☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Viewing 30 posts - 31 through 60 (of 71 total)
  • Author
    Posts
  • #3074
    avatarBery
    Member

    A terasz részen dúlt a Ibiza feeling, sőt a nagy üvegeken át akváriumban is ment a party, a büfében meg mindig volt az, amit éppen akartam, ráadásul azért a végére csak betöltöttük a compo termet. Tetszett, hogy több vásznon is követhetők voltak az események, hogy ismét kiderültek benfentes információk, és hogy a Nav’és’gó esernyőmmel könnyen hazataláltam ;-). Igaziból lehet, hogy csak egy fakockám lenne most, vagy egy papírból kivágott, de jól esett volna, ha szélesebb mezőnyben indulhattak volna, akik összedobtak release-eket. Szóval leginkább ebben kellene előrelépni! Functionra lehet gyúrni! A party jó volt. Legyen jövőre is!

    #3075
    avatarMurphy
    Member

    Várjuk a linkeket a party-n készült fotókra! No meg minden party-val kapcsolatos irományt, reportot!

    #3076
    avatarBery
    Member

    United Force – LoneLiness demo release, video verzió itt: http://pro7.cpanel.hu/~develo9/scene/(aki tudja, hogy lehet a pouet-re a video-t belinkelni, tegye meg! Köszi!)”bird” fixed verzió 2007.06.17 23:15 óta. Thx Zoom!

    #3077
    avatarGargaj
    Member
    #3078
    avatarChrono$
    Member
    #3079
    avatarMurphy
    Member

    TaZaR, hogy vagy igy másnap? ;)

    #3080
    avatarLacoste
    Member
    #3081
    avatarslyspy
    Member

    :D

    #3082
    avatarBery
    Member

    Legjobb! Beadjuk wild-ra ;)

    #3083
    avatariONic
    Member

    Ezúton is köszi a partyt a szervezőknek, meg a résztvevőknek, pláne az indulóknak, akiknek gratula is. Régi partyfíling megvolt, bár továbbra is az a véleményem, hogy egy jó büdös slípuingrúmmal az igazi egy party.

    Lacoste: Jó arc a kölyök! A megállapítás is helyes talán (feltehetőleg párodtól): “Nem néz egy kicsit sok MTV-t?”

    Ha meg akarod győzni, hogy nem, akkor ismerek valakit, aki annó MTV-ről tanult meg angolul (legalábbis saját állítása szerint), azt most Londonból jelentkezett be a partyra (IRC-n), és üdvözölte az ottlévőket.

    #3084
    avatarMurphy
    Member

    Szintén reptile állítja, hogy németül meg StartTrekkekből tanult meg :)

    #3085
    avatarTaZaR
    Member
    Murphy wrote
    TaZaR, hogy vagy igy másnap? ;)

    Hát… Nagyon sajnálom a dolgot, úgyhogy ezúton mégegyszer bocsánatot kérnék Charlietól és mindenki mástól akinek problémát okoztam.

    #3086
    avatarslyspy
    Member

    Hát, én rettenetesen megbotránkoztam. ;)

    #3087
    avatarMurphy
    Member

    TaZaR: nincs mit szégyelni, van, hogy az alkohol az erősebb :) Legközelebb majd kicsit finomabban adagold ;)
    Viszont büszke lehetsz magadra, ütött a demótok zenéje! Gratulálok hozzá!

    #3088
    avatarpohar
    Member

    Hallottuk Charlie-tól hogy lesz egy party. Nosza elhatároztuk, én,  hogy elmegyünk, mivel eddig még úgyse voltunk egy ilyenen sem.Az indulás nem volt zökkenőmentes. A party előtti nap éjszaka még nem volt zene és a kód is csak 50%-os állapotban volt. Éjjel 5-ig kódoltam, hogy azát pár óra alvás után elmenjek a partyra és ott folytassam. Sajnos reggel túl sokáig szöszmötöltem otthon, úgyhogy csak dél körül indultam. A 7-es buszon találkoztam egy ismerősömmel, akivel már rég találkoztam. Mindketten metróra szálltunk át a Ferenciek terén, így továbbra is együtt utaztunk. Ez kiváló alkalom volt arra, hogy megmutassam neki a demot. Ezért jó pocketpc-s demot csinálni. Úgyhogy a pórnép is kapott a jóbol, mert nem halkítottuk le.A place felé sétálva nagyon meleg volt, igyekeztem mindig az árnyékos oldalon menni. Beugrottam egy boltba ásványvizet venni. Sokat kellett várni, de a pénztáros néni nagyon barátságos volt. Nagyon meglepődtem,h ogy 3*1,5 liter víz csak 132Ft-ba került. Később majdnem leszakadt a szatyor füle, de nem lett baj belőle.Mikor megérkeztünk, megkerestük Pasy-t, Vincenzo-t és C-t, majd megkérdeztük tőlük, hogy hol van egy gép amin kódolni lehetne, de ezt ők sem tudták. Így aztán kimentünk a kocsmába jól bebaszni. Mikor visszajöttünk már megjött Csirkeis, úgyhogy izzítottuk a hálót, és Doom-oztunk egy jót, meg Quake-eztünk is egy csomót. A zene compo elég szar volt, mivel nem válogatták be a zenémet. A lamer demók viszont kibaszottúl jók voltak, legjobban a Phox-é tetszett. A többi compo-n aludtam.Reggel aztán összepakoltunk, és elhúztunk haza. Greetings:  Racers, Racers,  Racers, Racers, Racers, Racers,  Racers, Racers, Racers, Racers, Racers,  Racers   meg a többieknek, akikkel találkoztam, csak nem jut eszembe a nevük.

    #3089
    avatarD3T0X
    Member

    jó volt a party. lexámítva a viselkedésemet. csárli xerint odaxartam a sarokba. igen. perxe. 8)..

    #3090
    avatarslyspy
    Member

    az volt a baj, hogy tul sokat nyomkodtad a JET gombot, a cd jatszon. ;)

    #3091
    avatarCharlie
    Member
    DeToX^DT wrote
    csárli xerint odaxartam a sarokba.

    Kerlek idezd, hol allitottam h. “odaxartal” a sarokba. Koszonom.

    #3092
    avatarblala
    Member

    Charlie, szerintem tulstresszeled ezt a partiszervezes dolgot :)

    Jo volt, bar szerintem rovid, mert 4 ora partyzas (hat igen, aki lassan indul el…) + 6 ora bebaszas, az nekem kevesnek tunik.

    Ja, tetszettek az uvegkockak (nana, kockaaaa, erted :) meg biztos a fakocka is tetszett volna de olyat nem lattam.

    #3093
    avatarpontscho
    Member

    Ja, tetszettek az uvegkockak  \o/

    #3094
    avatarUnreal
    Member

    Detox: Ilyeneket rolad senki sem allit hogy odaxarsz a sarokba, ez koztudomasu :)

    #3095
    avatarpasy
    Member

    blala: az a ciki, hogy 1 nappal többet akarsz akkor az 1nappal több bérleti díj. ahhoz hogy emberi árat lehessen tartani 3 megoldás létezik: 1. megaszponzor (ez ugye ma magyarországon lehetetlen) – /eljövendő partiszervezőknek megsúgom, hogy szponzor nem hajlandó pénzt adni, saját termékét szívesen, de pénzt nem/ 2. nagyon sokan jönnek el 3. vagy marad hogy 1 nappal kevesebb. Egyébként érdemes lesz megnézni hogy function-ön mennyien fognak lézengeni péntek délutántól (ez nem a function hibája! – ilyen a magyar átlagscener), és hogy ott is kb. akkor fog elindulni az élet amikor a scenecon-on.

    #3096
    avatarpohar
    Member

    az oprendszer/platform/hardware flame után végre van partyorganizer flame is :) ez annak a jele, hogy 1-nél több magyar party van, ami örvendetes \o/

    1-2-3 GYÉÉPÉÉHARC!!!

    #3097
    avatarMurphy
    Member

    Kicsit offtopic, de ha ezen múlik én szívesen fizetek drágább belépőt. szerintem a fiataloknak szóló belépő árakat fontos alacsonyan tartani.

    #3098
    avatarMurphy
    Member

    Látta valaki a Level.UP-ot? Én csak a végét, leadták a UF Progress down below-ot. Esetleg a műsor elején volt még valami scene related?

    #3099
    avatarThe BitBrain
    Member

    Én igazán nem akarok beleszólni, de a “SceneCON 2007 – Eredmények, releasek, fotók és videók” című cikkben a Főoldalon van egy link, ahol megnézhető (letölthető) a szóban forgó műsor:
    “A Fix.TV levelUP című műsora, melyben a party-ról is szó esik:
    http://www.levelup.hu/video.php?todo=popup&vid=142

    Én is innen néztem meg, kb 45 perc és csak kb az utolsó 10 perc szól a SceneCon2007-ről. Egyébként nem rossz, csak rövid a GDF-es részhez képest, de én azért így is örülök, hogy ennyit is foglalkoztak a demozással, és talán kezdik látni, hogy nem csak a játékipar tud valamit. (Bár erről tudnék vitatkozni, mivel nem vagyok egy nagy játékos. :) )

    #3100
    avatarMurphy
    Member

    Nem egyről beszélünk. Én a ma este leadott második részre gondolok! Elvileg a SceneCONnal kezdődött a műsor…http://www.levelup.hu/event.php?todo=details&vid=64

    #3101
    avatarBery
    Member

    Ebben az a zsír, hogy ha megnézed a fix.tv műsort, mondjuk a port.hu-n, akkor szó nincs Level up-ról benne. Gondolom a Heti hírösszefogaló keretében lehetett ez. Így mondjuk sok esélyed van, hogy láss valamit, ami érdekel :)

    #3102
    avatarThe BitBrain
    Member
    Murphy wrote
    Nem egyről beszélünk. Én a ma este leadott második részre gondolok! Elvileg a SceneCONnal kezdődött a műsor…http://www.levelup.hu/event.php?todo=details&vid=64

    Ehhhehh… Ájmszóri. :)Erről viszont én nem tudtam.Mondjuk nálunk nincs FixTV, így a LevelUp-okat is a netről szedem – már amelyik érdekel. Mégegyszerbocs! :)

    #3103
    avatarMurphy
    Member

    noprob :) http://www.levelup.hu/video.php?todo=details&vid=143A mostani adás, ezek szerint csak a legvégén volt a UF wild.A mai hírlevélben ez szerepel:Két hét múlva már tényleg csemegézünk a SceneConról készített anyagainkból, és lesz szó a Sudoku játékokról is! ;)

Viewing 30 posts - 31 through 60 (of 71 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára