☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 45 total)
  • Author
    Posts
  • #3744
    avatarMurphy
    Member

    slyspy: a szavazatod ertekere rajon meg egy szorzo, annak fuggvenyeben, hogy hany indulora adtal ertekelest. 10 indulo eseten , ha mindre szavztal, akkor 100%-ot er a szavzatod, ha csak 5 indulora akkor 50%-os szorzoval veszzuk a leadott szavazatokat… Persze azt el lehet jatszani, hogy a sajatodat maximumra ertekeled, mindenki mast meg minuszra, de ez semmivel sincs hatrebb, mint barmely korabbi szisztema. Mindig az nyer, akinek sok haverja van. ;) Ugye meg mindig a szavazocetlik a leghackolhatobbak.

    #3745
    avatarBery
    Member

    Szerintem mérjük a tapsok decibel értékét, oszt jó van ;-)

    #3746
    avatarMurphy
    Member

    Vicces, hogy kitalálták már ezt is, hip-hop, break versenyeken azt hiszem így szokás mérni, hogy ki a jobb.

    #3747
    avatarLacoste
    Member

    Mivel minden party-n 3-4 óra van a vége és a ceremony között, a prodokat egyből nyomjuk ki megnézhetőre a honlapra és szavazhassanak online is, max a szavazatuk 1/2-ét éri a jeggyel vásároltakkal szemben!

    #3748
    avatarGargaj
    Keymaster

    Elolvasva a forumot, meg jo hogy mienk a vegso dontes :D

    #3749
    avatarrascy
    Member

    SceneCON-os szavazás nekem is bejött. Szavaztam is mindenkire, csak magamnak sajnos nem a maximumot adtam, így 1 ponttal le is csúsztam a 3-ik helyről :) vazze… :( 2D 3D gfx compo egybevonása, amíg ilyen kevés release van, szerintem mehetne.

    #3750
    avatarBery
    Member

    Legyen egy combined compo, és kész. Minden egyben indul és az első 8 helyezettet jegyezzük, hogy a Forma-1-nél maradjunk ;-)

    #3751
    avatarMurphy
    Member

    Hehe! Akkor viszont csak az a csapat indulhat aki ket nevezest ossze tud hozni. :)

    #3752
    avatarCharlie
    Moderator

    Ha mar a compoknal tartunk, Gargaj, ertekelnem ha nem kotlanatok tovabb a jatekfejlesztes compo reszletein. Nem all szandekomban party elotti 3 nap osszebaszni valamit, ha akkorra meltoztattok kitalalni.

    #3753
    avatard-lee
    Member
    Bery wrote
    Legyen egy combined compo, és kész. Minden egyben indul és az első 8 helyezettet jegyezzük, hogy a Forma-1-nél maradjunk ;-)

    Es ha valaki ripel, akkor mi van? Vagy atmegy masik csapathoz, fel evig nem kodolhat, zenelhet, rajzolhat? :D

    #3754
    avatarGargaj
    Keymaster

    Csarli: meg a heten meglesz, ne aggodj.

    #3755
    avatarFooLman
    Member

    amugy mit vitatkoztok itten? mutassatok egy magyar partyt az utobbi ket evbol, ahol barmelyik kategoriaban annyi indulo volt, hogy 20 percnel hosszabb kompo lett?
    Akkormeg?
    Elozsurizzuk ki a ket demo kozul az egyiket? aztan ha mar csak egy van, akkor fujjuk le a kompot, mer ugy mar nem az?

    #3756
    avatarslyspy
    Keymaster

    hat pont ez a baj. vagyis, hogyan ne legyen az, hogy a keves indulo kozul a szinvonaltalanok is megkapjak a dijat.
    en azt mondom, hogy az elozsurit ugy kene ertelmezni, hogy ugyan bemutatjak az adott produkciot, csak a versenybol diszkvalifikalva van. kulonben tavaly fanksonon voltak demok rendesen, nem volt panasz a mennyisegre.

    #3757
    avatarpohar
    Member

    talán a 2003-as scenecon 64k compoját emelném ki, ahol 6 induló volt, abból 1 Amigás :)

    #3758
    avatarBery
    Member
    FooLman wrote
    mutassatok egy magyar partyt az utobbi ket evbol

    Az utóbbi 7 évből, nem? Egyébként meg az a baj, hogy tényleg könnyebb és gyorsabb beszélni róla, mint release-t gyártani :) Jómagam is csak írkálok ide, a nagy lendülettel elkezdett Demo Tool meg nem látott másfél hónapja :) De Fool, te, aki tényleg tudnád jól nyomni, egyszer dobj már meg minket valami kóddal, csak úgy az íze miatt! :) Egyébként meg: mindenki hozzon még egy release-t!

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 45 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára