☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Viewing 30 posts - 91 through 120 (of 122 total)
  • Author
    Posts
  • #4909
    avatarACE
    Member

    Jóreggelelt! :) Mikor kerülnek fel a staff-os képek, és pláne, hogy hová?No more dj plz, szétzavarta az egész társulatot!!

    #4910
    avatarsobeit
    Member

    Szép jóreggelt mindenkinek , ja énis alig várom a képeket:)) és hácc ez a DJ-s dolog ez kicsit lehangoló volt… mindenki kimenekült a teremböl :P és thx jó volt a party én special nagyon jol éreztem magam :))

    #4911
    avatard-lee
    Member

    WINNEREK!

    Akinek a jól megérdemelten megnyert IGO 8-asa nem kell, lehet hogy tudok rá vevőt. Egyáltalán kik nyertek olyat?! :)

    #4912
    avatarMurphy
    Member

    Gratula a szervezőknek, és az indulóknak, jó party volt!

    #4913
    avatardose
    Member

    Je, koszi szepen a szervezoknek, tenyleg jo party volt! A helyszin nekem uj volt, de nagyon tetszett, hangulatos kis epulet. :)

    #4914
    avatarBery
    Member

    Köszönet a szervezőknek!

    Egész szép számban voltak indulók. Erős volt a 4K mezőny, és ez örvendetes. A grafika compo viszont nekem várakozás alatti volt most. Úgy tűnik viszont, hogy a fotó kompónak van létjogosultsága.

    Jó volt látni az öreg Csokit is megújult “ruhában”.

    #4915
    avatarBery
    Member

    UF – Vision futtatható változat és video capture itt

    #4916
    avatarzoom
    Keymaster

    Egy kevéske adag kép (lusta voltam szarul :) http://picasaweb.google.com/zoomcns/SceneCON2008

    #4917
    avatarChrono$
    Member

    képet méég! meg rilizet!

    #4918
    avatarpasy
    Keymaster

    a rilizeket feltöltöttem a scene.org-ra várom hogy kitegyéb publicba és lehet rángatni (240 mbyte)

    #4919
    avatarACE
    Member
    zoom wrote
    Egy kevéske adag kép

    Trx Have Beer :Dmégmég, ne szégyeljétek

    #4920
    avatarACE
    Member
    #4921
    avatard-lee
    Member

    Nem tudom hogy mennyire nyitottak a szervezok ilyesmire, de mivel ugy nez ki, jelenleg evekig 2-nel tobb parti nem lesz Magyarorszagon, esetleg szerencsesebb lenne az elobb levo SceneCon-t tavasszal megrendezni. Kerdes van-e erre kapacitas, lehetoseg, es nemcsak en gondolom-e ezt igy.

    A parti amugy kivalo volt, talan irok majd reportot is.

    #4922
    avatarBery
    Member

    Az már igaz, hogy ez a bő két hónap elég kis idő a két parti között, főleg, hogy nyárra esik mindkettő előzménye, amikor az ember inkább nyaralna, mint release-t készítne.:)

    Szóval én támogatom a tavaszt.

    #4923
    avatarCharlie
    Moderator

    Tavasszal Breakpoint van, es atfedesek vannak a szervezogardaban, valamint a releaseket is elszivja a joval nagyobb party, ami a magyar scene eleteben is jelentos evek ota. Tehat marad a nyar eleje, mint tavaly. Iden is akkor akartuk, de a tavalyi place koruli hercehurcak miatt tul keson derult ki, hogy most akkor hol is leszunk, es akkor mar csak a julius 12-i hetvege volt szabad. Ennyi. Jovore megprobalunk juniusba visszamenni, de jelenleg nem tudunk/tudok igerni semmit. Tema reszemrol lezarva. Akinek nem tetszik, csinaljon tavaszi partit (Other 2009?:).

    #4924
    avatarpasy
    Keymaster

    szerintem a tuti megoldás ha a function-t egy hónappal hátrább lehetne tolni (október) mi meg egy hóbappal vissza (június or május nagyonvége), idei időpont az “ezvan” kategória volt sajnos és még az a plattenseesound is belekevert.

    #4925
    avatarpohar
    Member

    szerintem aki 2 releaset akar egy évben csinálni, az szánjon rá kétszer 6 hónapot és kész. nem kell a Functionos cuccot 2 hónap alatt megcsinálni, el lehet kezdeni előbb is. és máris nincs semmi gond.

    #4926
    avatarMurphy
    Member

    pasy: nekem tetszik az ötlet!

    pohar: ne mond, hogy te szívesen ülnél hónapokat egy kész releasen…

    #4927
    avatarpasy
    Keymaster
    #4928
    avatar-SP-
    Member

    Nagyon jó volt a party! Képek jöhetnek dögivel :)Respect mindenkinek, aki nevezett és köszönet a szervezőknek! Legkésőbb f08-on találkozunk ;)

    #4929
    avatarBery
    Member

    Ja, ez a június/október még egy jó kompromisszum.

    #4930
    avatarGargaj
    Keymaster
    pasy wrote
    szerintem a tuti megoldás ha a function-t egy hónappal hátrább lehetne tolni (október) mi meg egy hóbappal vissza (június or május nagyonvége), idei időpont az “ezvan” kategória volt sajnos és még az a plattenseesound is belekevert.

    januarban amikor felhivtam a function partyplacet akkor aszondtak h komplett szeptember/oktober mar foglalt, szal mi is kenyszerpalyan vagyunk (fene a sok eskuvonek akik ennyire elore terveznek, bezzeg a valasra meg nincs konkret idopont :)

    #4931
    avatarLacoste
    Member

    Mert nem értesz hozzá Gargaj! Azt kell mondani, hogy csókolom, esküvőre szeretnék foglalni helyet októberbe 200 főre, péntektől vasárnapig! Max. valakit beöltöztetünk menyasszonynak, hogy ne kételkedjenek ! :)

    #4932
    avatarGargaj
    Keymaster

    “igen, es kellene az internetkapcsolat is… zenekar nem kell, viszont a projektor igen”

    #4933
    avatarpasy
    Keymaster

    garg: akkor idén mi jártunk in common shoes

    #4934
    avatarBery
    Member

    [quote] [quote] akkor aszondtak h komplett szeptember/oktober mar foglalt, szal mi is kenyszerpalyan vagyunk (fene a sok eskuvonek [/quote1216039119]Régen nem volt hülyeség az iskolákban tartott parti. Ott sosem volt esküvő ;)

    #4935
    avatarGargaj
    Keymaster

    szeptemberben telleg nincs iskolaban eskuvo, ott olyankor mas szokott lenni :)

    #4936
    avatarthomas^sd
    Member
    #4937
    avatarpasy
    Keymaster

    thomas az a TAR valamiér nemjó, nem lehet kitarni

    #4938
    avatarthomas^sd
    Member

    Egy uj keppack Saddam tol : http://pollen-records.uw.hu/sc08/sc08.html

Viewing 30 posts - 91 through 120 (of 122 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára