☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Egyéb Scene Témák Készülő produkcióhoz keresek… Világhírű vonósnégyes keres elsőhegedűst, másodhegedűst, csellisát

This topic contains 17 replies, has 11 voices, and was last updated by avatar Geri 11 years ago.

Viewing 18 posts - 1 through 18 (of 18 total)
  • Author
    Geri
    Member

Világhírű 4 tagú demoscenecsapat keres grafikust, modellezőt, zenészt (amiből 3 tag a keresett grafikus, modellező, és zenész, ez már bele van számolva).De csak olyanok jelentkezzenek, akik lehetőleg nyerték már meg a Breakpointot legalább ötször a saját kategóriájukban.Mert ez a demó is meg fogja nyerni a breakpointot. 3*5ször, legalább. Még azt sem tudom hogy mi lesz, de biztosan megnyeri, mertha mind3 jelentkező nyert már 5x Breakpointot akkor minden bizonnyal együtt is képesek lesznek megnyerni. 3*5ször. Vagy mégtöbbször.Én meg leszek a manager aki lefölöz minden dicsőséget, mindenféle munka nélkül. Ez a terv.ÉRTELMES EMBEREK KíMÉLJENEK. SEMMIFÉLE ÉRTELMES EMBERREL NEM FOGOK SZÓBA ÁLLNI.A grafikus:-képes legyen a pixelek bármilyen körülmények közötti felismerésére.-ne pofázzon bele a programozó és a modellező és a zenész dolgába, úgysem ért hozzá-feladat: mindenféle 2d layer, képecske elkészítéseA zenész:-képes legyen a dob és a gitár megkülönböztetésére-az se bajj hogyha pl xenophobenak hívják-ne pofázzon bele a programozó és a modellező és a grafikus dolgába, úgysem ért hozzá-az se bajj ha venetian snaresnek hívják-ha valamilyen oknál fogva nem hívják se xenophobenak, se venetian snaresnak, akkor próbáljon olyan zenét csinálni, amilyeneket ezek csinálnak. Hegedűhang felismerése előny.-alapfokú magyar nyelvtudás előnyA modellező:-Ne akarjon olyan effekteket a modelljeire, amit még a Crysis szakemberei sem tudtak 2 év alatt leprogramozni.-NE POFÁZZON BELE A PROGRAMOZÓ DOLGÁBA, mégannyira sem, mint az előző kettő-a polygonok minden körülmény közötti felismerése előnyévé vállhat-tudja feltextúrázni a modelljeit-ne lopjon textúrákat (feltűnően)Kizáró ok lehet, ha Kolompárnak, vagy Karpensteinnek hívják a jelentkezőt, mert a greetingsbe az ilyen neveket nem lehet beleírni, mert a processzor felforrósodik tőle, és kigyulladhat. És nem indul el a linux a leégett processzorokon. Ezért aztán tilos.

d-lee
    Member

Lehet hogy bennem a hiba, de ezen nem tudtam nevetni.

slyspy
    Member

Benned van. :)

d-lee
    Member

“Magyarország benned is van…” ;)

Gargaj
    Member

vonosnegyes rlz :D

BuXY
    Member

http://hu.wikipedia.org/wiki/Brácsás a lényeg a harmadik mondat, a Magyar Értelmező Kéziszótár nyomán.

almpepe
    Member

Ez ideális… én szeretem mind VS-t meg Xenophobe-ot is. Hallotam őket élőben is.Tapasztalt zeneszerkesztő vagyok, jelentkeznék a feladatra. Resume-ként itt van egy szám, amit hasonló stilusban alkottam (meg még két barátommal):http://almpepe.googlepages.com/Sonic_Entropy_-_Story_Timeremastered.mp3Én komolyan gondolnám a dolgot. Ha tetszik a dolog, akkor szóljatok, én csinálok annyi zenét, főleg Draum and Basst és egyéb törtütemeket.üdv,Peti

Murphy
    Member

SceneCON-on fogsz indulni?

abcug
    Member

szerintem tok felesleges, ugyis a sly nyer, meg az elozsuri :)

Bery
    Member

Én két zenével indulok, egyiket Xenophoba, másikat Sly Spa néven adom be ;) Functionra is készülök Dansdala néven ;)

greg
    Member

én akkor Deansdale néven indulok, mert tavaly xeno-t is lenyomta. de lehet nekem csak ezt kamuzta. :)

slyspy
    Member

en most nagyon kiserleti zenevel fogok indulni, szoval meg az elozsurit sem biztos, hogy tuleli.

Murphy
    Member

Én is elkezdtem zenélni, John Williams nicknéven. ;)

Bery
    Member

Murphy, nekem a régi albumaid is tetszenek ezen a nicken ;)

cRAFTy sERGe
    Member
    almpepe wrote
    Ez ideális… én szeretem mind VS-t meg Xenophobe-ot is. Hallotam őket élőben is.Tapasztalt zeneszerkesztő vagyok, jelentkeznék a feladatra. Resume-ként itt van egy szám, amit hasonló stilusban alkottam (meg még két barátommal):http://almpepe.googlepages.com/Sonic_Entropy_-_Story_Timeremastered.mp3Én komolyan gondolnám a dolgot. Ha tetszik a dolog, akkor szóljatok, én csinálok annyi zenét, főleg Draum and Basst és egyéb törtütemeket.üdv,Peti

“Vörös ötös”, szerintem K… jó! Akkorát flasheltünk az arcokkal rá, pedig dzso sem volt :) Nekem bejön a stílus, mit is mondhatnék én kövület:)goPEPE go! more, remélem indulsz function 2008 on!respect

Geri
    Member

Jé, elírtam a címet. Csellistát.

Bery
    Member

Aztán meg csodálkozol, hogy nem jelentkezik senki ;)

Geri
    Member

Már 2 zenészt találtam innét, és már mindkettő készített zenét is számomra ;)

Viewing 18 posts - 1 through 18 (of 18 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára