☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Platformok PC [szavazás] Leadhasson az LGFX egy 124 megás demót demóként functionra?

Viewing 30 posts - 1 through 30 (of 208 total)
  • Author
    Posts
  • #1367
    avatarGeri
    Member

    Leadhasson az LGFX egy 124 megás demót demóként functionra?A function szabályzata 64 mbyte korlátot ír elő, de a mi demónk 124 megás lett, ezért 1 órai alkudozás után arra jutott gargaj, hogy szavazást kell létrehozni az ügynek.Gargaj üzenete:te figyiGargaj üzenete:tudod mitGargaj üzenete:nyissal szavazasos forumot scene.hu-nÍme.

    #5258
    avatarGargaj
    Keymaster

    (a szavazas velemenynyilvanito jellegu ;) )

    #5259
    avatarblala
    Member

    geri ne hulyeskedj, van meg egy honapod, az alatt 4.5k-ra le lehet nyomni :)

    #5260
    avatarzoom
    Keymaster

    Nem. De állatira kiváncsi vagyok mi foglal annyit :)

    #5261
    avatarGeri
    Member

    Már nem tudok többet dolgozni a demón, egyéb tehendőim miatt. Egy másodpercet sem. Ez sajnos ekkora lett.

    #5262
    avatarJimmi
    Member

    Megint külön zenefájl lesz a windózos meg a linuxos verziónak? Vagy most a képfájlok is külön lesznek? :)

    #5263
    avatarzoom
    Keymaster

    Szerintem ha videoban adná be wildnak még az is kisebb lenne :)

    #5264
    avatarpohar
    Member

    nekem a 4kgfx-em lett 124 mega, beadhatom?

    #5265
    avatarMurphy
    Member

    Régen az szerepelt a invitációkban, hogy ha valami nem felel meg a kritériumoknak automatikusan a wild-ba kerül… Ez itt nem jó megoldás?

    #5266
    avatarGeri
    Member

    Nem, mert ha wildet akartam volna csinálni, akkor szebb, jobb effektet tettem volna bele, és nem nem szevedtem volna a programozással.

    #5267
    avatarMurphy
    Member

    De ezt más is elmondhatja, hogy ha tudom, hogy 124 megás demót is be lehetett volna adni, akkor sokkal több és nagyobb felbontású textúrát használok.

    #5268
    avatarGeri
    Member

    Csak nem féltek egy Geritől, hogy lead valami olyan demót, ami csökkenti majd a ti esélyeiteket? Na ugye, hát akkor, vote for igen \o/

    #5269
    avatarzoom
    Keymaster

    Murphynek van igaza. Ha neked megengedjük akkor az nem lenne fair a többiekkel szemben. Mindenki más belefér a méretkorlátba. Ha neked megfelel akkor leadjuk wildban, de demoban nem.

    De amúgy tényleg nem tudom elképzelni mi 124 mega rajta, hacsak nem 20 perces, wav zenével és 48bites hdr-mapekkel. Bár az első kettőt nem is olyan nehéz elképzelni rólad :)

    #5270
    avatarGeri
    Member

    csak 7 perces :D

    #5271
    avatarMurphy
    Member

    Geri: ha elküldöd, szívesen lefelezem a textúrákat :)

    #5272
    avatarGeri
    Member

    Kösz, ne fáradj, jó lesz ez 124 megásnak is, csak keresztül kell vinni :D

    #5273
    avatarTravis
    Moderator

    Én is jelentkeztem egy súlyemelő versenyre, de mivel nem volt időm edzeni, ezért kérvényeztem, hogy használhassak egy csörlőt. Nekem is csak keresztül kellett volna vinni.

    #5274
    avatarslyspy
    Keymaster

    Add be wildba, ez a méret még ott is versenyképes.

    #5275
    avatarpohar
    Member

    szerintem csináljunk belőle egy fastcompot a partyn! mindenki megkapja a komplett forrást, és az nyer, aki a legkisebbre tömöríti :D

    #5276
    avatarBery
    Member

    Szóljatok már Gerinek, hogy az OS-t nem kell mellékelni a demóhoz! ;)

    Egyébként tényleg, egy 10 Mpixeles géppel készült fotókból álló slide-show-n kívül mi foglal ekkora helyet?

    Egyébként, mivel 7 perc, így nyilván nem egyezünk bele, kivéve, ha csak az első két perc lesz leadva ;)

    #5277
    avatarGargaj
    Keymaster

    …es az csak a loadingtime!

    #5278
    avatarabcug
    Member

    szerintem meg szavazzuk meg, hogy gerire nem vonatkozik semmilyen szabaly :) adhat be 124 megas demot 4k-ba, mindaddig amig meg nem nyer egy compot ugy, hogy legalabb 3 nevezo van rajta kivul ! :)))

    #5279
    avatarBery
    Member

    Én egyébként hoznék egy olyan szabályt,hogy amelyik demo nagyobb, mint az első 3 percéből készült, home theatre minőségű, 640×480-as AVI, az megy wildba. És ott választhatja az avi lejátszását is ;)

    #5280
    avatarpasy
    Keymaster

    Kérlek mondd hogy 12.4 Mb-ot akartál írni, egy demó nem LEHET 124 megás, nincs annyi adat a világon

    #5281
    avatarabcug
    Member

    najo es a komplett sdl es dark basic framework, forrasokkal, tutoriallal egyutt az mennyi az ? :)

    #5282
    avatarCharlie
    Moderator

    Biztos mellette van egy SuSE install, veemver imidzskent. Autologinos root accounttal.

    #5283
    avatarzoom
    Keymaster

    És egy egész KATONAI SZERVER!

    #5284
    avatard-lee
    Member

    What Murphy Said.

    #5285
    avatarTravis
    Moderator

    Ha jól emlékszem a tavalyi Functionon is volt egy demo, ami átlépte a mérethatárt és az időkeretet (valamint néhány néző tűréshatárát).

    #5286
    avatarzoom
    Keymaster

    A méretet nem, csak az időt, és abbol is volt ugye egy kisebb fajta “botrány”.

Viewing 30 posts - 1 through 30 (of 208 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára