☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Egyéb Scene Témák Minden ami Scene.hu Kérések és Kérdések, hogy minél barátságosabb legyen az oldal!

Viewing 30 posts - 31 through 60 (of 171 total)
  • Author
    Posts
  • #1536
    avatarrascy
    Member

    Lenne egy javaslatom az oldallal kapcsolatban: Szerintem az áramkörös háttérkép helyett lehetne inkább egy olyan, ami hasonló színekből állna, de kódrészlet lenne rajta… Talán jobban passzolna. Persze ha ez egy Commodore áramköri rajza, akkor nem is szóltam :)

    #1537
    avatarslyspy
    Keymaster

    jaj milyen koder hozzaallas ez? legyen negycsatornas tracker reszlet! :)

    #1538
    avatarMurphy
    Member

    Akkor inkább legyen egy wireframe kacsa! :)

    #1539
    avatarBery
    Member

    legyen egy lekapcsolt projektor képe a vásznon ;-)

    #1540
    avatarrascy
    Member

    ok, akkor ezt megbeszéltük és marad:))

    #1541
    avatarGargaj
    Keymaster
    TrX wrote
    esemenynaptarba nem lehetne olyan resz, hogy szuletesnaposok? mert akkor jol lehetne mindenfele szulinapi spamekkel szejjelbombazni illetoket. es az biztos nagyon oromteli. :D (en utalom)

    pl. Rob?

    #1542
    avatarSpenot
    Member
    Gargaj wrote
    pl. Rob?

    Az mondjuk nem is lenne rossz. Elvegre Rob akkor jarig, amikor party van -> bekerulne a naptarba az osszes party \o/(^ fixeld ki, hogy a bal karom csak egyszer jelenjen meg :P (edit: a preview-ban))De tenyleg, nem lehet a naptart a demoparty.net iCal file-javal vagy RSS feedjevel megetetni?

    #1543
    avatarrascy
    Member

    Tök jó, meg minden, de szerintem a “Mutasd meg anyunak is” helyett inkább “Mutasd meg barátaidnak is” lenne jobb…
    Persze ha anyuka zenész vagy nyugdíjas programozó, akkor nem szóltam :)

    #1544
    avatarMurphy
    Member
    spenot wrote
    nem lehet a naptart a demoparty.net iCal file-javal vagy RSS feedjevel megetetni?

    Az a baj, hogy akkor túl sok, számunkra érdektelen esemény kerülne be, és a következő események felsorolásban, pl csak ritkán látszana magyar vonatkozású rendezvény.

    #1545
    avatarChrono$
    Member

    azon agyalok, hogy lehetne csinalni pontozasos rendszert az egesz magyar scenere es havonta mutatni a toplistat az aktivitasrol.. meghatarozni, hogy a rilizek mennyit ernek, demo, intro, kutyafule stb.. legalabb lenne egy pontos meroje az aktivitasnak…

    #1546
    avatarTrX
    Member

    joreggelt.nem-e lehetne olyan feature, hogy be tudom allitani magamnak, hogy a forumok mindig ugy jelenjenek meg nekem, hogy a legutolso hozzaszolasok legyenek legfelul? Mert en azt ugy szeretem.

    #1547
    avatarabcug
    Member

    tamogatom :)

    #1548
    avatard-lee
    Member

    phpBB ygarilag tudja…

    Aki viszont megtalalja ezt a moddot IPB-hez, konyorgom linkelje, mert vagy 2 honapja keresem. :D

    #1549
    avatarrascy
    Member

    Szerintem érdemes lenne csinálni egy Médiamegjelenések menüt, amiben szépen össze lennének gyűjtve a médiamegjelenések, de a ‘Mi a Demoscene’ alá is mehetne.

    #1550
    avatarabcug
    Member

    igen megint!:) nem lehetne a bal oldali naptaron megoldani, hogy ha egerrel az esemeny fole megyek, ne azt irja ki popup ablakban, hogy “1 esemeny” , hanem az esemenynek a cimet ???

    #1551
    avatarSade
    Member

    bejelentkezeskor az e107 cms alap cuccai (logo meg ilyenek) latszódnak még, szerintem azt le kene cserelni scene.hu logora.
    (remelem jo topicba irtam)

    #1552
    avatarblala
    Member

    Lehetne ilyen, hogy “aktiv forumtopikok” vagy hasonlo, ahol mondjuk az utolso 5 hozzaszolas helyett az utolso 5 topik van felsorolva. Merthogy az utolso 5 hozzaszolas jellemzoen ugyis ugyanaz a topik. Mas siteon lattam ilyet, es eleg jo.

    #1553
    avatarslyspy
    Keymaster

    Sade: mikor bejelentkezéskor?

    Amúgy lelkes és raérő php-hez értő webprogramozót keresünk!

    #1554
    avatarabcug
    Member

    Ez a naptaras dolog ennyire nehez? :(

    #1555
    avatarslyspy
    Keymaster

    Minden nehez, ha nincs ember, aki megcsinalja sajnos. De azert nem baj, ha gyulnek a bugok, mert talan egy napon…

    #1556
    avatarBery
    Member

    Murphy-nek ígértem spam-biztos szavazást (meg közvélemény kutatást, meg éppen ami), úgy fél éve :) De hétfőn eljön az ideje, hogy megnézzem, mit tehetek az ügy érdekében. Akkor majd megnézem a naptáras kérdést is. Végül is mibe kerül +1 ígéret? ;-)

    #1557
    avatarblala
    Member

    Azt szeretnem javasolni, hogy a tradiciok megtartas vegett a catchpa (ami tok profi) mellett is tartsuk meg a “spambot vagyok, nem szavazok” opciot a szavazasoknal (illetve felmereseknel, ha ugy jobb :) Lasd meg pouet bbs mémek :)

    #1558
    avatarMurphy
    Member

    Bery biztos szeret ilyenkor téged :)

    Egyébként Bery, kösz szépn király vagy! A számok neveit le tudjuk cserélni ékezetesekre?

    #1559
    avatarBery
    Member

    Murphy: le tudjuk cserélni ékezetesre, csak elsőre nem vágtam, hogy ez milyen kódlap, de majd mindjártdone. Csak a hosszú ú-t nem találom a húsz-hoz. “Trinity, help!” ;-)

    #1560
    avatarblala
    Member

    (ez csak egy bbcode teszt lesz itt most. Hogy kell szogletes zarojelet irni ami nem bbcode?)


     x [b] y 

    #1561
    avatarslyspy
    Keymaster

    mi az bbcode? (mindegy koltoi kerdes)
    uristen, te admin lettel??? vigyazz, mert az a szabaly, hogy aki nem ir havonta egy cikket attol a szerkesztoseg megvonja az admin jogot. :))

    #1562
    avatarblala
    Member

    sose irok tobb cikket, es akkor csak egy honapig kell bamulni ezeket a piros feliratokat :)

    #1563
    avatarslyspy
    Keymaster

    pszt! azokat csak az adminok latjak!

    #1564
    avatarKlixon
    Member

    Ha gondoljátok. Lehet, tudok segíteni e107-ben. Egy ideje foglalkozom vele ilyesmi, hogy fordított fórum sorrend, calendar menu. Ha időm engedi, ránéznék.

    #1565
    avatarMurphy
    Member

    gondoljuk! ;)

Viewing 30 posts - 31 through 60 (of 171 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára