☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Viewing 22 posts - 31 through 52 (of 52 total)
  • Author
    Posts
  • #5834
    avatarMidge
    Member
    Unreal wrote
    Mi jelenleg penteken indulunk, tavaly elegge kesesben pentek delutan 5-6 fele indultunk el, most jo lenne korabban… hogy mikorra erunk oda az passzos…gondolom ha reggel indulunk, akkor este, 11, ejfel pentek

    Az eleg keson lesz :(. Demo bemutato/compo elso este szokott lenni? Arra minden fele keppen megyek…. Persze nekem csak vacak 8x kilometer :D.

    #5835
    avatarMidge
    Member

    Tobbieknek. Akkor is SKODA Rulez!
    En is azzal nyomulok…

    #5836
    avatarOswald
    Member

    bazmeg mennyire rühellem a fórummotort. még mindig nem tudtam megjegyezni melyik gomb küldi el a postot, és melyik tünteti el felhozva egy másik editor boxot. amit akartam már le se írom.

    #5837
    avatarteo
    Member

    elsö este csak deadline-ok lesznek, compo meg nem.
    http://breakpoint.untergrund.net/timetable.php

    unreal, ha nem ertek ki idoben leadom a kepedet szokas szerint :D

    en is majd csak kesödelutanra/estefelere idözitem az erkezest, elsö delutan meg döguncsi szokott lenni.

    #5838
    avatarMidge
    Member

    Koszy. Lehet, hogy csak a masodik nap megyek… Igaz is. Jon Valaki 0busz/vonattal/repulo? Ha a kornyekre jon, ami 1-200 km-en belul van, szivesen elugrok erte, hogy ne keljen busz, meg egyebb vackokkal tovabb zotykolodnie. Mar ha nem tul ciki egy Skodaba beulnie… Odahaza nemtom, most milyen arakban nyomul az uzemanyag, de itt eleg rendesen odavertek neki. Pedig az autopalyan meg nem is tankoltam…

    #5839
    avatarUnreal
    Member

    330 az atlagar, de van par hely ahol “olcsobb”….

    Teo : ok, ideje lenne tolnom mert kifutok az idobol, thx!!

    #5840
    avatarHoild
    Member

    Alakul a car pool? Egy fő jelentkezne…

    #5841
    avatararchee
    Member

    Hoild! Légyszives nézd meg a neked küldött privát üzeneteket is. Biztos sok autoban várnak már :)

    #5842
    avatarHoild
    Member

    archee: Szen Q, válaszoltam!

    #5843
    avatarHoild
    Member

    Úgy alakult, hogy ez a BreakPoint is kimarad nekem. A szerencsésebbeknek előre is jó szórakozást kívánok!

    #5844
    avatararchee
    Member

    Nálam még van hely az autoban.

    #5845
    avatarClarence
    Member

    Archee, ment pm és e-mail.

    #5846
    avatarteo
    Member

    na hany kocsi jön vegul es mennyire vannak tele?

    loaderror holnap fut be hozzam, aztan majd penteken koradelutan levonatozunk. ha marad ilyen az idöjaras akkor minden adott lesz egy jo partyhoz.

    #5847
    avatarUnreal
    Member

    Chip, Foolman, en, Travis lennenk 4gyen eddig kocsi, de Chip olyan lassan valaszol hogy szakallam no…remelem nem mondja le az utat, mert nekem a kocsimon apr1 lejar a muszaki…

    #5848
    avatarCharlie
    Moderator

    Pasyek jottek legalabb 4-en, de nem tudom, hogy ket vagy 1 kocsival. Mi jottunk harman a Skodaval. Unrealekat tudtam meg. Tobbiekrol nem tudom. Gargaj allitolag Rrrola-val buszozott(?) valahol eppen. Hogy mas jon-e, azt sem tudom.

    #5849
    avatarCharlie
    Moderator

    Ja meg hat archee-ek jonnek igen, mint az fent olvashato. :) Ja es a Stewings nevu kollega is jon asszonyostul, Becs kornyekerol hivtak kb. ket oraja. Amugy regisztracios rekord van, 913-an reggeltek a BP-re… Tavaly kb. 600-an…

    #5850
    avatarpohar
    Member

    Pasyék tudomásom szerint 4-en mentek és tegnap este odaértek.

    #5851
    avatarvincenzo
    Member

    jelentem, itt vagyunk

    #5852
    avatarMidge
    Member

    Van ures parkolo meg a kozelben??
    Hónap delutan erkezek…. :D

    #5853
    avatarEdhellon
    Moderator

    Ma este meg nem volt teljesen eselytelen parkolot talalni. Hogy holnap delutan mi lesz azt megjosolni sem merem, regota nem voltak ennyien mar pentek este.

    #5854
    avatarMidge
    Member

    Affene. Lehet, hogy sokat fogok gyalogolni???

    #5855
    avatarthomas^sd
    Member

    Jo partyt

Viewing 22 posts - 31 through 52 (of 52 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára