☰ Menu

Scene.hu

Magyar demoscene portál – grafikusok, zenészek, programozók alkotói közössége

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • Author
    Posts
  • #1275
    avatarJailbird
    Member

    Gondoltam nyitok egy témát a party-val kapcsolatban. Elsősorban hogy legyen :) , másodsorban pedig hogy felhivjam a budapesti C64-esek figyelmét hogy HCL-vel valószinüleg már 1-2 nappal előbb a fővárosban lennénk, ugyanis neki jobban megfelel ha nem szigorú az időbeosztása a repülőuttakkal kapcsolatban. HCL valószinüleg csütörtökön érkezne Rómából és én is hozzáigazitanám az utat. Szóval, ha valakinek lenne kedve velünk tartani egy kis városnézésben (+sörözésben), szóljon előre. :)

    #3133
    avatarMurphy
    Member

    Nekem úgy néz ki, hogy az Árok Party nem fog összejönni, de egy ilyesmi beleférhet.

    #3134
    avatarGargaj
    Keymaster

    Benne vagyok.

    #3135
    avatarAti
    Member

    Murphy, ugye tudod, hogy csak a nősülést fogadjuk el igazolt hiányzásnak!

    #3136
    avatarMurphy
    Member

    :) Esküvőre megyek, de csak mint vendég. ;)

    #3137
    avatarJailbird
    Member

    Új hir hogy valószinűleg Dane is jön majd, viszont átfordult az órarend. A repülő pénteken érkezik és hétfőn utaznak vissza Svédországba, igy vasárnap lenne esedékes a kiruccanás.

    #3138
    avatarMurphy
    Member

    Jailbird! Te milyen brosert használsz? Ami te írsz, azt valamiért nem tördeli be a forum engine… :( Szerkesztéssel nem tudod helyrehozni?

    #3139
    avatarJailbird
    Member

    Hm, valószinűleg a WYSIWYG editorral van baja a Szoperának. Kijavitottam, sorry! :)

    #3140
    avatard-lee
    Member
    Murphy wrote
    :) Esküvőre megyek, de csak mint vendég. ;)

    Generiq-ére?

    #3141
    avatarMegabyte
    Member

    Na ez is megvolt… Én nagyon élveztem, sokkal jobban mint a tavalyit, lehet azért mert már péntektől ott tudtam lenni. Állat volt kipróbálni a +4-es bombermant is :) Meg persze meginni egy csomó borsodit.

    #3142
    avatarCharlie
    Moderator

    Na, nincs Arok Party 10 topic, es csak ezert nem akarok nyitni egyet: elorelathatolag van meg egy hely a Breakpointot megjart legendas Feher Veszedelemben, Arok Party 10 iranyaba. Indulas PENTEK reggel 9 korul Eszak-Pestrol, vagy 10 korul Del-Budarol. Koltseg: a benzinpenz harmada vagy negyede, elorelathatolag olyan maximum 3500-4000 forint. (De most lusta vagyok atszamolni, lehet, hogy kevesebb.)Erdeklodni: charlie (affe) scenergy (punkt) dfmk (punkt) hu, vagy itt a forumban, e-mail, irc nick, msn, icq vagy telefonszam megadasaval (jelige: Skype-olok kimeljenek).Szerk: atszamoltam, kevesebb, inkabb a 2500-3000 kornyeke az, 3 fovel szamolva, negy fovel meg meg kevesebb.

    #3143
    avatarCharlie
    Moderator
    #3144
    avatarMurphy
    Member

    Resourcer urak! Mikor lesz a demóból final verzió?

    #3145
    avatarOswald
    Member

    ez tradíció :) már a legelső rsc demóban ez olvasható: “final version, or maybe not :)”(könyörgöm a post reply gombot nem lehet eltüntetni? uhháwuháwáwuhuhwaáhwuhua)

    #3146
    avatarEdhellon
    Moderator

    de a tervek szerint most megtorjuk a tradiciot :) Oswald minden erofeszitese ellenere mar az afro kepnel jarok a 100%-ositasban, bar a neheze meg csak most jon majd :)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Ugrás a lap tetejére Ugrás a lap aljára