☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Egyéb Scene Témák Partyk & Egyéb találkozók Evoke 2007 10. alkalom

Viewing 9 posts - 31 through 39 (of 39 total)
  • Author
    Posts
  • #3808
    avatarBery
    Member

    ATI9550-en tökéletesen futott a F!M demo. Ez alatt végre zene volt! :) A látvány tekintetében pedig úgy éreztem, hogy kissé hosszú volt szinte minden part. Helyenként azomban egészen eyecandy-re sikeredett. A Titan demo előtt lett volna a helye mindenképp! Szóval nálam tiétek a 4. hely. (Bár a FR-Monumen-ot nem tudom épp letölteni, de az ígéretes még. Ha nem, akkor dobogós az F!M :))

    #3809
    avatarpohar
    Member

    FR demóval csak annyi a baj, hogy a Debris-es effektekből áll. Amúgy nagyon jól ráillesztették a fotóra az odjecteket.

    #3810
    avatarvincenzo
    Member

    szerintem bery elfogult f!m demozene-ügyben… :)

    #3811
    avatarGargaj
    Keymaster
    pohar wrote
    inkább az az általános jelenség zavar, ami évek óta megfigyelhető más partykon is: a szervezők tojnak azokra, akik a produkciókat készítik. csak az átlagos fizetővendégekre koncentrálnak, minden más le van ejtve. de lehet, hogy csak saját rossz tapasztalat…

    Ez azert szerintem eros tulzas – legalabbis en nem ezt szoktam tapasztalni…

    #3812
    avatarpohar
    Member

    garg: gondolom titeket másképp kezelnek :) Első 3 hely rögtön kiderül, de a 12ikre néha napokig várni kell…

    #3813
    avatarGargaj
    Keymaster
    pohar wrote
    garg: gondolom titeket másképp kezelnek :) Első 3 hely rögtön kiderül, de a 12ikre néha napokig várni kell…

    Az elkesett results mindenhol elofordul, az elso 3 meg azert derul ki mert altalaban az emberek hajlamosak kozvetiteni a prizegivinget es ok tudatjak a nepekkel hogy ki nyert es ki nem.

    #3814
    avatarpohar
    Member

    tehát?

    #3815
    avatarBery
    Member
    vincenzo wrote
    szerintem bery elfogult f!m demozene-ügyben… :)

    Azt nem mondtam, hogy ez lett a csengőhangom :), de néhány fent említetthez képest…

    #3816
    avatarMurphy
    Member

    azért a cocoon demo is tipikusan gyorsan felejthető, rám az FR cucc illetve a DKMF tette a legnyagyobb benyomást

Viewing 9 posts - 31 through 39 (of 39 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára