☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Viewing 30 posts - 1 through 30 (of 65 total)
  • Author
    Posts
  • #1347
    avatarzoom
    Member

    Na, hogy ne a tavalyiba irogassunk már, csinálok egy ilyet azzal a nem titkolt hátsó szándékkal, hogy ez a hely alkalmas lenne az egyéni utazások megszervezésére is (mivel őszintén szólva a partybuszra jelenleg nem sok esélyt látok, a repülő pedig hétfő reggel jönne vissza, és arra ugyancsak kevés esélyt látok, hogy valaki olyat találjunk hajnalban, aki olyankor ébren is van és még józan is és még hajlandó is lenne elvinni minket a repülőterre).Szóval ha valaki gépjárművel megy és embert keres az üres helyre a hatékonyabb költségeloszlás miatt, vagy aki ugyancsak kiutazási lehetőséget keres az írjon.Kezdeném is, 2 személy keres helyet kocsiban/időgépben/teleportban (Vikóca+én) :)

    #4581
    avatarMurphy
    Member

    No igen a partybusz ötlete Charlie infói után már nem tűnt reális alternatívának, de sly azt mondta, hogy kár ezt utólag beleírni a cikkbe :)

    #4582
    avatarslyspy
    Member

    azért pedig én elgondolkodnék ezen a buszos dolgon, konkrétumokkal.

    #4583
    avatarTrX
    Member

    bazeg. en itt hozza se merek szolni. itt mindenki HEAD ADMIN. ez lol. :D

    egyebkent 30 ember felett erdemes a buszt szobahozni. es szerintem is erdemes lenne elgondolkozni rajta, meg utananezni, hogy megis mennyire erimeg/nemerimeg. Karoly bacsi szeret az az ember lenni, aki majd jol megmondja a vegen, hogy o megmondta elore. :)
    egyebkent a busz mar csak azert is a legtutibb, mert ugye ott mindenki ihat, meg nem kell senkinek kijozanodni hazaindulasig. (pl nekem kelleni fog, mert -ha nem lesz busztrip joaron- en fogok vezetni. :)

    #4584
    avatarblala
    Member

    csupa TrX komplexusat enyhitendo, hozzaszolnek akkor: Minden megoldas erdekel.

    #4585
    avatarabcug
    Member

    latod a blala csak admin, mert elvesztette a fejet amikor nem adta ki idoben a demojat :)

    #4586
    avatarBery
    Member

    Ha jó kedvem lesz, meg kevés munkám, meg addig sok bevételem, meg demot is csinálunk – ez utóbbi a szűk keresztmetszet :) -, akkor megyünk 5 személyes busszal, jó Sly? ;) Persze csak max. 4-en, hogy kényelmes legyen. Ideje kipróbálni a Function-on nyert GPS szoftvert ;)

    #4587
    avatarzoom
    Member

    Hát én megnézegettem egy pár buszos oldalt, és nagyjábol arra jött ki, hogy egy 19+1 fős busz mindennel együtt (kilométerdíj, minimum km a köztes napokon, sofőr napidíja) kb 25 ezer Ft lenne per fő. (és még nem is beszéltünk arról hogy ha esetleg húsvét miatt felárat kell fizetni)

    Ehhez képest még egy 10 litert fogyasztó autóval is kijössz 15ezerből 4 emberrel.

    #4588
    avatarBery
    Member

    De csak mert a soför ingyen vezet ;)

    #4589
    avatarJailbird
    Member

    Akit még érdekel a busz-téma… Budapest – Brno – Frankfurt (fő repülőtér), naponta oda-vissza, 24500ft retúr, csoportos kedvezmények (5. jegy ingyenes, 10 fő – 10%), stb.Nos én biztos így utazom, helyet is foglaltam, mivel egy repülőutat sem tudtam bekalkulálni. Az is lehet hogy esetleg tudnak jó árajánlatot mondani nagyobb csoport részére, ha még esetleg levegőben van a buszos utazás ötlete. http://www.cseh-busz.hu/hu/145_168/Edit: mielőtt elfelejteném! A fent említett ár még két napig érvényes (30 napos elővétel), úgyhogy ha valakit érdekel, siessen.

    #4590
    avatarCharlie
    Member

    Ha valakit erdekel Breakpoint kalandtura, valoszinuleg a normalisnal egy nappal korabban (szerda hajnalban) es egy farmotoros Skodaval fogunk utra kelni. :) Meg 1db fonek van hely a gepjarmuben. B kategorias jogositvany es utszelen Skodajavitasi skill elony (ertsd: ha nincs egyik se, ne is jelentkezz). :)

    #4591
    avatarblala
    Member

    nekem nincs egyik se. De a breakpoint kalandtura jol kalkulalhato mennyisegu kalanddal erdekel :)

    #4592
    avatarCharlie
    Member

    Bocs blala, ha valakit, akkor teged nagyon szivesen kivinnelek, de tenyleg olyasvalaki kene, aki tud vezetni. Nekem meg eleg friss a jogsim (finoman fogalmazva, heh), es jo lenne, ha lenne valaki tapasztaltabb autos is a teamben. Es eddig csak en meg a Zoccseg Spenot vagyunk biztosra. :)

    #4593
    avatarTrX
    Member

    no. kedves emberek. az van hogy. mentunk volna brekpontra jol Maxie, Boyc meg en, de. Boycnak ZH-ja van marc21-en. nekem meg meg el kene vinnem a kocsimat felulvizsgalatra, mert egyelore nem merek vele 2x1000km-t megtenni. (valoszinuleg kibirja,. de en nem merem akkorse) A masik, pedig hogy iden tavaszra ugy nez ki, hogy sikerul atverekednem magam a csoro allapotbol, a nemannyiracsoro allapotba. mind1. ez lenyegtelen. par honapja ugy gondoltam, hogy nem fog az a 30-40ezer forintos BP koltseg hanyattvagni, de egyre inkabb ra kel jonnom, hogy de. Ez igy onmagaban nem is lenne olyan hudehude nagy kaland, de Maxie szallast foglalt, es nem igazan akarja elbukni, ezt ugye meg lehet erteni.szoval NAGYON kene hely 1 embernek (Maxie) egy autos tripben. (nincs jogsi se skodajavskill, szoval Charlieekkal nemjo neki)

    #4594
    avatarCharlie
    Member

    blala: Hivjal mar fel. A telefonszamom kintvan a SceneCON honlapon.

    #4595
    avatarblala
    Member

    Amugy szerintem Breakpoint hotelfoglalast el lehet passzolni, vegszukseg eseteben, mert a hotelek mindig tok hamar megtelnek…

    #4596
    avatarteo
    Member

    partyplace-n kell aludni, amugy fele olyan vicces csak :)

    #4597
    avatarMaxie
    Member

    lemondanam, ha nem miattam kellett volna 5 embernek igyis atszerveznie az eletet.. (miattam kellett szallast boviteni)

    #4598
    avatarFooLman
    Member

    Maxie-t visszuk. Teo ugysem velunk jon, ugyhogy a helyen elfer. Case Solved.

    #4599
    avatarTrX
    Member

    foolman bacsi, maxie neveben is kosz szepen.
    (gondolom o mar megkoszonte, de akkoris)

    #4600
    avatarCharlie
    Member

    Na. Ugy alakult, hogy a blala megse velunk jon, tehat tovabbra is van 1db ures hely a Skodaban. :) Jogositvannyal rendelkezoknek kulonleges kedvezmenyek. Call now! :]

    #4601
    avatard-lee
    Member

    — del —

    #4602
    avatarteo
    Member
    FooLman wrote
    Maxie-t visszuk. Teo ugysem velunk jon, ugyhogy a helyen elfer. Case Solved.

    Akar 2 Maxie is elferne a helyemen :)

    #4603
    avatarMaxie
    Member

    megkoszontem persze, es mar sort is ajanlottam a jotevoimnek :)

    #4604
    avatarD3T0X
    Member

    kiadó egy hely BP8 túrára!!!szokásos besírás miatt 4-1. csüt estve indulás. kocsival mennénk.3 jó arc van eddig. mókás menet. minden jó lex  :)ide lehet óbégatni: detox@detox.hu

    #4605
    avatarCharlie
    Member
    wrote
    mókás menet.

    Ja. En mar mentem veluk. Mokas volt, tanusithatom. :) A Szaros Fantom legyen veletek! ;]

    #4606
    avatarD3T0X
    Member

    neked meg jozinbazin segítse utadat. nehogy mocsájlepxeskodri legyen :D

    #4607
    avatarGargaj
    Member

    Orava fele szazzal? :)

    #4608
    avatarteo
    Member

    detox – ki sirt be ezuttal?

    #4609
    avatarCharlie
    Member

    A melak.

Viewing 30 posts - 1 through 30 (of 65 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára