☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Egyéb Scene Témák Partyk & Egyéb találkozók Party anyagok bemutatása

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Author
    Posts
  • #1436
    avatarEsplanade
    Member

    Sziasztok!Már több éve minden party anyagát átfutom és lementem ami megtetszett, de már nagy a káosz a winyómon és sose találok semmit, ezért ésszerűbbnek tűnt ha inkább leírom amik megfogtak.De ha már leírom akkor publikálni is érdemes lenne. Leginkább ide scene.hu-ra, ha nem is a főoldalra, de szívesen megjelentetnék cikkeket, amit persze utána kiegészíthettek és egyfajta archívum jöhetne létre minden party anyagából.Az első elkészült: http://logout.hu/cikk/demoscene_revision_2011/animacio_es_jatek.htmlPersze Tőletek hitelesebb lenne, mert én nem voltam ott :(Mit szóltok az ötlethez? Nem igazán találtam a neten olyan helyet ahol ilyen elemzések lennének.

    #6350
    avatarGargaj
    Member

    Nem igazan ertem mire gondolsz, arra hogy vannak-e olyan oldalak ahol sorra vannak veve partyreleasek es mindenrol van irva valami?

    #6351
    avatarEsplanade
    Member

    van ilyen oldal?

    #6352
    avatarGargaj
    Member

    Nem igazan tudok rola, magyar nyelven legalabbis… bar igazabol angolul se.

    De vegulis piaci res, szal… :)

    #6353
    avatarzoom
    Member

    Volt régen a two headed squirrel, meg volt újabban a the tunnel, de egyik sem él már.

    #6354
    avatarslyspy
    Member

    Dear Esplanade!

    Mit szólnál ahhoz, ha az ilyen jellegű cikkeid itt (is) megjelennének?

    #6355
    avatarEsplanade
    Member

    Benne vagyok, Archívum, Review részére? De főoldalra ne kerüljön ki szerintem egy több hónapos party elemzése, meg nem olyan erős az írásom, inkább csak pár komment van benne

    #6356
    avatarGargaj
    Member

    Csinalj belole kulon weboldalt / blogot, es akkor atlinkeljuk a hirt. Sztem az a legtisztabb.

    #6357
    avatarEsplanade
    Member

    OK, akkor majd logout-ra írok, és belinkelem ide.
    Ha pedig szeretnétek még valamit hozzáfűzni a cikkhez, kihagytam valamit, akkor szóljatok nyugodtan és beleírom.

    #6358
    avatarslyspy
    Member

    Én arra gondoltam, hogy a későbbiekben, ha ilyen demo review ingerenciád támad, ne fogd vissza magad, mert minden cikknek örülünk, mert kezd eléggé erőn felül lenni a scene.hu frissítése.

    #6359
    avatarEsplanade
    Member

    Ha érdemesnek találjátok akkor örülök neki ha megjelentetitek.Kár ezt a sok értéket FTP szerveren porosodni hagyni. :)Ahogy időm engedi minden party cuccait átfutom, ha nem is azonnal.Ha többen is írunk ilyen összefoglalókat akkor már nem is annyira teher.Logout-ról át tudod emelni a cikket slyspy? Vagy milyen formátumban küldjem? Milyen képmérettel?Közben The Gathering-ről is összeszedtem pár dolgot.http://logout.hu/cikk/demoscene_the_gathering_2011/videok_es_fotok.htmlFolytatás kb. két hét múlva várható.

    #6360
    avatarslyspy
    Member

    Dobj léci egy üzenetet itt a scene.hu-n az emailcímeddel és megbeszéljük.

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára