☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums A Demokészítés művészete Zene [szavazás] Just For Fun music compo 2

Viewing 30 posts - 1 through 30 (of 62 total)
  • Author
    Posts
  • #1421
    avatarpohar
    Member

    Legyen megint Just For Fun music compo?Ötleteket, javaslatokat, “én is neveznék” kommenteket ide!Ha van érdeklődés, akkor megcsináljuk.

    #6155
    avatarslyspy
    Member

    Olyan pont nincs, hogy a multkorit is en szerveztem, es azt mondtam, hogy ilyet sose tobbet? :)Amugy ha van ra igeny, akkor lesz.

    #6156
    avatarvincenzo
    Member

    én neveznék.

    #6157
    avatarslyspy
    Member

    Szavazzatok iit is ott is. Vinki, szerinted lehetne bitjames kozos szervezes?

    #6158
    avatarpohar
    Member

    én háziversenynek gondoltam. legutóbb is volt elég induló

    #6159
    avatarvincenzo
    Member

    eegen, szerintem símán mehet csak scenehu szervezésben. meghírdetni meg lazán lehet bitfellason, meg akárhol, ahogy a múltkor is tettük (bár nem emlékszem külföldi indulóra :) ). aztán lehet belőle bitjam podcast is a végén. sőt. kötelező jelleggel lesz is.

    #6160
    avatarslyspy
    Member

    Az a baj, hogy 9-en indulnanak, 3-an szavaznanak, 3 szerint bena volt, 1 szerint meg ne legyen. Nem vagyok meggyozve.

    #6161
    avatarpohar
    Member

    nem is tudtam, hogy téged kell meggyőzni, ha szervezni szeretnénk valamit :)

    #6162
    avatarslyspy
    Member

    Ja ha ti szeretnétek, akkor semmi, csak mer a múltkorit én szerveztem, azt hittem ezt is nekem kell. :))

    #6163
    avatarpohar
    Member

    nem kötelező, de segítő kezet nem nem szabad visszautasítani ;)

    #6164
    avatarslyspy
    Member

    Szerintem csináljátok! Nekem úgy sincs rá időm, erőm stb. Scene.hu támogat minden ilyesmit. Mondta nekem.

    #6165
    avatarGargaj
    Member

    Sztem kerdes az is hogy mikor lenne, mer nyilvan husvet kornyeken nem lenne jo otlet, de nyaron ha nincs Scenecon akkor uborkaszezon van.

    #6166
    avatarpohar
    Member

    Gargaj: télre gondoltam, azonnali kezdéssel. Így mindenkinek van módja felavatni a karácsonyra kapott szintetizátort, gitárt, mikforont, trackert, sample packot. A szabályok: * bárki nevezhet, de fejenként legfeljebb egy zenével * csak új, eredeti zenével lehet nevezni. mindent kizárunk, ami korábban ki volt adva, illetve remix, feldolgozás, mashup, stb… * kooperáció, featuring megengedett * stílusbeli megkötés nincs, de előzsűri van * minden formátum engedélyezett, de tracker zenéknél, oldschool, egzotikus platformoknál ogg vagy mp3 verzió _is_ ajánlott * maximális hossz: 5 perc * leadási határidő: 2011.02.14. * szavazni a scene.hu-n lehet majd 2011.02.28-ig, majd utána lesz eredményhirdetés ugyanitt * gyanús szavazatok esetén a szavazást lezárjuk * a release zip vagy rar állományba legyen csomagolva, amelyben file_id.diz-nek is kell lennie, a szerző nevével, email címével (kérésre nem adjuk ki), a mű címével, esetleg a felhasznált eszközök felsorolásával * díjak, nyeremények nincsenek, csupán a hírnév és a dicsőség * a legjobb zenékből összeállítunk egy podcast adást  kérdések, javaslatok ide a fórumba jöhetnekha mindenkinek megfelel, akkor gyártunk belőle színes, szagos hírt

    #6167
    avatarslyspy
    Member

    Csak egy kérdés: nem lenne viccesebb, ha már úgyis eszkluzív zenéket kell írni, hogy akkor valami témát határozunk meg? :)

    #6168
    avatarpohar
    Member

    legutóbb igen vegyes volt a felhozatal, én szívem szerint nem korlátoznék/irányítanék senkit. a karácsony, valentin-nap, 2012 világvége és hasonló témák csak szűkítenék a lehetőségeket. én engednék mindenkit szabadon szárnyalni.
    te milyen témát ajánlanál?

    #6169
    avatarslyspy
    Member

    Hát szex. :)

    #6170
    avatarblueghost
    Member

    Már van egy félkész zeném, amivel biztos hogy neveznék.

    #6171
    avatarpohar
    Member

    szuper!

    #6172
    avatarslyspy
    Member

    Na akkor mire is várunk még? :)

    #6173
    avatarpohar
    Member

    téma javaslatokra vártam :)
    írjam a hírt?

    #6174
    avatarslyspy
    Member

    ja, meg kéne banner is. :))

    #6175
    avatarpohar
    Member

    hétvégén lesz hír és készül banner is.
    de tudtommal a szemfüles fórumozók már dolgoznak a mesterművükön :)

    #6176
    avatarslyspy
    Member

    Melyik hétvégére?

    #6177
    avatarpohar
    Member

    hétfőn beküldtem a hírt, csatoltam a bannert is

    #6178
    avatarslyspy
    Member

    Akkor valami nagyon elromlott, mert nem jött meg.

    #6179
    avatarpohar
    Member

    that’s what she said! :)

    jó, majd ha lesz kedvem, akkor megírom újból

    nem lehetne amigával kezelni a hír beküldést?

    #6180
    avatarslyspy
    Member

    Köszönjük bejelentését, a hiba kijavításán kollégáink dolgoznak. Addig is szíves türelmét kérjük és elnézést kérünk az okozott kellemetlenségekért.

    Szíves megértését köszönjük!

    #6181
    avatarpohar
    Member

    “az ön hívása fontos számunkra”-e ?

    #6182
    avatarslyspy
    Member

    Most akkor gondold el micsoda szívás az e107. Mindjárt tesztelem a hír küldését.

    #6183
    avatarvincenzo
    Member

    kint van a hír, hurrá!
    elkezdtem csinálni a zenét. kérem a kedves zenésztársakat, hogy tegyenek hasonlóképpen :)

Viewing 30 posts - 1 through 30 (of 62 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára