    avatarGeri
    Member

    Világhírű 4 tagú demoscenecsapat keres grafikust, modellezőt, zenészt (amiből 3 tag a keresett grafikus, modellező, és zenész, ez már bele van számolva).De csak olyanok jelentkezzenek, akik lehetőleg nyerték már meg a Breakpointot legalább ötször a saját kategóriájukban.Mert ez a demó is meg fogja nyerni a breakpointot. 3*5ször, legalább. Még azt sem tudom hogy mi lesz, de biztosan megnyeri, mertha mind3 jelentkező nyert már 5x Breakpointot akkor minden bizonnyal együtt is képesek lesznek megnyerni. 3*5ször. Vagy mégtöbbször.Én meg leszek a manager aki lefölöz minden dicsőséget, mindenféle munka nélkül. Ez a terv.ÉRTELMES EMBEREK KíMÉLJENEK. SEMMIFÉLE ÉRTELMES EMBERREL NEM FOGOK SZÓBA ÁLLNI.A grafikus:-képes legyen a pixelek bármilyen körülmények közötti felismerésére.-ne pofázzon bele a programozó és a modellező és a zenész dolgába, úgysem ért hozzá-feladat: mindenféle 2d layer, képecske elkészítéseA zenész:-képes legyen a dob és a gitár megkülönböztetésére-az se bajj hogyha pl xenophobenak hívják-ne pofázzon bele a programozó és a modellező és a grafikus dolgába, úgysem ért hozzá-az se bajj ha venetian snaresnek hívják-ha valamilyen oknál fogva nem hívják se xenophobenak, se venetian snaresnak, akkor próbáljon olyan zenét csinálni, amilyeneket ezek csinálnak. Hegedűhang felismerése előny.-alapfokú magyar nyelvtudás előnyA modellező:-Ne akarjon olyan effekteket a modelljeire, amit még a Crysis szakemberei sem tudtak 2 év alatt leprogramozni.-NE POFÁZZON BELE A PROGRAMOZÓ DOLGÁBA, mégannyira sem, mint az előző kettő-a polygonok minden körülmény közötti felismerése előnyévé vállhat-tudja feltextúrázni a modelljeit-ne lopjon textúrákat (feltűnően)Kizáró ok lehet, ha Kolompárnak, vagy Karpensteinnek hívják a jelentkezőt, mert a greetingsbe az ilyen neveket nem lehet beleírni, mert a processzor felforrósodik tőle, és kigyulladhat. És nem indul el a linux a leégett processzorokon. Ezért aztán tilos.

    #4514
    avatard-lee
    Member

    Lehet hogy bennem a hiba, de ezen nem tudtam nevetni.

    #4515
    avatarslyspy
    Keymaster

    Benned van. :)

    #4516
    avatard-lee
    Member

    “Magyarország benned is van…” ;)

    #4517
    avatarGargaj
    Keymaster

    vonosnegyes rlz :D

    #4518
    avatarBuXY
    Member

    http://hu.wikipedia.org/wiki/Brácsás a lényeg a harmadik mondat, a Magyar Értelmező Kéziszótár nyomán.

    #4519
    avataralmpepe
    Member

    Ez ideális… én szeretem mind VS-t meg Xenophobe-ot is. Hallotam őket élőben is.Tapasztalt zeneszerkesztő vagyok, jelentkeznék a feladatra. Resume-ként itt van egy szám, amit hasonló stilusban alkottam (meg még két barátommal):http://almpepe.googlepages.com/Sonic_Entropy_-_Story_Timeremastered.mp3Én komolyan gondolnám a dolgot. Ha tetszik a dolog, akkor szóljatok, én csinálok annyi zenét, főleg Draum and Basst és egyéb törtütemeket.üdv,Peti

    #4520
    avatarMurphy
    Member

    SceneCON-on fogsz indulni?

    #4521
    avatarabcug
    Member

    szerintem tok felesleges, ugyis a sly nyer, meg az elozsuri :)

    #4522
    avatarBery
    Member

    Én két zenével indulok, egyiket Xenophoba, másikat Sly Spa néven adom be ;) Functionra is készülök Dansdala néven ;)

    #4523
    avatargreg
    Member

    én akkor Deansdale néven indulok, mert tavaly xeno-t is lenyomta. de lehet nekem csak ezt kamuzta. :)

    #4524
    avatarslyspy
    Keymaster

    en most nagyon kiserleti zenevel fogok indulni, szoval meg az elozsurit sem biztos, hogy tuleli.

    #4525
    avatarMurphy
    Member

    Én is elkezdtem zenélni, John Williams nicknéven. ;)

    #4526
    avatarBery
    Member

    Murphy, nekem a régi albumaid is tetszenek ezen a nicken ;)

    #4527
    avatarcRAFTy sERGe
    Member
    almpepe wrote
    Ez ideális… én szeretem mind VS-t meg Xenophobe-ot is. Hallotam őket élőben is.Tapasztalt zeneszerkesztő vagyok, jelentkeznék a feladatra. Resume-ként itt van egy szám, amit hasonló stilusban alkottam (meg még két barátommal):http://almpepe.googlepages.com/Sonic_Entropy_-_Story_Timeremastered.mp3Én komolyan gondolnám a dolgot. Ha tetszik a dolog, akkor szóljatok, én csinálok annyi zenét, főleg Draum and Basst és egyéb törtütemeket.üdv,Peti

    “Vörös ötös”, szerintem K… jó! Akkorát flasheltünk az arcokkal rá, pedig dzso sem volt :) Nekem bejön a stílus, mit is mondhatnék én kövület:)goPEPE go! more, remélem indulsz function 2008 on!respect

    #4528
    avatarGeri
    Member

    Jé, elírtam a címet. Csellistát.

    #4529
    avatarBery
    Member

    Aztán meg csodálkozol, hogy nem jelentkezik senki ;)

    #4530
    avatarGeri
    Member

    Már 2 zenészt találtam innét, és már mindkettő készített zenét is számomra ;)

Viewing 18 posts - 1 through 18 (of 18 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára