☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Home Forums Egyéb Scene Témák Partyk & Egyéb találkozók Bezárják az Almássy Téri Szabadidőközpontot!

Viewing 16 posts - 1 through 16 (of 16 total)
  • Author
    Posts
  • #1333
    avatarChrono$
    Member

    http://index.hu/video/2007/12/11/regen_jo_volt/csekk, eladták, bezárják :(  itt voltam 1x 2x partyn és jó volt a lámpa alatt a pokrócon éjszakázni .. :) állítólag a scientológusok vették meg.. hát ez lol….

    #4294
    avatarBery
    Member

    Ez egy ilyen ország. A közeli óvodát hagyták évekig állagromlani, a kutya se nézett feléje, pedig nagy is volt, kivülről modernek is tűnt. Aztán most, hogy már szerintem beázik, meg mindenhol omlik a vakolat, rozsdásak a kertben a mászókák – na most nekiálltak felújítani. Persze ez legalább óvoda lesz újból, nem szekta szeánszok törzshelye.

    #4295
    avatarblala
    Member

    Azt mondjak ideirom mostmar, hogy allitolag az volt az eladas koruli sztori eredetileg, hogy: Rafert volna mar egy alapos felujitas az Almassy-ra, es azt talalta ki az onkormanyzat meg az uzemelteto, hogy kozosben meg tudjak finanszirozni. Es ennek valahogy azt a keretet talaltak (ne kerdezzetek miert hogyan), hogy az uzemelteto megveszi az onkormanyzattol a place-t, es szerzodesben vallalja hogy legalabb X evig, ahol X nagy szam, mondjuk 25, jol behatarolhato kulturalis cellal mukodteti. Csakhogy, ugye nem lehet csak ugy eladni egy onkormanyzati tulajdont, hanem kozbeszerzest kell kiirni. Es ki is irtak, de elkurtak, mert ott nem volt alapveto kovetelmeny hogy X evig kulturalis izet kell csinalni, csak hatarozott elony volt ez. Na es az uzemeltetokon kivul Mystic X is palyazott, es raigert, say, dupla annyi penzt, ugyhogy o kapta meg hiaba nem igerte meg a kulturat egyaltalan. Azt nem nagyon lehet tudni hogy kicsoda is a Mystic X, ezt a scientologia dolgot ugye csak egy reszeg faszi nyilatkozta. Szomoru lenne ha igaza lenne.

    #4296
    avatarblala
    Member

    ES MOSTMAR VALAKI HEKKELJE SZET EZEKET A SZERKESZTOKET! hogy meg egy faszom ujsort se lehet berakni… (elonezetbe meg jo, ennyit Gargaj arrol hogy hasznaljam az elonezetet)

    #4297
    avatarGargaj
    Member

    a
    b
    c

    #4298
    avatarGargaj
    Member

    mukodik ez :) (elonezetben is)

    #4299
    avatarblala
    Member

    hat nekem mar nem eloszor van ez a bug. Csak korabban bele tudtam editalni nehany <br>-t utolag, ugyebar…

    #4300
    avatarGargaj
    Member

    valszeg a (tokeletesen katasztrofalis) wysiwyg editor hibaja lehet… kell az egyaltalan?

    #4301
    avatarGeorgy
    Member

    nem

    #4302
    avatarMurphy
    Member

    Egy jó kellene. Szóval ha van jobb akkor dobjuk ki nyugodtan a meglévőt, ha nincs akkor inkább meg kellene fixálni. Az se ártana, ha nem ilyen bélyeg méretű window-ban kellene a hozzászólásokat írni.

    #4303
    avatarslyspy
    Member

    post reply gombnál ott a rendes editor.

    #4304
    avatarMurphy
    Member

    tudom, arról beszélnek a gargajék, hogy meg kellene szüntetni. :)

    #4305
    avatarslyspy
    Member

    csak egy maradhat, az biztos. :)
    de az mukkoggyon valoban.

    #4306
    avatarChrono$
    Member

    bazz már minden topikba ez mén, hogy monnyon le a kommentbox :)

    #4307
    avatarGargaj
    Member

    na, kiteptem a wysiwyg editort (amibol amugy szerintem nem lehet jot csinalni), lassuk igy mire megy.

    #4308
    avatarMurphy
    Member

    Most, ha megfaragtad, akkor jobb lenne úgy, hogy az előnézetre előjövő editor legyen a default és ezt nyomorult kis default textmezőt felejtsük el. Szerintem úgy egész használható lenne.

Viewing 16 posts - 1 through 16 (of 16 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára