☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Egyéb Scene Témák Minden ami Scene.hu Kérések és Kérdések, hogy minél barátságosabb legyen az oldal!

This topic contains 170 replies, has 32 voices, and was last updated by avatar slyspy 7 years ago.

Viewing 30 posts - 1 through 30 (of 171 total)
  • Author
    Murphy
    Member

Ide várjuk az ötleteiteket az oldal fejlesztésével kapcsolatban!

rascy
    Member

A linkek közé bekerülhetne az MD1 is… vagy mégsem?

Murphy
    Member

Jogos :) Mostmár ott van!

rascy
    Member

http://www.demoparty.net/ szerintem ez is mehet a linkekhez, ha esetleg valaki nem tudja kivarni a legkozelebbi magyar partit… :) Klubradio naggyon jo volt! ;) udv!

rascy
    Member

Hogyan legyek scener? – kérdezhetné egy ifjú titán. Erre adhatnánk választ valahol az oldalon.

Chrono$
    Member

például olyan howto, hogy hogyan lehetne lejáccani orange demokat modern pcn ha nincs gusod meg csak xp van integrált hangkaresszal :)

Chrono$
    Member

pl. robotos az nagyon faja lenne, nincsmá gusom se isa slotom se

Murphy
    Member

Hát egyedüli megoldás a dosbox, a GYIK-ba rövidesen rakunk bele egy ilyen felyezetet…

rascy
    Member

Kezd elfáradni a kezem, mire a főoldalon letekerek az oldal aljára… :) ez jó, mert van anyag… de gondolom a régebbi cikkeket majd archive-ba teszi a site (?)

Murphy
    Member

Vissza vettem, mostmár lapozható.

Megabyte
    Member

Lesz a PC-s demo cikkhez hasonló (amit látni kell) válogatás c64,+4, amiga témában is? c64-ben biztos tudnánk nagyon sokan segíteni, amigát meg úgysem ismerem, én élvezném :)

Murphy
    Member

A Cargo az idei év c64 produkcióit mutatná be 2 részben, az első még idén, a második januárban. Ha pl. lenne kedved klasszikus c64-es demokról írni, örülnénk neki, egyelőre elég kicsi az cikkírói kapacitásunk.

Boxi
    Member

Sziasztok! Iggen klafa ez itt minden nem rég találkoztam vele! Kérdésem-kérésem lenne ha lehet. Tudtok nekem segíteni mert hogy nadjon komoly ám ez a sok mozgóképes miújság. És érdekelne hogy hivatalosan el lehet e érni ilyen kész demosceneket sokat. ? . Van egy ötletem!!!!!!!!!!!!!!!!

Murphy
    Member

Szia Boxi! Örülök, hogy ránk találtál, és örülök, hogy tetszenek a demók, csak kicsit homályosan fogalmaztál ;) Hogy pontosan megértsd, hogy miről van szó, olvasd el a mi az a demoscene oldalunkat: http://www.scene.hu/?page_id=1195

Megabyte
    Member
    Murphy wrote
    A Cargo az idei év c64 produkcióit mutatná be 2 részben, az első még idén, a második januárban. Ha pl. lenne kedved klasszikus c64-es demokról írni, örülnénk neki, egyelőre elég kicsi az cikkírói kapacitásunk.

Meglátom mennyire lesz időm így álláskeresés/évvége/munka mellett, kedvem az lenne hozzá. Coma Light xx , Spasmolytic, Dutch Breeze, Mérgező Anyag 1-2-3, ilyesmikre gondoltál?

Boxi
    Member

Szia Murphy !
    Naggyából arról lenne szó hogy mostanság kezdek elmerülni a visual jockey-os okosságban és mivel nem nagyon értek a lépek ilyen formában történő elkészítéséhez ha van rá mód szívesen vetíteném színvonalas elektro-zenei rendezvényeken. Egyébbként a foglalkozásom: operatőr vagyok itt egy helyi televíziónál. No és nem tom lehetne e szó ilyesmiről hogy ha hozzá jutnék ilyen demo scenekhez és vetíteném szívesen “reklámoznám” ezt a műfajt cserébe. Ha még így is homályos vagyok kérdéseidet kérlek a boxi81@freemail.hu ra mert bírok ám millió sorokat írni ami fórumon zaccos egy kicsit. 8-)

Lacoste
    Member

Figyeljetek már; Töltse már ki mindenki az adatlapját, hogy milyen csapat meg egyebek (bár utána lehet nézni, de minek ha itt van rá hely) mert nekem nagyon kellene 1-2 témára ha tudnám ki hova tartozik most vagy tartozott régen !! Köszi.

Bery
    Member

Szerintem meg Lacoste, nevezd át a magazinodat “Sorry”-ra, biztos, ami biztos ;-)

Lacoste
    Member

Nagyon jó ötlet, de rákerestem a Google-on és basszus SORRY Magazin van !!!!!! :(

Bery
    Member

Még szerencse, hogy Story Magazin nincs ;-)

Megabyte
    Member

Kipróbáltam ma a c64-em, és sajna nincsenek mély hangok :( Nem tudja valaki honnan lehetne szerezni egy SID-et? (c64c-be)
    Szereztem egy régi c64-et is tegnap, erre az meg totál néma :( Odaadom a némát (amúgy tökéleteset) egy sid chipért, valaki?

Bery
    Member

De mondok jobbat: BEhind The Scene – azaz BETS ;-) Ilyen még nincs! :)

d-lee
    Member

Itt, és ezúton is szeretnék minden kedves scener kollegának Békés és Boldog Karácsonyt kívánni!

Enok-nak külön ajándék is van: Jingle Bells

Lacoste
    Member

Nekem az lenne a javaslatom, hogy legyen egy TARTALOM menü, ahol A-Z-ig meglennének a cikkek főcímei és linkjei. A későbbiekben jó lesz ott is szemezgetni, hogy mit olvassak ha esetleg 2009-ben is lesz scene.hu és valaki akkor regisztrál ! A másik meg jó lenne minden cikk mellé, hogy hány klikk volt rá (mint a demoscene.hu-n) hogy tudja a szerző, hogy mennyire érdekli egyeseket. (Ne csak a fórumhozzászólásokból próbálja meg levonni) Ha megoldható!

slyspy
    Member

Tartalmat megnezem, egyelore van ujdonsaglista. Nem tudom ilyen modon mennyire lenne attekintheto az osszes cikk.
    A klikkeles szamolasa meg nem tudom, hogy megoldhato-e. Egyelore a statisztikaban ilyen lehetoseg nincs, csak az lathato, hogy osszesen a hirekre osszesen es naponta hany klikk erkezik.

Lacoste
    Member

Aha. Tudod a könyveknek is van tartalomjegyzéke, hogy ne kelljen az egész könyvet végignézni hogy megtudjuk milyen részek vannak benne ! :))

slyspy
    Member

Valahol be lehet kapcsolani, hogy az oldal aljan latszodjanak a kategoriak, es akkor azokra klikkelve latni milyen cikkek voltak eddig.
    Majd megnezem, jo-e valamire.

TrX
    Member

ahoj. esemenynaptarba nem lehetne olyan resz, hogy szuletesnaposok? mert akkor jol lehetne mindenfele szulinapi spamekkel szejjelbombazni illetoket. es az biztos nagyon oromteli. :D (en utalom) vagy nyitooldalra ilyen “hepi borzdej, kedves x, y, z” resz. vagy nemtom. mind1 is. :) inkabb ingyen pia. az legyen a nyitolapon. :D

Spenot
    Member

A trackback-spamet eszrevettetek?

Murphy
    Member

fenébe már, mindenre kitalálnak valami spamet! :(

Viewing 30 posts - 1 through 30 (of 171 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára