☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Platformok PC MegaDemo Hungarikum

Viewing 30 posts - 61 through 90 (of 93 total)
  • Author
    Posts
  • #3635
    avatarpontscho
    Member
    wrote
     Ezt nem is értettem, hogy dobta ki a gép :)

    Ugy bammeg, hogy en is felajanlottam valamit, mint masok bammeg.

    wrote
    Ha eleve Mac-re akartuk volna és a Win32 port miatt írod,

    Ezek szerint aki nem osztja, hogy csak es kizarolag w32 az isten, akkor az kb. dogoljon meg? 

    wrote
    akkor jogos, de amiatt a 2 db Mac-es user miatt világszerte, aki megnézné

    Szerintem azert nezzel korul mielott valami oltari baromsagot benyogsz. Teny, hogy nem eri el egy w32 scene letszamat, de azert eleg szepen van szkener OSX-en is. Jobb lett volna, ha inkabb meg se szolalsz. Kb. mint most en.

    #3636
    avatarpohar
    Member

    GYÉÉPÉÉHARC! :D végre balhé van :)

    #3637
    avatarMurphy
    Member

    Nem tudom emlékeztek-e még az X14 by Orange vagy Stuff by Xtacy. Mindkettő olyan demo, hogy minden part külön effekt és annak külön zenéje van, csak ügyesen össze van fűzve. Ráadásul, ha az Orange demók alatt space is működött. ;) Ha megnyomtad, akkor mutatta, hogy mennyi raszteridő alatt rajzolta ki az effektet :D

    #3638
    avatarslyspy
    Keymaster

    Hát nem tom te mire emlékszel, de sztem az x14-nek eléggé egységes a zenéje, teljesen élvezhető külön hallgatva.

    #3639
    avatarMurphy
    Member

    A külön zene túlzás volt részemről. Amire gondolok, hogy szerintem elég sok pattern kiséreletezés készült, és a végleges zene a demo összerakásával párhuzamosan állt össze. http://www.youtube.com/watch?v=_itMu1ZbY6c

    #3640
    avatarBery
    Member

    pontscho: elnézésedet kérem, meg az összes Mac-es scener-ét! Azért, ha megnézem, valahogy az van, hogy a demok 92.678% Win32. Ehhez képest én aránytalannak éreztem, hogy azért ne lehessen DX-ben kódolni, hogy legyen Mac-es port. Így is lesz megkötés, meg kompromisszum elég, ne szaporítsuk, ha nem muszáj!

    #3641
    avatarpontscho
    Member

    Sosem vitattam, hogy a dolgok 92.678%-a w32-es, ugy velem sehol. Nem ezen kaptam fel a vizet, hanem ez a “eheh, idiota” hangzason. Mindossze felvetettem egy otletet es nem “utasitast adtam”, le lehet ezt ugy is reagalni, hogy “bocsi, de ez tul nagy megkotes”.

    Amen.

    #3642
    avatard-lee
    Member

    Szerintem a legjobb “megademo” kiserletek eddig a kovetkezok voltak:

    Sunflower – http://pouet.net/prod.php?which=85
    Te-2rb – http://pouet.net/prod.php?which=6831

    Van viszont egy ujabb gondolatom is, amit mar Gargajnak kifejtettem, de elobb megvarom mit szoltok ezekhez.

    #3643
    avatarslyspy
    Keymaster

    d-lee, ezek nem megademok tudtommal.

    #3644
    avatarMurphy
    Member

    A vicces, hogy a Megademo 2000 a blasphemy-tol sem megademo :) http://pouet.net/prod.php?which=102Sem a haujobb megademo 2000-re, bár elég vontatott és unalmas hozzá ;)http://www.youtube.com/watch?v=BzU4AXQ0jD0

    #3645
    avatard-lee
    Member
    slyspy wrote
    d-lee, ezek nem megademok tudtommal.

    Teny de a koncepcio az volt, hogy osszehozzanak valami verybestet, ott epp nemzetkozi osszefogassal, es eleg jol sikerult mindketto cucc.

    #3646
    avatarslyspy
    Keymaster

    De itt most nem a very best összehozésa a cél. Itt egyszerűen más a koncepció. Ha supergroupot akarunk létrehozni, akkor jelentkezzen a legjobb kóder, grafikus, zenész és pároztatjuk őket, és lesz legjobb demó.

    #3647
    avatard-lee
    Member
    slyspy wrote
    De itt most nem a very best összehozésa a cél. Itt egyszerűen más a koncepció. Ha supergroupot akarunk létrehozni, akkor jelentkezzen a legjobb kóder, grafikus, zenész és pároztatjuk őket, és lesz legjobb demó.

    Szamomra elfogadhatatlan az, hogy nem a very best osszehozasa a cel. :D

    #3648
    avatarblala
    Member
    wrote
    Haladjunk sorba! Előbb legyen OS2 Megademo ;-) Majd az IBM szponzorál! ;-)

    ma lattam egy OTP automatat bootolni, es OS2/WARP futott rajta… demot az osszes bankautomataraaaaaaa! :)

    wrote
    akkor jelentkezzen a legjobb kóder, grafikus, zenész és pároztatjuk őket…

    uhh ezt ne, vizualis alkat vagyok :)

    #3649
    avatarMurphy
    Member
    d-lee wrote
    Teny de a koncepcio az volt, hogy osszehozzanak valami verybestet, ott epp nemzetkozi osszefogassal, es eleg jol sikerult mindketto cucc.

    Mint slyspy is írta, itt a cél az, hogy minél több embert mozgósítsunk egy nagy magyar demóban, szerintem nem több. Egyébként a két példád a hatalmas összefogásra kicsit sántít.A sunflower-ről írta Unreal: “Another reason why I’m pointing Sunflower, is that it was not only completely “directed” by me, not only programmed by me, not only had 99% of the ideas by me, but I also did almost 100% of texturing (UV mapping by hand etc), some modelling, movements and textures.”A te-2rb meg a TPOLM-hoz képest talán jó, de nem több. Gondolom valami nagyon deadline lehetett mikor beszálltak a haverok. Vicces, hogy a dune és az unreal pl mint modeller dolgozott a demóban, ugye nem épp a szakterületük. :)

    #3650
    avatarMurphy
    Member

    Minap beszéltem Rod-al, és mondta, hogy, ha valóban lesz valami a projectből akkor a Mandula is válal egy partot.

    #3651
    avatarwoland_ex
    Member

    sziasztok!Exhumers részéről én már nem kódolok (csak cégnél java-t), viszont zenélek még, szóval zenében, illetve azt beszéltük, hogy wild dologban benne lennénk.Van valakinek ANIM playere kölcsönbe? :-) akkor OK. Amúgy zenében beszállok szívesen, de oda úgyis mindenki jelentkezik, ha mégis van rá mód, lehetőség, szívesen klímpírozok, akár közös project, akár külön part, ami alkalmazkodik a főtémához nagyjából.Exmhumers már nincs, de a baráti kör megvan, szóval mind sabchee, mind welder kapható a dologra, a gyenge láncszem én vagyok, kódolni már nem van kedvem 3D-t vagy színvonalasat, túl sokat kéne ahhoz tanulnom, amire nincs időm. Szóval wild dolog ha mehetne benne, akkor akár, egyébként nem, zenében nagyon szívesen odateszem az exhumers-es hangzásvilágot. A fakezem még megvan. :)

    #3652
    avatarMurphy
    Member

    Hello Woland! Jó téged is látni!

    #3653
    avatarpasy
    Keymaster

    woland \o/ longtimenosee

    #3654
    avatarMurphy
    Member

    nagy lelkesedés után nagy csönd van itt

    #3655
    avatarblala
    Member

    biztos mindenki kodol ezerrel, muhaha :)

    #3656
    avatarBery
    Member

    Hi Woland! Pedig egy Exhumers part nagyon kell!

    Szerintem teljesen rosszkor lett feldobva ez a Megademo. Aki valamit készíteni akar Functionra, az azt heggeszti, nem Megademozik. De utána, a Breakpoint-ig Breakpoint-ra kellene tolni.

    #3657
    avatarabcug
    Member

    Aham es majd az lesz a vege, hogy a kinaiak lelopjak az otletet es hamarabb kiadnak egy ‘madjar megademo huniqum’-ot 8)

    #3658
    avatarLacoste
    Member

    Ja most várjunk szerintem Function-ig, azt aki nem készült el a 4K vagy 64K demójával oda, az majd benyomja ide ! :)

    #3659
    avatarGeorgy
    Member

    akkor most lesz ilyen, vagy nem?

    #3660
    avatarBery
    Member

    Ott írja a Lacoste, hogy várjunk Functionig ;))))

    #3661
    avatarabcug
    Member

    najo, de melyik functionig ? mert azt nem irja! 2010 ? :)

    #3662
    avatarBery
    Member

    Mondjuk időzítsük az euro itthoni bevezetéséhez ;)

    #3663
    avatarabcug
    Member

    nem gondolod, hogy ez igy egyutt mar sok lesz a tarsadalomnak ? :)

    #3664
    avatarcmds
    Member

    Most akkor ezzel mi lett? Elkészült és csak én nem láttam, vagy tényleg az Euro bevezetéséhez van időzítve? :)

Viewing 30 posts - 61 through 90 (of 93 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára