☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Minden Más Vizuál cuccok a demoscenen kívül Olimpiai logo, és spot

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Posts
  • #1277
    avatarMurphy
    Member

    Nagy botrány van az olimpiai logo és TV spot miatt. Nektek mi a véleményetek róla?

    #3147
    avatarslyspy
    Keymaster

    logo szar, de ha ilyen demot csinalt volna valaki, az biztos nagy kozorvendes targya lenne.

    #3148
    avatarzoom
    Keymaster

    Háát, azért a nyúszkúlt is lehet jól meg szarul csinálni. Ez azért elég ocsmány helyenként, és a szememet is zavarta, pedig nem is vagyok epilepsziás :)
    Meg akarták lovagolni ezt a trendi minimált, ami sokmindenhez illik csak pont egy olimpiához nem, imho.

    #3149
    avatarBery
    Member

    Nem lett volna ez rossz, csak mondjuk néha még a kis ábrákon belül is telecseszték kis mocorgásokkal, hátha beinterferál. Meg úgy az egész túl hosszú, és így már a zene lapos, meg az egész így dinamikátlan. A logó meg…hát nekem kissé tényleg nem ide való.

    #3150
    avatarMurphy
    Member

    A logó vitathatatlanul nem nagy eresztés, persze az index szokás szerint ír jó nagy baromságokat, pl azért is szar, mert 8 perc alatt meg lehet rajzolni…. gratulálok! :)http://index.hu/sport/llogo0606/A spot koncepciója szerintem jó, csak a színekkel valóban eléggé elszálltak. Az meg elég amatőrségnek tűnik, hogy senki nem gondolt arra, hogy ebből probléma lehet… Amúgy a stílus olyan, mintha a Limp Ninja a Fairlight codejából csinált volna demót :D

    #3151
    avatarJailbird
    Member

    Nekem tetszik az ötlet, viszont a állatira kifárasztotta a szememet. Komolyan, még majd’ két perc után is kissé homályosan látok tőle, nagyokat kell pislognom hogy tisztuljon a látásom. És még csak szemüveges sem vagyok…

    #3152
    avatarslyspy
    Keymaster

    De most jönnek ezzel az epilepszia témával, és annyira nem vágom, de kb. hány filmnél játéknál és miegyébnél nézik ezt meg? Szal nagy érv, hogy egy orvos aszonta, hogy fú epilepszia, de akkor ilyen alapon a videóklipek felét le lehetne tiltani. Nem is beszélve bizonyos rajzfilmekről.

    #3153
    avatarzoom
    Keymaster

    Najó de azért az más. Egy film vagy videoklip készítői leszarják (már bocsánat) hogy most az az x% epilepsziás nem látja őket, de egy ősi hagyományokkal rendelkező és mindenkinek szóló olimpia nem lehet ilyen kirekesztő.

    #3154
    avatarJailbird
    Member
    slyspy wrote
    De most jönnek ezzel az epilepszia témával, és annyira nem vágom, de kb. hány filmnél játéknál és miegyébnél nézik ezt meg? Szal nagy érv, hogy egy orvos aszonta, hogy fú epilepszia, de akkor ilyen alapon a videóklipek felét le lehetne tiltani. Nem is beszélve bizonyos rajzfilmekről.

    Igen, de a filmet/rajzfilmet egyszer nézi meg az epilepsziás, max. lesz egy rohama, felébred és legközelebb messziről elkerüli. Viszont ha ezt a reklámfilmet reggeltől estig nyomni fogják 12-ben akkor az esti hirek fele arról fog szólni hogy hány gyerek eset össze a nap folyamán, én meg tuti meg fogok vakulni az olimpia alatt :)

    #3155
    avatarslyspy
    Keymaster

    Szóval azt akartam írni, hogy van-e ilyen szabvány, hogy epilepsziára tesztelni kell egy reklám-spotot, mert ha nincs ilyen, akkor ne már erre hivatkozzanak a politiciánok, azzal, hogy nem fizetek semmit…

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára