☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Viewing 30 posts - 31 through 60 (of 231 total)
  • Author
    Posts
  • #3366
    avatar-SP-
    Member

    Jobbak is voltak a régiek…

    #3367
    avatarcRAFTy sERGe
    Member

    Akkor most mi van a Tomcat-el ? Ül, vagy áll? Hol tudom elérni ? Mobilja nincs meg (elhagytam, miután lenyúltam :) )!

    #3368
    avatarGrass
    Member

    Tomcat nem hagyhatja el BP. közigazgatési területeét. De azon belül szabadon mozoghat.

    #3369
    avatarMurphy
    Member

    a #scene.hu irc csatornán szokott lenni

    #3370
    avatarGargaj
    Member

    http://2007.function.hu/main.php?page=hun:Timetablecsak hogy functionrol is essen szo :)

    #3371
    avatarBery
    Member

    Már múltkor is erős hibának éreztem, hogy a gfx compok olyan időben vannak, amikor sokan még meg sem érkeztek (akik ugye csak a compokra gyúrnak), vagy éppen a szocializálódós időt töltik a kertben, vagy a sörösüveg mellett :)

    Mivel ezekben a kategóriákban nincs sok induló, jobb lenne, ha a fő compo stream-ben történne a bemutatásuk.

    Az előadások nagyon ígéretesek, legalábbis nekem jól hangzanak a címek!

    #3372
    avatarGargaj
    Member

    Egyelore meg kis sakkozas van a gfx compokkal, valszeg amugyis ketszer lesz leadva, (Breakpoint-style)

    #3373
    avatarzoom
    Member

    Én meg kicsit paradoxnak érzem hogy akik a “compokra gyúrnak” azok nem érnek oda compokra :)

    #3374
    avatarpohar
    Member

    ezekszerint nem vált be a múltévi, délben tartott eredményhirdetés. szerintem jobb lesz így.

    kontent kreációs pipelineokról nem lesz előadás?

    #3375
    avatarGargaj
    Member
    pohar wrote
    ezekszerint nem vált be a múltévi, délben tartott eredményhirdetés. szerintem jobb lesz így.

    Nekunk szervezoknek tokeletesen bevalt, mert vegre tudtunk kicsit aludni elotte, de sajnos a tomeg azt kovetelte h ne.

    #3376
    avatar-SP-
    Member

    Uhh hajnali 4-kor eredményhirdetés… az szép lesz, most már fix, hogy egész hétvégén ottalszom :DD

    #3377
    avatarGargaj
    Member

    Egyszeruen ezt kertek a latogatok – mi se ertjuk, de tavaly igazabol azt a konzekvenciat vontuk le h szeretnenek minel hamarabb tulesni az egesz partyn :D

    #3378
    avatarTrX
    Member
    Gargaj wrote
    Egyszeruen ezt kertek a latogatok – mi se ertjuk, de tavaly igazabol azt a konzekvenciat vontuk le h szeretnenek minel hamarabb tulesni az egesz partyn :D

    ja, utalnak minket, mint a szart, de nem merik nyiltan a pofankba vagni. :)masik tema:egyebkent arrol a bigscreenen ugrabugralo nyilakra valo tancolas megvalosithatosaga felol vannak fenntartasaim. persze nem azt mondom, hogy 100% megvalosithatatlan, csak egesz egyszeruen nem latom ertelmet. nomeg a bigscreen az “sajnos” (hihihi) valoszinuleg elegge foglalt lesz infokiirassal, reklamozassal, hagyomanyos compokkal meg eloadasokkal meg ilyesmikkel.szoval en szemely szerint nyugodtan kiraknam az udvarra pl. (persze ha nem esik az eso vagy ilyesmi), mert akkor legalabb a sok kocka kimegy a szabad eg ala MOZOGNI. :D

    #3379
    avatar-SP-
    Member

    TrX: Egyáltalán nem gond bigscreen nélkül, egy sima 17-es monitor is elég hozzá. Mégjobb egy laptop, hogy ne kelljen annyit cipelni.

    #3380
    avatarBery
    Member
    zoom wrote
    Én meg kicsit paradoxnak érzem hogy akik a “compokra gyúrnak” azok nem érnek oda compokra :)

    Na jó, de az milyen compo, hogy 15 perc gfx, aztán 7 órán át semmi? Van aki ennyiért nem áll fel a családi ebéd mellől :) Aki meg kint dumál, lehet, hogy elfeljti, mert ugye a compók nem délben szoktak lenni, hanem este. De a javított verzió már nyerő!

    #3381
    avatarBery
    Member

    Nekem is szimpatikusabb a másnap déli eredményhírdetés, de az a hátulütője, hogy az ember vagy 10 órát téblából a party-place-en hóldkóros zombi módjára (persze alhat is, de 120 ember ott normálisan nem hinném), vagy hazamegy, de akkor meg jöhet vissza. Egyik sem túl jó megoldás.

    Nekem a nagyon-nagyon gyors eredményhírdetés tetszene. Legyen csak gépes szavazás (belső hálón, tetszőleges gépről), arra 45 perc idő (120 emberből a 80 szavazónak elég, főleg ha a compók közti 10-15 perces szünetekben is lehetne már szavazni a lementekre), és akkor a compók után 1 órával mehet az eredményhírdetés és nem ásítjuk szét egymás arcát lefagyott arcizmokkal :)

    #3382
    avatar-SP-
    Member

    Szerintem azért biztonságosabb a papírcetlis szavazás…

    #3383
    avatard-lee
    Member
    #3384
    avatar-SP-
    Member

    Loál, kb 1 perce néztem meg ezt a videot, csak máshol :DDD

    #3385
    avatarCharlie
    Member
    Bery wrote
    Nekem a nagyon-nagyon gyors eredményhírdetés tetszene. Legyen csak gépes szavazás (belső hálón, tetszőleges gépről), arra 45 perc idő (120 emberből a 80 szavazónak elég, főleg ha a compók közti 10-15 perces szünetekben is lehetne már szavazni a lementekre), és akkor a compók után 1 órával mehet az eredményhírdetés és nem ásítjuk szét egymás arcát lefagyott arcizmokkal :)

    Ugy remlik fel homalyos emlekeimbol, mintha ezt a modszert 1:1-ben valamelyik kozelmultban megrendezett noname kis least prominent party sikeresen prezentalta is volna… Asszem…

    #3386
    avatarBery
    Member

    Ja, valami távoli ország XIII. kerültében, egy nagyon híres organizer vezetésével ;-)

    #3387
    avatarCharlie
    Member
    wrote
    egy nagyon híres organizer vezetésével

    Igy van. Nevezzuk neven, mert megerdemli, a fent emlitett dolgok ugyanis az o munkajat dicserik: Pasy/fresh!mindworkz

    #3388
    avatarpasy
    Member

    nemigaz, mindent tagadok, a stólbuci volt az

    #3389
    avatarBery
    Member

    Legyél fasza gyerek, vidd el a balhét! ;-)

    #3390
    avatar-SP-
    Member

    Dilemma elé kerültem. Nem tudom, functionre menjek, vagy Erotika-kiállításra :DDDDDDDD

    #3391
    avatarpohar
    Member

    attól függ, hogy Gargajra vagy Annácskára vagy kíváncsi :)

    #3392
    avatarabcug
    Member

    uh! sulyos dilemma :)

    #3393
    avatar-SP-
    Member

    Gargaj lett a scene szexszimbóluma? hajaj :DDSegáz, úgyis foglalt vagyok :P Maradnak a renderelt nőcik sárkányokkal :P

    #3394
    avatarpontscho
    Member

    Uristen! Megvakultam! :)

    #3395
    avatargreg
    Member

    igény esetén esetleg gargajt elküldjük az erotika kiállításra, az annácska meg átbilleg a function -re.

    btw. a fent linkelt videót én hegesztettem. reméltem szavaztatok rá a goldenblokk-on… :)

Viewing 30 posts - 31 through 60 (of 231 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára