☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

  • This topic has 37 replies, 11 voices, and was last updated 13 years ago by avatarGeri.
Viewing 30 posts - 1 through 30 (of 38 total)
  • Author
    Posts
  • #1423
    avatarCharlie
    Moderator

    Nágy áz örom, elektromos csellentyűcske. Szóval lesz német íszterpárti. Csináltam neki topicot.Ötlet szinten felmerült a dolog, tehát kérdés: legyen-e shuttle bus Budapestről? A busz csütörtökön indulna és valamikor kedden érkezne. Mikrobuszról van szó, max. 8 fő fér el tehát. A busz költsége durván (bérlés, üzemanyag, pályamatrica (osztrák), tok-vonó) olyan max. 25e Ft/fő, előzetes számításaim alapján. Elrettentésnek közlöm, hogy a sofőr én lennék. (Ezért ócsó, mert nem kell sofőr és B kategóriával is vezethető ekkora jármű.) Az ár tartalmazza a ványadt, gusztustalan, kocka tested és kismennyiségű felszerelésed/cuccod Saarbrücken és Budapest közötti oda-vissza transzportálását a party élvezete céljából. Nem tartalmazza a helyi közlekedést, étkezést, partybelépőt, Sanifair klozet igénybevételét a pálya mellett, és általában fapad edition.A fizetés előre történne (másképp nem bírom letenni a kauciót a buszért), valamint mivel az én bőrömre menne a bérlés, meg én dógoznék meg a vezetéssel, meg ilyesmi, ezért – nem árulok zsákba cicát – az én részemre eső utiköltséget ti fizetnétek, amely benne van a fent közölt árban. Valamint fenntartom a jogot, hogy akinek nem tetszik a pofája, azt ne vigyem, sorry.Ha ebben a konstrukcióban érdekel a dolog rajtam kívül nyóc embert, akkor talán lesz ilyen. Ha nem, akkor kimegyek Skodával megint a Spenóttal, meg berakjuk a Blalát a kesztyűtartóba, oszt jóvan.Akit érdekel óbégasson a topicba lentebb. Csókolom.

    #6221
    avatarblala
    Member

    ezt csak azert irom ide mostan, hogy latszodjon ott jobb oldalt milyen aktiv es aktualis is a topik. Ja meg amugy erdekel is :)

    #6222
    avatarblala
    Member

    bar a csutortok-kedd az 3 munkanapot tartalmaz ha jol ertem, ami szomoruan pont tobb mint kellene.

    #6223
    avatarblueghost
    Member

    Én erősen gondolkodom a dolgon, de még nem 100% hogy mennék.

    #6224
    avatarCharlie
    Moderator

    Hogy őszinte legyek, mivel ekkora a tolongás, hogy eddig másfél ember jelezte feltételes érdeklődését kb. két hónap alatt, ezért a buszos tripre jelenleg sok esélyt nem látok.

    Blala meg ha akar, jöhet velünk a Skodában, de ha a Skodával megyünk, akkor nekem *szerda* estére kell Saarbrückenbe érni, szóval az még egy nap plusz szabi, alsó hangon. És ha jól értem, ez probléma.

    #6225
    avatarEdhellon
    Moderator

    Nem tudom miert, de en se lattam ezt a topikot idaig (amig nem lett emlitve a scene.org awardsos cikknel) szoval nem biztos hogy nem lenne jelentkezo. AMN-t pld. konkretan szinte biztos hogy erdekli es lehet hogy a Singularosok kozul is jonnenek paran, ha Cargo nem megy iden… Szoval jelentkezo szerintem akar lenne is.

    Blala: Husvet hetfo szerintem meg Magyarorszagon is munkaszuneti nap, szoval szabik szama–. Meg az is lehet, hogy Nagypentek is munkaszuneti nap lett mostanaban. De ennek utana kene nezni. :)

    #6226
    avatarblala
    Member

    charlie, az hogy van az hogy skodaval hamarabb kell odaerni mint busszal elindulni?? szerdai indulas az mar akut problema. csutortoki még hatareset.

    (edhellon: beleszamoltam a hetfot sajnos mar…)

    #6227
    avatarblueghost
    Member

    A buszban időgép van, a skodában meg nincs. :DOtt írta a kezdő hozzászólásban hogy csütörtökön indulunk és kedden érkezünk.

    #6228
    avatarCharlie
    Moderator

    Skodával azért kell odaérni hamarabb mint busszal, mert organizeri teendőim vannak, amiknek egy részét lepasszolhatom azzal az ürüggyel, hogy 8 embert viszek inkább.

    #6229
    avatarblala
    Member

    szerintem mondd a hulye nemeteknek, hogy 6 okrot viszel skodaval, es leghamarabb csutortokon tudunk elindulni

    #6230
    avatarteo
    Member

    tegnap elesitettek a szallodafoglalo rendszert. az arak magasabbak mint a BP-n, gondolom emiatt nem is nagyon volt tolongas. BP-n megszokott party-busz sem lesz, valami esti transzport megoldason dolgoznak, arra az idösavra amikor nincs tömegközlekedes.

    #6231
    avatarblala
    Member

    ez remek, es a teleportfoglalo rendszert merre talalom?

    #6232
    avatarteo
    Member

    charlie skodajaban? :D

    #6233
    avatarteo
    Member

    amugy az eddig regisztralt 4 magyaron (+blala/+blueghost) kivül senki nem jatszadozik a gondolattal, hogy jön a partyra?
    c64esek aktivabbak szoktak lenni…

    #6234
    avatarEdhellon
    Moderator

    en megyek, epp ma reggel foglaltam repjegyet egy kisebb vagyonert… jatszadozom a gondolattal hogy a hotelt most kihagyom , allitolag most tenyleg lesz szeparalt alvohelyiseg :)

    #6235
    avatarteo
    Member

    na kiraly! hova repülsz?
    en mar nyugger vagyok a halozsakhoz, amugy azt irtak, hogy csak egy elszeparalt resz lesz a partyhallbol, szoval gondolom csak füldugoval mülszik. zuhany meg amugy is kiralyabb hotelban…

    #6236
    avatarEdhellon
    Moderator

    Koln/Bonn elozo nap, ottalszom, aztan vonat Saarbrückenbe. Kedd hajnalban meg vissza. :)

    #6237
    avatarteo
    Member

    hmmm, akkor vonatozhatunk együtt. en szerdan meg Münchenben leszek, aztan meglatom hogy Frankfurtbol vagy Kölnböl megyek Saarbrückenbe, csütörtököt mar kivettem szabinak.

    #6238
    avatararchee
    Member

    Budapest – Revision triphez keresek embert autoba. Eddig Blala jelentkezett. További 2, esetleg 3 hely van szabadon. 75000 HUF osztva az emberek számával.

    #6239
    avatarMäestro AmN
    Member

    Hali, Elvileg engem is érdekelne egy olcsó oda-vissza utazási lehetőség. Minden a létől függ majd. Még semmi sem biztos részemről per pillanat viszont ha úgy alakul, akkor szeretnék csatlakozni egy olcsó Revision trip-hez, ha lehetséges. .AmN

    #6240
    avatarblala
    Member

    (ugyesen kieditalom most akkor a szerver ugyes haldoklasa miatt ugyesen duplikalt hozzaszolasomat. biztos tudnam torolni is ha akarnam de hat e107 :)

    #6241
    avatarblala
    Member

    mint tapasztalat husvetiparti-utazo mondom, hogy 5 ember egy autoba sok… ugyhogy amennyiben van beleszolasom, a fenti tovabbi helyek az szerintem maradjon csak 2.

    #6242
    avatarControl
    Member

    Edhellon, Teo: én is a környékröl, Bonnból megyek vonattal, tök jó lenne közösen utazni. Ahogy nézegettem a menetrendet, vannak még kedvezményes jegyek €48 helyett €29-ért, érdemes lenne idöben foglalni.

    #6243
    avatarteo
    Member

    Control: en benne vagyok (felteve ha Kölnböl megyek, de valszeg). Van BC50-em, szoval nekem mindegy hogy mikor melyikkel megyünk. Gondolom Koblenzen keresztül az RE a legpraktikusabb/legolcsobb alternativa.

    #6244
    avatarEdhellon
    Moderator

    Control, teo: ok, menjuk egyutt. Nekem is van BC50-em (pont Revision utan 2 nappal jar le :)), es ki tudja hogy alakul az elozo este, szoval valami keso delutani vonatot preferalnek reszemrol, kb 2-3 ora vonatut es este 8-9 elott ugyse erdemes odaerni szerintem :)

    #6245
    avatarControl
    Member

    Teo, Edhellon: mit szólnátok mondjuk ehhez a járathoz? Köln – Saarbrücken 14:53-18:54, koblenzi átszállással, én Bonnban csatlakoznék.Breakpointos tapasztalatok mit mondanak (gondolom nagyjából hasonló timetable-re lehet számítani), kb mikor érdemes hazaindulni?

    #6246
    avatarteo
    Member

    control: nekem meg mindig nem tisztazott, hogy honnan megyek, szoval majd spontan döntök. Edi Bonnban lesz, szoval vele egyeztess, en majd igazodom hozzatok ha passzol.

    #6247
    avatarControl
    Member

    teo: rendben.

    #6248
    avatarEdhellon
    Moderator

    Most akkor tenyleg senki nem jon azokon kivul akik Charlie-val mennek a Harci Skodaban ill. Archee-val a masik autoban (amelyik alakulat mindossze Archee-bol es Blalabol all tudtommal) ? :/

    #6249
    avatarpohar
    Member

    a Skoda csapat néhány perce átlépte a német határt

Viewing 30 posts - 1 through 30 (of 38 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára