☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

This topic contains 64 replies, has 24 voices, and was last updated by avatar Midge 9 years, 10 months ago.

Viewing 30 posts - 31 through 60 (of 65 total)
  • Author
    teo
    Member

hogy en ezen miert nem lepodom meg :)

Procyon
    Member

Sziasztok! Helyet keresek egy szemely reszere [Debrecen/Miskolc-] Budapest-Bingen-Budapest viszonylatban, husvet kornyeken. Skillek: B-kat jogositvannyal rendelkezem kozel 7 eve, bar autot nem napi rendszeresseggel vezetek, de biztos kezzel iranyitom; csendes utitars vagyok (25%-kal kevesebb hulyeseget beszelek:); stb. Ha valaki olvassa ezt es tudna segiteni, kerem ne habozzon, keressen meg!

ACE
    Member

Charlie is mintha valami ilyesvalakit keresne ;)

Procyon
    Member

Remelem meg mindig :)

Jailbird
    Member

Cargo-ék is keresnek egy 4. embert az úthoz, szólok nekik.

Charlie
    Member

att.luc: keress meg: charlie (csiga) scenergy (pötty) dfmk (pötty) hu, vagy 70 593-3362. De mi Skodaval megyunk, es szerda _REGGEL_, mivel en orga vagyok, es csutortokre oda kell erni + meg aludni is akarok mielott organizalni kezdek. Tehat hajnalban (6-kor) mar szeretnek az M1-en haladni… Ha igy is jo neked, akkor szivesen latunk.

A Cargoekkal valoszinuleg kenyelmesebb, bar nemtom hogy ok Pest fele jonnek-e…

Charlie
    Member

Jailbird: Tenyleg Cargoeknal melyik überlúzer mondta vissza? Ugy volt, hogy Cargo + Psn + Soci + Leon felallasban mennek, neh? Es ha jol sejtem, Ajkarol vagy Veszprembol, nem Pestrol. Csak erdeklodom. :)

Jailbird
    Member

Charlie: Soci nem tud jönni. Most épp azon ügyködünk hogy ha esetleg lemondom a repülős helyfoglalást akkor talán tudnék Cargoékkal menni, mivel így -1 emberrel sokba jön ki nekik az út. Ha esetleg valaki helyettesíti Soci-t akkor maradok a repülőnél (kényelmesebb, gyorsabb), viszont semmiképpen sem szeretném ha ezért nem tudnának kijutni BP-re

Charlie
    Member

“Remek.” :) Eljen a szervezes. :P Bazdmeg egy autonyi embert is alig lehet osszeszervezni, mi lenne itt egy busszal? Uristen. :P

Procyon
    Member

Charlie, koszonom h hivtal!

Namost a szerda reggel az nekem sehogy se menne. Csutortok reggel inkabb, Miskolcrol indulok. 3:25-os indulassal mar 6:17-re Bp Keletiben vagyok, de utana 1 oraval hamarabb vagyok Wien Westbf-on (10:08-ra) mint Ajkan (11:22) vagy Veszpremben (10:44). Valamelyik mukodokepes? Cargoek mikor indulnanak?

Charlie
    Member

Nekem biztos nem megy. En szerda estere mar Bingenben leszek, remenyeim szerint. A tervek szerint csutortok reggel teljes harci diszben es hasznalhato allapotban kell megjelennem, ami eleg nehez, ha akkor vezettem le 1000km-t eppen (~13-14 ora, minimum Skodaval), es/vagy meg Budapesten vagyok. :) Szoval akkor Cargoek, ha megoldhato.(Megjegyzem, neked is idoben jut eszedbe, hogy hogyan kene kijutni. Johogy nem pentek reggel… :) )

Control
    Member

Sziasztok! Engem is érdekelne egy szabad hely, igaz csak Bécs-Bingen-Bécs viszonylatban. Jogsim sajnos nincs – ha ez kizáró ok lenne. :)

teo
    Member

kommentar nelkul mar nem is tudsz hozzaszolni, mi?

kapunyitasra lesz ott valami magyar egyseg? (marmint aki nem org)

Procyon
    Member

Charlie: az idoadatok mar nyilvan nem neked szoltak :) (amugy jogos, de van mentsegem.) Szal megbeszeltuk.Akkor ha jol ertem, akkor ez most Jailbird-tol fugg. Most Maxie meg kavar egy kicsit, aztan majd lesz valahogy.

Jailbird
    Member

Mivel a repülőjegy már ki van fizetve és számomra egyszerűbb/gyorsabb megoldás az ha repülővel megyek, most csupán az a kérdés hogy Cargoék mit mondanak majd.

Charlie
    Member
    “teo” wrote
    kommentar nelkul mar nem is tudsz hozzaszolni, mi?

Anelkul mar nem is tudsz hozzaszolni, hogy engem minosits, mi? (Pedig igazabol, minosithetetlen vagyok, sz’al elbasztad.) Control: Hat, ha neked jo a szerda, akkor beszelhetunk rola, bar k*rvara nem akartam bemenni Becsbe, hanem megkerulni, az A21-en (asszem).

pasy
    Member

Charlie: Mohabá segít! :)

teo
    Member

pasy – en is mindig ezt javaslom a folyton feszult ismeroseimnek :)

Control,mocsokul késő van, de úgy tűnik lennének még vállalkozó kedvűek egy plusz autóhoz, maradjunk kapcsolatban, aztán lehet, hogy lesz ebből trip.

Charlie
    Member

A Feher Veszedelem es en (meg a spenot), ezt uzenjuk minden ketkedonek. :) Ja es udv Bingenbol. :D

pohar
    Member

Charlie: gratz!!! :)

slyspy
    Member

Srácok! Lesz valami fresh-stream?

teo
    Member
    zoom
    Member

charlie: rofl :D

Edhellon
    Member

Charlie: fotosop… :)

abcug
    Member

Ez nem fotosop, ezt a bigyot lattam a varosligetben, valami nyilvanos “szorakozo hely” :P a skoda meg mar 3 eve ott all :)))

Spenot
    Member

hozzatok sok overclockolt dual/quad p4 xeont es opteront darabonkent ket high end videokartyaval, plz. es ha esetleg jutna egy korai xbox 360 a fenekem ala…gy.k. hideg van :)

abcug
    Member

Integess a kameraba, itt vagyunk mogotted :)))

Charlie
    Member

A Recording Room jo meleg, jelentem. Befu”ti a ket Core2Duo nevu Intel alapu szemetbanya. :)

Charlie
    Member

Elso adag kep jelenleg toltodik felfele. Akit zavar a galeria.php, van direktori nezet is, ertelemszeruen.

Viewing 30 posts - 31 through 60 (of 65 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára