☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Platformok Egyéb Grabbelt demók gyűjteménye

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    Posts
  • #1247
    avatard-lee
    Member

    Kezdésnek.http://wurstcaptures.untergrund.net/Kedvcsinalo: Shock! – Angeldust, Astroidea & Chrome – Angeldust 2, Byterapers – Sexadelic, Suburban – Rubicon (high quality), Suburban – Rubicon 2, Kolor – Fresnel (final), Exceed – Riprap (kivancsi vagyok, nekik hogy sikerult, eddig sehol se jo. :D), Orange – Super television, Plant & Electromotive Force – Caero, Dubius – Machines of madness…

    #2529
    avatarTrX
    Member

    ftp://ftp.untergrund.net/users/rarefluid/igy egyszerubb. :)megjegyzes: Live Evilt videositani tok folosleges volt. :) az ma mar elfut kenyerpiritotol kezdve varrogepen at urrepuloig barmin. :D(amin nem, az meg oldszkul. :P) Mandula rulez.

    #2530
    avatarBery
    Member

    Nintendo Wii megjelenési lista, 2007 első (naptári) negyedév: Wario Ware: Smooth Moves (Nintendo) – 2007 január 12. Excite Truck (Nintendo) – 2007 február 16 Kororinpa (Hudson) – 2007 február 23 Baja Racing (Conspiracy) – 2007 február Nocsak, mibe fogtak a Conspiracy-ék! ;-)) Mondjuk a Wii a leginnovatívabb platform!

    #2531
    avatarzoom
    Member

    És ez most hogy is jön ebbe a topicba? :)
    Amúgy nem mi vagyunk :)

    #2532
    avatarBery
    Member

    Nem ide akartam, hanem csak az Egyéb-be, csak kapkodok. Bocs!

    Sejtettem, hogy nem ti vagytok :)

    #2533
    avatarTrX
    Member

    kapkodsz? nem figyelsz? DURR egy pofon. :D egalabb ezt a forumot nem kene osszeganyolni, ha mar a vilag osszes tobbi forumara beszabadultak az ugynevezett ev emberei, es modszeresen hasznalhatatlanna tettek mindent, ami internet. :D

    #2534
    avatarMurphy
    Member

    legközelebb ilyenkor nyugodtan használjátok a jelentést, és átpakoljuk a megfelelő topicba

    #2535
    avatard-lee
    Member

    http://pouet.net/topic.php?which=4449&page=1&x=14&y=9Crest, akinek elég durva gyüjteménye volt demókból, jó showkat csinált, Köln mellett ma a Rajnába ugrott. (?) Állítólag ezt az Evoké-n be is jelentette (?!?)Reméljük a Heaven 7 befogadja a lelkét.

    #2536
    avatarGargaj
    Member

    Esetleg EGY postot valami kibaszott onreklam nelkul, jo?

    #2537
    avatarpasy
    Member

    Crest nyugodjon békében, d-lee ez nem volt szép

    #2538
    avatard-lee
    Member

    Irtam egy cikket errol az egeszrol, es hogy megis milyen ember volt Michael Menz. Jo okom van azt kivanni, amit kivantam neki, de teny, hogy poueten angolul jobban sikeredett.

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára