☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Viewing 21 posts - 211 through 231 (of 231 total)
  • Author
    Posts
  • #3546
    avatarmartin
    Member
    #3547
    avatar-SP-
    Member
    martin wrote
    Kepek a Function-rol itt:http://extrait.extra.hu/f2k7/function.html

    Király!! THX :)

    #3548
    avatarzoom
    Member

    Köszi, kiraktam a honlapra is.

    #3549
    avatarCharlie
    Member

    Na, felraktam meg a maradek functionos kepeim is ugyanoda, ahol a tobbi is van. A 21. galeria oldaltol, ill. az IMG_4346.JPG-tol kezde ujak. Ezek szombat este keszultek, amig le nem merult a fenykepezo, mert elotte az AmiCon2007-en fotozgattam egesz nap. :)

    #3550
    avatarzoom
    Member
    #3551
    avatarBery
    Member

    Legjobb! Csak Murphy nem asszimilálódott :)

    #3552
    avatarabcug
    Member

    Most nem azert, de egy elnok nem engedhet meg maganak barmit, mar azzal is nagy kockazatot vallal, hogy egy kepen van ilyen dolt alakokkal :)

    #3553
    avatard-lee
    Member

    Murphy ;)

    #3554
    avatarMurphy
    Member

    Az RTL-es stábtól ma kaptam levelet: “A Function 2007-en forgatott dógok október 18-án éjjel kerülnek adásba az RTL Klubon, aztán a Hálózat Tv-n. De azt sosem tudom megjegyezni, hogy milyen napokon.” szóval ilyesmi…

    #3555
    avatarGargaj
    Member
    #3556
    avatarslyspy
    Member

    “Kis visszatekintést is tartunk a ’90es évekre, és a GUS kontra SB korszakra – amikor még két hangkártyám volt azért, mert a GUS mixing rate-je 16 csatorna felett FT2-ben a trackek növelésével fokozatosan csökkent, az SB-é viszont 32 channelen is 44khz volt.”

    Én erre pont fordítva emlékszem.

    #3557
    avatard-lee
    Member

    Amikor ilyesmiket latok, http://www.youtube.com/watch?v=Qir9s1dpN6g – akkor bennem van a kinzo kerdes, hogy ilyeneket jobb hijan miert nem latok a wild demo kompoban? :) Kulturaltan, de fel lehetne tamasztani a mi is volt az … fundemo compot, hatha szakadnank a rohogestol. Inkabb mint Chernobil es Kosmoplovci.

    #3558
    avatarMurphy
    Member

    Esetleg a magyar Machinima scenét is el lehetne csalni partyra :) http://www.youtube.com/watch?v=eZlPnuByrCk

    #3559
    avatard-lee
    Member
    #3560
    avatarnap
    Member

    slyspy: Pedig így volt, csak nem 16, hanem 14 csatornáig tudott a GUS 44.1Khz-et.

    #3561
    avatarslyspy
    Member

    akkor biztos a pnp mar tudott 32-t. franc sem emlekszik mar. viszont en hatarozottan emlekszem lekonvertalos sb kartyakra, de hogy ez most a 16 vagy valami mas volt, azt mar nem tudom.

    #3562
    avatarACE
    Member

    A pnp csak a natív (enhanced) üzemmódján (IT-nél: itiw.drv) tudott 32 csatiig 44,1 kHzen. Ha GF1 üzemmódban (pl. a FT2 alatt) használtad, ugyanúgy leromlott a minőség, mint az eredetinél.
    Az sb pronál volt olyan, hogy sztereóban csak 22 kHzen tudott lejátszani, míg monoban 44-en

    #3563
    avatarblala
    Member

    az sb-nel nem lehet hogy szoftveresen mixelt a tracker, es nem birta a proci? Csak kerdem. A classic gus ~14 channel egesz biztos, mert ugy mukodott a mixeles hogy fix kurvanagy frekvenciaval (kb 14*44.1 khz :) tekert a kartya, es egyszeruen felvaltva jatszotta a savokat. Legalabbis az en emlekeimben igy el :)

    #3564
    avatarBery
    Member

    SB16 emlékeim szerint 2 csatornás volt, így csak szoftveres mixing jöhetett szóba. SB pro szerintem szintén (az volt nekem, azért is sejtem így), aztán AWE32 volt már ilyen téren ütősebb, talán éppen 32 csatornáig, de az meg nem lett túl elterjedt (Tarkus meg is vette nagy lendülettel, de végül csak magának tudott zenélgetni vele :)).

    #3565
    avatarGargaj
    Member

    na Bery, akkor ontopic: Tarkus miert nem jott functionre? :D

    #3566
    avatarBery
    Member

    Tarkus már a 3 éve írt, és Mortal Compact néven release-elt demomra se nagyon reagált, pedig ugye ő is alapító tag :) Bár mondjuk az a demo sok reakciót nem is érdemelt :) Egyébként meg 3 gyerek, 4 kerék, 4 szoba projekt viszi el szerintem az idejét (a házát kb. annyi ideje építi, mint Petrocelli, akinek mond ez valamit :) De talán már kész). Utoljára a nagyobbik lányából készült énekeslányt faragni, hogy a zenei vonalnál maradjunk :) Szóval félek, őt már nem látjuk partin. Így viszont én még esélyese vagyok a legöregebb magyar scener címnek :)

Viewing 21 posts - 211 through 231 (of 231 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára