☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Egyéb Scene Témák Készülő produkcióhoz keresek… Retró számítógép kiállításra grafikus segítség kellene!

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • #1417
    avataradsr
    Member

    Üdv!Úgy néz ki, hogy sikerül megrendezni a szegedi retró számítógép kiállítást. Lesz egy reklámspot a főszponzor reklámszámítógép rendszerén. C64-en intromakerrel (nem röhög) csináltam egy jó kis intrót, már kész is lennék, csak kellene 8 db sprite, ami kifejezné a kiállítás lényegét. Mindegy, hogy mi, csak benne legyen a lényeg, retró computer, videójáték, stb.Szintén a kiállítással kapcsolatban: plakát témakörben, aki tud, kérem segítsen, én nagyon távol állok a vizuális témáktól.Ide írj lécci, ha tudsz segíteni: mari pont zsolt kukac freemail pont huKöszi!

    #6089
    avatarMurphy
    Member

    Lett már rá jelentkező?

    #6090
    avataradsr
    Member

    Nem, de megcsináltam úgy ahogy…
    Majd kaptok infót hamarosan

    #6091
    avataradsr
    Member

    2010. október 9-10-én rendezzük az 1. Szegedi retró számítógép és videójáték kiállítást. A 70-es, 80-as, 90-es évek számítógépei és videójátékai, kvarcjátékai közül több kipróbálható példánnyal várunk titeket. A helyszín: Szeged, Közép fasor 1-3. nyitva: 10-18 óráig Belépőjegy: gyerek – 200 Ft, felnőtt – 500 Ft, családi: 1000 Ft. A kiállítás honlapja: http://www.retrocomputer.uw.hu

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára